вентиляторная• 03 июля 2025
Таксі Уклон , Болт
Підкажіть , будь ласка , чи є десь у застосунках розділ "додаткові опції " чи щось подібне, й опція "включений кондиціонер"? В ОNTAXI є, але я зараз у місті , де немає цієі служби.
ВсеПроВсехЗнаю• 03 июля 2025
Викликайте комфорт, там за проханням пасажира водій повинен увімкнути кондиціонер.
Метелик• 03 июля 2025
Вибирайте Комфорт або Бізнес в Уклоні, і в коментарях пишіть - Працюючий кондиціонер.