Не любовница• Изменено 02 июля в 13:57

Зажимає нервові корінці у шиї з одної сторони

Бувало у вас таке?Чи м´язи зажимаються?Які були симптоми,окрім болючої шиї?
Репетиторша• 02 июля в 14:00
Мышцами сформированными и зажимает
Сладко-соленая• 02 июля в 14:00
Кто вам поставил такой диагноз?
Губки-уточкой• 02 июля в 14:06
Сходіть на мрт/кт, подивіться на свою протрузію. Так, м´язи зводить судома, коли защемлено нерв. Прибирається массажем. Біль ’прострілює і нижче, в грудинний відділ.
Залатавая• 02 июля в 14:25
Вчора прокинулася з таким болем, плечі і шия. Головою не можу поворухнути. Німесил не допоміг, мащу гелем диклофенак і накинула кашеміровий шарф, надіюся стане легше
Метровий сантиметр• 02 июля в 16:22
На МРТ шийного відділу хребта можна побачити підтискання корінців нервових або (та) дурального мішка протрузією або грижею.
На фоні проблем з хребтом може виникати м´язово-тонічний синдром, внаслідок напруження у м´язах виникають болючі ущільнення у м´язах (так звані ’тригерні точки’).
Непозбувна Бентега• 02 июля в 18:52
Ответ дляМетровий сантиметр
Подскажите пожалуйста, а ком в горле может быть как давление на горло с одной стороны из за проблем с шеей?
Метровий сантиметр• 02 июля в 19:10
Ответ дляНепозбувна Бентега
У мене окрім болі і спазмів у м´язах шиї, ще буває припухлість зліва в області шиї, біль з переходом на лопатку, оніміння лівої руки, відчуття здавлення в шиї (ніби шия стягнута тугим комірцем). Обмеження рухливості в шиї (в ліву сторону майже не повертається голова). Проходила МРТ ШВХ давненько (декілька років тому), тоді були 4 протрузії з підтисканням (компресією) нервових корінців і дурального мішка + 2 остеофіти + деформуючий артроз дуговідростчатого сполучення.