Твоя сусідка• 02 июля в 14:04

Як ви можете нашкодити людині, яка пройшла пекло

По-перше, ви дуже нашкодите людині, яка пройшла пекло, тим, що сядете і почнете разом плакати, згадувати...
І так здохнути хочеться, а тут ще й ви...
Якщо військовий - він чи вона - сам починає жалістливі теми, рішуче перемикайте на якусь діяльність.
І тут уже починається друге правило.
В жодному випадку жодного відсторонення від цивільних справ.
Тим, хто прийшли, критично важливо заново навчитися жити. І всі свої справи вони мають робити самостійно.
І це набагато краще і корисніше для них, ніж сидіти і рюмсати над війною і втратами.
Війна уже дванадцятий рік, втрат іще буде, а нам всім, і цивільним, і військовим завдання триматися за оці звичайні повсякденні справи.
І якщо почнете свого військового дуже сильно берегти як дитину прямо, то він чи вона може і образитися.
Танюша• 02 июля в 14:06
Та ви психолог від бога!
klaraneill• 02 июля в 14:08
то есть военный тебе: так все надоело, жить не хочу, все бесит. а ты ему такой: пойди фильм посмотри?
Will_Be...• 02 июля в 14:09
Интересно, составлявший эти правила имеет среди знакомых военных? Бред сивой лошади. Нельзя игнорировать их переживания - про то, что несправедливо, про погибших, про разный образ жизни. Им нужно говорить, а нам - слушать, и принимать эту точку зрения. Нельзя игнорировать, нельзя нивелировать.
Mondays Child• 02 июля в 14:13
Это Безуглая накреативила?
Zwezdatat• 02 июля в 14:19
Ответ дляMondays Child
Это Безуглая накреативила?
Похоже.