42-річного уродженця Бахмута, який після початку повномасштабної війни переїхав до Золотоніського району як переселенець, судитимуть за держзраду. У грудні 2024 року його завербував агент ФСБ, пообіцявши винагороду. Чоловік передавав координати, фото й відео позицій ППО та ЗСУ на Черкащині. Його затримали у квітні 2025-го. Тепер йому загрожує 15 років в´язниці або довічне.
Ответ дляMillie
Купа непереселенців на містах і в міністерствах те саме роблять.
І ще одна новина поруч в місцевій групі:
Вночі в межах області знешкоджено 38 російських БпЛА.
В міста Сміла зафіксовано падіння трьох ракет і восьми БпЛА. Ворог прицільно бив по цивільній інфраструктурі.
По допомогу до медиків звернулись уже одинадцять людей.
З них двоє - дітей. Їм надають усю необхідну допомогу.
Значно пошкоджено три дев’ятиповерхівки, плюс приватні будинки, автомобілі.
Постраждали також щонайменше чотири заклади освіти, психлікарня. Практично вщент поруйнований навчальний корпус коледжу
Національного університету харчових технологій. Напередодні там був випуск молодших бакалаврів.
Ответ дляsky-labs
У меня вопрос...
Зачем рашне получать координаты от непонятного чувака, если их можно получить от собственного дрона-разведчика, который не обманет, не ошибётся, да и платить ему не нужно?
И ещё вопрос.
У СБУ есть план по раскрываемости заговоров века?
И ещё вопрос.
Дрон-разведчик в Черкасскую обл не долетает