Ковбой Хагис• 02 июля 2025
Ваша гибкость увеличилась от стретчинга?
Кто ходил на занятия по стретчингу, увеличилась ли ваша гибкость? Сколько примерно ходили и насколько стали гибче?
дякую аж підскакую• 02 июля 2025
Ответ дляНайщасливіша
а в чем вы измеряете гибкость?)
Очень хороший вопрос)
Шаг шпагатами?
Сяду на шию, дорого!• 02 июля 2025
Що для Вас гнучкість?
Ходила на стрейчинг, потім пішла на пілон. На пілоні прогресс в шпагатах і гнучкості спини був швидшим.
Ковбой Хагис
• 02 июля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Що для Вас гнучкість?
’Що для Вас гнучкість?’- прогресс в шпагатах, спине, складках и других упражнениях.
А у вас на тренировках по пилону были упражнения на растяжку?
Сяду на шию, дорого!• 02 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Були під час розминки. Якщо хотіла вивчити певний елемент на гнучкість, то більше уваги приділяла розтяжці того, що буде в ньому задіяно.
Ковбой Хагис
• 02 июля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Просто мені не зрозуміло, чому стретчинг менше допомогає для гнучкості, ніж полденс, де тягнуться не все заняття.
Сяду на шию, дорого!• 02 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Бо у стрейчингу нема цілі - ти просто тягнешся. У пол денсу є - ти можеш робити круті трюки. Мозку без цілі важко.
Ковбой Хагис
• 02 июля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А вправи на розтяжку різні в стретчингу та по денсі?
Сяду на шию, дорого!• 02 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Однакові