Корсет_на_шурупах• 02 июля в 17:04
Одяг з купри ( мокрий шовк)
Сподобалась спідниця з тканини купра.
Пишуть типу, мокрий шовк.
Хто має одяг з цієї тканини, як вона вам?
Фото ілюстративне
Пишуть типу, мокрий шовк.
Фото ілюстративне
Аноним_1858• 02 июля в 17:06
у меня в 90-х, в 5 классе была модная юбка, с кокеткой и золотой шнуровкой)) по воспоминаниям - запаситесь антистатиком)
Корсет_на_шурупах
• 02 июля в 17:07
Ответ дляБорщик
Это новый вариант полиэстера?
Купра - це штучна тканина, яка виробляється з целюлози, подібно до віскози, але з використанням медно-амміачного процесу. Вона відома своєю шовковистістю, драпіруванням, та здатністю поглинати вологу і пропускати повітря, що робить її популярною альтернативою шовку.
Детальніше:
Склад та виробництво:
Купра виготовляється з натуральної целюлози, яка може бути отримана з деревини або бавовни. В процесі виробництва використовується розчин целюлози, який потім екструдується через дрібні отвори для утворення волокон, а потім обробляється медно-амміачним розчином.
Властивості:
Купра має гладку, блискучу поверхню, яка нагадує шовк. Вона добре драпірується, приємна на дотик, а також має високу здатність вбирати вологу та пропускати повітря. Крім того, вона вважається міцною і стійкою до зношування.
Використання:
Купра широко використовується для пошиття суконь, блузок, спідниць, підкладок для одягу, а також для створення легких літніх тканин. Вона також може використовуватися для виготовлення шарфів, хусток та інших аксесуарів.
Порівняння з іншими тканинами:
Купра часто порівнюється з шовком через свій зовнішній вигляд, але вона може бути більш доступною та практичною у використанні. Вона також може бути порівняна з віскозою, але купра має кращу міцність та стійкість до зношування.
Детальніше:
Склад та виробництво:
Властивості:
Використання:
Порівняння з іншими тканинами:
Борщик• 02 июля в 17:09
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Детальніше:
Склад та виробництво:
Властивості:
Використання:
Порівняння з іншими тканинами:
Детальніше:
Склад та виробництво:
Властивості:
Використання:
Порівняння з іншими тканинами:
Думаете правда?
Корсет_на_шурупах
• 02 июля в 17:10
Ответ дляБорщик
Думаете правда?
Я нічого не думаю. Запитую тут, може хтось носить і напише
забиякина• 02 июля в 17:13
у меня есть. очень приятный материал. но мокрая ткань очень тяжелая и долго сохнет
ЗдесяЯ• 02 июля в 17:16
Ответ дляБорщик
Думаете правда?
правда, правда. это как лиоцелл
мне нравится эта ткань, но в темных насыщенных цветах она может быстро образовывать заломы при стирке. светлые полосы
Корсет_на_шурупах
• 02 июля в 17:17
Ответ дляГарнюнька
а где гарантия, что будет и правда купра, а не подделка?
Куплю тканину в магазині.
Корсет_на_шурупах
• 02 июля в 17:20
Ответ длязабиякина
Так як віскоза
Борщик• 02 июля в 18:02
Ответ дляЗдесяЯ
правда, правда. это как лиоцелл
А со светлыми все норм?
Обожаю лиоцелл
Бавовнятий Пупс• 02 июля в 18:16
купра - дуже гарна і приємна тканина, приємна візуально і до тіла, схожа на дуже товстий шовк з оксамитовим матовим блиском, при спалювання волокно, висмикнуте з такої тканини, розпадається, як горілий папір, залишаючи слабкий запах оцту
Друг бобер• 02 июля в 22:48
Дуже шкідливе виробництво, заборонене у багатьох країнах, на цій тканині залишаються плями від усього, навіть від вологих рук
Рожки-да-ножки• 03 июля в 22:46
В 90х носили, були в мене і костюми (майка+шорти), в чоловіка сорочки. Тканина дуже приємна, легка, в ній не жарко, навіть ветровки. Але, як писали, плями залишаються, правда після прання все нормально