Я вся ваша• 02 июля в 19:29

Чим вечеряє вельмишановне панство сьогодні))?

Меломанка Маланка• 02 июля в 19:46
зварила полуничний джем. Донька принесла свіжі круасани з пекарні. І я так смачно повечеряла. Зараз ще в холодильнику вино пошукаю, має бути сухе біле. Краса)
Стетоскопуло• 02 июля в 19:47
Христя в тiстi• 02 июля в 19:49
Ответ дляУх яка ж Я
Усього по трошку😂
Адресс?
Молчунья• 02 июля в 19:50
Ответ дляФуліганка
О, Осама...
Що за сет?
Мой любимый ) Филадельфия топ
Снежнакомка• 02 июля в 19:51
Ответ дляУх яка ж Я
Усього по трошку😂
Ховайтеся, вам розкажуть ’ну ви і жрьотє’)
Ви на вечерю смажите стільки м´яса, скільки сім´я середньої Порадниці з 4 осіб, з´їдає за 2 місяці :) якщо вірити темам, де вони розписують свій раціон.
Луноликая Вика• 02 июля в 19:51
Мой ужин
Бойцовская• 02 июля в 19:54
Мені - кавун, інше дитині. Така спека, що нічого не лізе
Ух яка ж Я• 02 июля в 19:59
Ответ дляХристя в тiстi
Адресс?
Чекаємо ♥️ прохолода, пташки і тиша.
Я під ковдрою на вулиці 😆
Київщина
Ух яка ж Я• 02 июля в 20:00
Ответ дляСнежнакомка
А ще вчора було так 😂
Эскиз бесконечности• 02 июля в 20:00
Ответ дляСнежнакомка
То може там на натовп, а не на двох осіб))
Снежнакомка• 02 июля в 20:01
Ответ дляУх яка ж Я
А ще вчора було так 😂
Це був контрольний постріл)
Ух яка ж Я• 02 июля в 20:01
Ответ дляЭскиз бесконечности
На сімейку невеличку . Нас шестеро
Королева ганделику• 02 июля в 20:04
Так
Кукусик• 02 июля в 20:05
Ручки-Крючки• 02 июля в 20:16
Щось немає апетиту, мабуть через жару. Зробила салат з помідор і болгарського перцю, і варене яйце.
Кнопкотиць• 02 июля в 20:45
Ответ дляПросто красавица
Як це не хочеться їсти?! Я вам заздрю. У мене такого ніколи не було, одні думки тільки про їжу(((

Та я ще не вичухалась після якогось противного вірусу. А так би вже хомʼячила на повних вітрильниках
Кнопкотиць• 02 июля в 20:46
Ответ дляСнегопадка
А у нас сегодня +17 - красотища
Шикарна погода. З завтрашнього дня починається спека. Я вже сумую за прохолодним червнем 😭
ЛЮБА• 02 июля в 20:47
Отварную молодую картошку с чесноком разжарила , бризоли куриные вафельные , жареные сырные палочки , салат овощной ,икра кабачковая, грибочки тушеные , огурчики малосольные, компот домашний .
Святатабожа• 02 июля в 20:52
Ответ дляБюст Березуцкого
Спагетті з кабачків з курячим філе і малосольні огірки)
Класс, а расскажите про спагетти из кабачков, можно рецепт, пожалуйста?
Святатабожа• 02 июля в 20:58
Какие классные летние ужины, много зелени, овощи, фрукты.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 июля в 21:39
Ответ дляНе виправдовуюсь
Крумплями з парадичками
У у меня крумпли салат и килечка
Поддакиваю иногДА• 02 июля в 21:51
Ответ дляСвятатабожа
Це не мені питання, але розкажу.
Тру кабачки ручною теркою для корейської моркви, виходять довгі ’шнурки’, на сковорідці розігріваю шматочок масла, туди ці кабачки, накриваю кришкою і на маленькій вогонь, через 5-7 хвилин солю, зелень, перемішую, ще 3-4 хв тримаю, посипаю сиром. Як гарнір до б-я м´яса. Тут колись порадили
Поддакиваю иногДА• 02 июля в 21:53
А у мене сьогодні шалті-барщай, жменя ароматних лісових сутичок і трохи черешні