Сонячний зайчик• 02 июля в 23:38
Може тут є дерматолог?
Що це у мене?
Сонячний зайчик
• 02 июля в 23:45
Ответ дляТебеОноНадось
Что-то Вас покусало, комары, мошки, и Вы расчесали эти укусы.
Не покусав ніхто. Чесались ноги, розчухала, а потім таке. Це вже після тримістину.
Автопортрет нурофена• 02 июля в 23:54
Ответ дляСонячний зайчик
Короста? Бачу як два отвора поряд
halinacurd• 03 июля в 15:19
Я зверталась до дерматологу із центру мати та дитина Вони не просто мені допомогли фізично, а ще й психологічно. надають медичні послуги, а супроводжують пацієнтів психологічно. Дуже мені сподобалося обладнання, яке вони використовують, все таке сучасне))