Кондуктор троллейбуса• 03 июля в 01:09

Як допомогти котові?

Кіт живе в селі у батьків, вже років 5-6. Трохи дикуватий, на руки якщо взяти то відразу вивертається,шкрябає і тікає.
Завжди мало їв, постійно мяукав. Потім я побачила що він глистів. Купила капельки на холку від них. Через 13 днів знову капнула.
Але йому стало гірше, він дуже схуд, нічого не їсть, але воду п´є. Мяукає без перестану. Сьогодні спіймала, а від нього дуже тхне дохляком з рота, в кота одні кістки. Я приїжджаю рідко. У ветлікарні була, але без нього. Сказали нічим допомогти не можуть,лише треба кота привезти на огляд.
Але ж я його навіть втримати не можу, як його ще й привезти ще й оглядати?.. Як бути в такій ситуації. Батько взагалі сказав що то йому вже все і не морочити голову. Проти лікарні, бо то кошти,час і нерви.
А мені його дуже шкода. Він вуличний, дикий, але ж існує, йому ж погано.
Підкажіть будь ласка можливо порадите як допомогти.
Всім тихої ночі 💙💛
Результат:
вже голосів: 127
115 (90.55%) Везти якось до лікаря
7 (5.51%) Інший варіант
5 (3.94%) Тато вірно каже
Біле пальто• 03 июля в 01:10
Кота в переноску и везите.
Червона ікорка• 03 июля в 01:11
Сумна історія… мабуть треба всипати, щоб не мучився
Милота• 03 июля в 01:11
Тварини в селі, це моя біль, нікому вони не потрібно, коти/собаки, захворіло бідне, все, смертний вирок, люди жорстокі.
автор Кондуктор троллейбуса • 03 июля в 01:12
Я так розумію там його глисти зжирають .
Ananasprotivogaz• 03 июля в 01:12
Везти...что же тут ещё делать. Может есть шанс помочь
Страхованная• 03 июля в 01:12
В переноску, ящик картонний з дірками для дихання і так везти.
18 мнеУЖЕ• 03 июля в 01:12
Везти у переносці. Жодна жива істота не заслуговує на страждання. Тим паче, ця істота приручена, і є кому їй допомогти.
автор Кондуктор троллейбуса • 03 июля в 01:13
Також хочу дуже везти, але тато прям проти. Ні і все. Доведеться всупереч, а це буде неприємно.
18 мнеУЖЕ• 03 июля в 01:14
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ми виходили піврічне кошеня, напівлисе, худе від недоїдання, майже світилося наскрізь, її блохи та глисти доїдали в прямому сенсі. Ви б бачили ту розкішну котину зараз. Живе щаслива і дарує любов навзаєм. Поки є найменший шанс хоча б зменшити страждання котика, то мерщій везіть до ветеринарки.
ЕлькиПальки• 03 июля в 01:14
У нас така ж ситуація з кицею була, але не врятували. Згодом почалися хрипи і вона за день здулася. Везіть, може ще є шанс, як ні то не мучайте тварину
Алина-1240• 03 июля в 01:15
Кормить просто
автор Кондуктор троллейбуса • 03 июля в 01:17
Ответ дляАлина-1240
Кормить просто
Він не їсть взагалі, навіть не дивиться на миску, погляд в нікуди і мяу,мяу. Я вже і корм котячий в пакетику привезла, ні і все.
Ms. Сама прямота• 03 июля в 01:17
Лечите, должен очухаться - уличные коты живучие. Сам кот не справится.
Мы с соседями в прифронтовом городе уличных, брошенных лечили. То они все вируской заболели, чихали кашляли. Вет посоветовал антибиотик - прошло. Глистовали, блох травили. Потом ушного клеща. С одной не ясно что было, не ела и не пила. Мы ее сырым мясом вылечили: потихоньку стала есть.
Вы правы - кот существует, он живой. И если мы можем чем-то помочь живому существу...
Братья Капли• 03 июля в 01:18
везти до лікаря, в коробці чи переносці
Алина-1240• 03 июля в 01:18
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Значит в другом месте ест.уличные коты все худые
автор Кондуктор троллейбуса • 03 июля в 01:20
Ответ дляАлина-1240
Він домашній, їв завжди не дуже,але ж їв. Потім побачила що глисти. І купила каплі. А йому гірше стало. Тепер і не їсть, і дуже дуже схуд.
Гага Газу• 03 июля в 01:20
Ответ дляМилота
Такое отношение к животным не только в селе, а и в городе есть у многих хозяев
Алина-1240• 03 июля в 01:21
Ответ дляКондуктор троллейбуса
По печенке дали.от глистов средства очень токсичны.очухается
автор Кондуктор троллейбуса • 03 июля в 01:22
Ответ дляАлина-1240
Але чому так тхне від нього, ніби він вже помер. Цей запах дуже сильний.
Алина-1240• 03 июля в 01:24
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У кота отца с пасти смердит тоже невероятно.зубы кучу раз глядела-норма.жрет хорошо, а худючий. От корма тхнуть может
автор Кондуктор троллейбуса • 03 июля в 01:24
Але мені здається що в лікарні має бути якийсь засіб щоб йому стало легше трохи.
Ответ дляАлина-1240
Але ж не їсть
Ms. Сама прямота• 03 июля в 01:25
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не все средства подходят от всех видов. И повторять нужно через какое-то время. Может, это не глисты. Или интоксикация от глистов - или таки да, от средства. Или почки... Хз, врач должен определить
Алина-1240• 03 июля в 01:25
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Але ж не їсть
Поест.не пичкайте глистогонными, а то ’вылечите’ до смерти.очухается
автор Кондуктор троллейбуса • 03 июля в 01:26
Ответ дляАлина-1240
Я вже нічого не капаю, пропоную різну їжу, а він її ніби не бачить і не чує. Просто дивиться в нікуди і мяукає
младокошкина• 03 июля в 01:27
Вы его отправили этими каплями, я так своего травонула (не специально), потом еле вытянули.
младокошкина• 03 июля в 01:27
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ваши капли печень ему подорвали
Алина-1240• 03 июля в 01:28
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Нарежте свежего мяса и оставьте.до утра захавает
автор Кондуктор троллейбуса • 03 июля в 01:28
Завтра тато скаже що я здуріла що збираюся везти кота. Відчуваю буде що слухати...
младокошкина• 03 июля в 01:29
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Из-за печени, его под капельницы и срочно!