Баба Йога• 04 июля 2025
Это ППЦ. Когда это закончится...
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
тобто в будь-якому випадку українським військовим нема чого боятися росіян, бо у наших військових же є зброя ? То до чого це заламування рук і маніпулювання військовими? Самі себе перехитрили
Перечитайте діалог якщо втратили суть, або запитайте у Ірини Веселухи
Ви ж сама собі суперечите.
Голову вмикаємо і вчимося думати: поки ЗСУ тримає зброю в руках, вони ще якось в стані протистояти росії.
Якщо цю зброю здати, як наполягаєте ви - вони опиняться повністю у владі росіян.
Будете розповідати що звісно ж росія гарантує їм всім медалі та безпеку?
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
Ирина Веселуха• 04 июля 2025
Ответ дляPerfect look
А дальше работать и рабочая виза, миллионы так до войны ехали
Я за три роки за кордоном не знайшла роботу посильну , А ви думаєте за три місяці можливо .
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Окопное мышление слишком недостоверно чтобы на него опираться
Тим не менш сьогодні саме воно є пріоритетним, аж ніяк не ваше
Ответ дляШеллар
Надінуть вишиванки і на щирій українській мові будуть розповідати про ’ні переговорам’ та ’Крим наш’. Їм то що? Бабло нахапають і звалять до Лондона розповідати як вони потужно боролись.
А що від міст з такими масованими атаками залишиться глибоко похрін, вони тут тільки заробляють.
боюся,тут практикується - ’не своє - не жалко.’
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Ответ дляsky-labs
С целью разгрузки судебной системы предложили убрать криминальную ответственность за коррупцию в создании оборонных комплексов (как-то так).
Как вариант, Прытула предлагает просто лишать гражданства коррупционеров, без наказания.
Не, ну а шо!
лишить гражданства - в наше время просто подарок для многих
Ирина Веселуха• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
А что, до войны никто не уезжал?
По робочим візам одиниці, для мільйонів жінок з дітьми навряд чи знайдеться робота . А пенсіонерів куди?
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ну тобто аргументів у вас немає) Очікувано
Аргументів нема у вас, проте і мова.
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Хм... і що ж саме утримує сотні тисяч людей залишатися в тому пеклі?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Не знаю про які виправдання мова. В нас не було сховища порцч - повідомили мерію, зібрали підписи, через кілька тижнів надали обладнений підвал школи. Все, велика подяка.
Щр особисто зробили ви щоб у вас було сховище?
Так подвала в школе нет!
Я вам четко описала ситуацию.
Найдите из нее выход!
Я такой выход знаю, ’но эта жи неважможна!’
Построить в 22 году за 10-12 месяцев новую школу, с бомбоубежищем на месте школьного стадиона, без уроков физкультуры в теплое время года обошлись бы.
Старое здание укатать и сделать стадион.
И так в каждой школе, не оборудованной бомбоубежищем.
Мне нужно было выкопать в школе, где его нет подвал?
Серьезно?!
Зачем мне такое правительство если мне все нужно делать лично?!
Я вам четко описала ситуацию.
Найдите из нее выход!
Серьезно?!
Ответ дляMagnifique_
Ви ж сама собі суперечите.
Как сегодня интересно идёт диалог с ботами. Сами себя в ловушку загоняют. При этом ладно б одна смена работала. Не. Сменились во время , а неподготовленные что-то.
Ирина Веселуха• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Та бачу що ваша компанія багато чого не розуміє, або старанно робить вигляд. На цьому і закінчимо.
В мене немає компанії, ви помиляєтесь. Я сама за себе
Маска-0b9f• 04 июля 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Так ви закордоном зараз?
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
В меморандумі нічого з ваших фантазій немає.
Хай ваші замовники думають як допомогти військовим і в кого ще про ту допомогу попросити.
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Эти не мои слова.Это слова ваших коллег.Лично я ни в какую войну РФ с НАТО не верю.
Можно вас вернуть в историю лет на сто назад?Чем закончилась война между РСФСР и УНР 1918 - 1923 гг?Как повели себя союзники УНР и сколько тогда погибло людей?И чем отличается нынешняя ситуация от той?
Тим не менш ви запропонували в якості гарантії саме цей варіант, помітьте)
Ок, припустимо, війни росії з НАТО не буде.
ЗСУ складає зброю і росія гарантує їм повну безпеку?
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Посильну роботу можна взагалі шукати все життя і не працювати. Дивлячись наскільки та робота потрібна.
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
А что, до войны никто не уезжал?
Що, прям мільйонами їхали? І всі - колишні військові?
Magnifique_• 04 июля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Пріоритетним для ваших замовників звичайно
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 04 июля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Росія ж для чогось повертає наших полонених.Причому,якщо раніше писали про обмін.то тепер просто повертає,бо пишуть, що стільки то полонених повернулися додому.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ага, ви її просто плануєте здати росіянам)
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3735767-13#91...
Почитайте ветку диалога.
Мной там описан четкий план по ’сдаче Украины’
Почитайте ветку диалога.
Ирина Веселуха• 04 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Якщо з-за роботи є шанс сісти в інвалідне крісло, то ,звісно ж , не потрібна така робота. В Австрії знання податкового законодавства України немає куди притулити.
Ответ дляИрина Веселуха
Та ще у 80-х люди емігрували у америку, Ізраїль тощо. Деякий час був бум еміграції і у 90-х. Як же ті мільйони там без всяких пособій знаходили собі роботу облаштовували життя, і не стояли у позі ’мені всі повинні’