Когда он станет нормальной после этой ночи?🤦😭
Strelka_007• 04 июля в 13:56
Вітер міняється, то вже чистий був, а зараз знову трохи гаррю потягнуло. Зранку жесть була, зараз більш-менш. Від району залежить також.
Strelka_007• 04 июля в 14:12
Ответ дляEva-ff3f
А что новости говорят по этому поводу?
А що новини, коли маю вікно, ніс і очі. )))
Ресурс в режимі реального часу реєструє показники якості повітря. Подивіться якщо вам цікаво.
Full House• 04 июля в 14:14
У деяких місцях досі димить, ще й пожежники не відʼїхали, тому повітря не може бути чисте. Але немає такої задимленості як уночі або зранку.
prosto_aisha• 04 июля в 14:45
Ответ дляEva-ff3f
Я на правом берегу
Взагалі там про весь Київ показано і сказано