Мне без сахара• 04 июля в 14:22

SOS! Этот паук укусил человека?

Кто знает что это за вид?
АяВсёЗнаю• 04 июля в 14:24
УЖАС . По теме не подскажу
Сусідка знизу• 04 июля в 14:25
епт, предупреждать же надо!!!!!!!!!!!!. На каракурта похож!
Карамелька• 04 июля в 14:26
УПС...Та хто його зна...
Павуки (Araneae, Clerck 1757) — ряд членистоногих тварин, що належать до класу Павукоподібних, підтипу Хеліцерові. Станом на липень 2024 згідно даних Всесвітнього каталогу павуків відомо про 52 202 вида, розповсюджених по всій Землі, за винятком Антарктиди, океанів та морів.
Патика-мотика• 04 июля в 14:26
Похож?
автор Мне без сахара • 04 июля в 14:28
Ответ дляПатика-мотика
Похож?
Кажется
Леннон_Жив!• 04 июля в 14:35
Похож на каракурта.
Его яд распадается от высокой температуры, если сразу после укуса приложить к месту прогретую утюгом тряпку, быстро пройдет.
Если укушенный имеет слабое здоровье или ребенок, лучше съездить в больницу.
Мотористка• 04 июля в 14:40
Где это такой паук?
Борщичок• 04 июля в 14:52
Ужас
Так укусил или вы нас спрашиваете?
Начальник Анонимов• 04 июля в 15:29
Дуже схожий на каракурта. краще звернутися в лікарню .
У нас сусід пенсіонер помер після укусу Помер не відразу, а десь за декілька тижнів.
Інший сусід- молодий хлопець, десь тижні зо два лежав у лікарні. Теж після укусу такого пачка.
заварний look• 04 июля в 16:33
Каракурт.
Вкусив знайому на польовому виїзді. Вона одразу пришмалила себе сірниками. Потім поїхала в лікарню, лежала тиждень, нога розпухла як колода, але вижила. Лікарі сказали, якби не сірники, було би все погано
Фляшунька• 04 июля в 22:44
Автор, как у вас дела?