Доль Чекомбана• 04 июля в 14:55
Дитячий психіатр р. Окіпної, дивний
Ніякої діагностики чи тп не провела. Скарги дитина не їсть, вибірковість в їжі і обмежений список продуктів низька вага, покарання/ позитивна мотивація в навчанні чи той же проханні в побуті чи їжі ігнор. Не
п´є ліки, змусити не можливо. Гастроентеролога психіатр порадила, вже були гастро до психіатра і відправив. Спілкування було типу чого ви до мене прийшли. Були на первинній консультації в поліклініці в психіатра перед цим всім, підозра на аутичний спектр їдьте на окіпної там протестують на аутичний спектр або інші. Приїхали а лікар ніяких тестів не проводила питань особливо не задавала, і коли я казала що саме мене тривожить не дослухала..таке собі враження
Регионщица• 04 июля в 15:12
Розумію вас, у мене дитина має особливості, завжди лікувала та спостерігала в приватних клініках. фінанси закінчились привела та поставила на облік.Теж планую блище до осені піти на консультацію. Мій теж їсть одне й те саме.Погано говорить, дивний, страх тіки 13 років
Доль Чекомбана
• 04 июля в 16:23
Ответ дляКудрі кручу сама
Шукайте іншого. З психіатрами ситуація не дуже в принципі
Де їх шукати