Цідило правди• 04 июля 2025
Как развить полезные зависимости?)
Алкоголь имеет для меня обратку, надоело разгребать последствия, перестала. Зато начала есть, что тоже не хорошо. Как развить какую-нибудь хорошую зависимость?))
Яичница с беконом• 05 июля 2025
Я періодично беру аскези, якщо не в темі, почитайте, ознайомтесь. Є групи однодумців, бажаючих, в яких можна брати участь. І раз на рік, вже років з 8, тримаю Великий Піст перед Великоднем. Завдяки цьому всьому не вживаю цукор, мучне, газовані напої, всякий харчовий бруд, випрацювалась звичка до спорту, якщо пару днів не займаюсь - тягне розімʼятися, читання літератури хоча б через день, теж вже потяг, планування на день/на тиждень пожиттєво, як самодисципліна, розуміння чого хочу і що треба для цього робити, як повсякденна норма тепер