Пишущаяся• Изменено 05 июля в 01:31

Донька підліток невдоволена зовнішністю

Постійно себе фотографує, каже, що не жіночна і андрогінна зовнішність. Так, в неї яскраві риси обличчя, щось між Джолі та Зендаєю... Як додати їй впевненості?
автор Пишущаяся • 05 июля в 10:37
Ответ дляAsteroidea
З батьком нормальні відносини? Нехай не дуже її критикує, навпаки нехай якісь компліменти робить. Саме для дівчаток це важливо. Звісно краще б він це почав робити з народження, але краще пізно ніж ніколи.
Чоловік вам квіти дарує? Якщо так, то нехай найближчим часом подарує вам букет, просто так без приводу і донці окремий. В ідеалі з якимось компліментом. Це підіймає самооцінку дівчинці і опосередковано впливає на сприйняття своєї зовнішності у тому числі
Не дарує, в мене троянд і так багато і лілій у садку) А так, чоловік часто критикує доньку, на жаль.
ЯниЯ• 05 июля в 10:52
Я своим дала посмотреть фильмы, почитать посты таких же подростков, смысл, что каждый чувствует тоже, что и она, абсолютно. Все проходят этот этап, даже очень красивые
Медсестричка• 05 июля в 11:00
Ответ дляПишущаяся
Та танців вистачає. Ріст 170, вага 55
Їй фігура не подобається чи лице?
Медсестричка• 05 июля в 11:16
Покажите ей фотки красивых звёзд в подростковом возрасте. Есть подборки в интернете.
Мексиканочка• 05 июля в 11:28
Ответ дляГоспожа Белладонна
Пока перерастет, много глупостей наделает. Моя уже руки побрила
Ну прям самая большая проблема. Я тоже брила руки.
автор Пишущаяся • 05 июля в 12:08
Ответ дляМедсестричка
Їй фігура не подобається чи лице?
Лице
Леди Г• 05 июля в 12:16
Ответ дляПишущаяся
Та стараюсь, але все одно
Не слушайте советы глупые
Это как раз такой возраст
Говорите ,что красивый ребенок у вас с мужем получился , говорите о любви и о её достоинствах
Дівка в намисті• 05 июля в 12:28
Они все это проходят. Как и мы проходили.
Дівка в намисті• 05 июля в 12:30
Ответ дляКидстаффовка
Я своїй просто говорю, яка вона гарна, роблю компліменти.
Вы правильно делаете.
Родители, особенно отец, должен постоянно говорить хорошие слова о внешности девочки. Это очень важно!

Мальчиков тоже нужно хвалить.

Дети нуждаются в нашей любви и поддержке, а не в критике и в хейте, которую они получат вполне извне.
Медсестричка• 05 июля в 13:00
Ответ дляПишущаяся
Лице
Поищите похожие типажи в интернете, что б посмотреть какой макияж подчеркнёт внешность, прическа и тп. И можно оплатить курс макияжа
автор Пишущаяся • 05 июля в 23:20
Ответ дляМедсестричка
Я так і роблю. Вона готова навіть щоб спитали інші люди про її зовнішність. Але я боюсь і не хочу виставляти. Купила парфуми, одяг, догляд, сережки ще сьогодні,звозила на косплей Фест. Наче задоволена. Дивиться Джинні і Джорждию зараз, за моєю порадою ...
Медсестричка• 05 июля в 23:34
Ответ дляПишущаяся
Ну ви все робите правильно, це просто такий вік, коли підтвердження краси потрібно вже не з сімейного кола. Вона сама не може поняття яка вона, батьків вже не те, а серед однолітків мабуть не бачить інтересах, але ж ми знаємо, що насправді часто популярні дівчата це ті хто вміють спілкуватися так, що б подобатися багатьом. І загалом такий вік, що зовнішність ще зміниться. Шукати що в собі подобається, хай підкреслить саме це.
Медсестричка• 05 июля в 23:34
Ответ дляПишущаяся
І так, не треба. Бо в кожного свій смак, всім тільки 100₴ подобаються.
автор Пишущаяся • 06 июля в 01:23
Ответ дляМедсестричка
Дякую