Пишущаяся• Изменено 05 июля в 01:31
Донька підліток невдоволена зовнішністю
Постійно себе фотографує, каже, що не жіночна і андрогінна зовнішність. Так, в неї яскраві риси обличчя, щось між Джолі та Зендаєю... Як додати їй впевненості?
Вот Она Я• 05 июля в 08:17
Автор, моей 10лет. Очень красивая девочка и волосы ещё шикарные светлые. С детства слышит комплименты, мы ее любим, стараемся занимать, кругом водим и возим, занимается музыкой, рисованием и катается на роликах. Все равно ей все не так во внешности своей, одежда не такая постоянно, волосы чтобы остричь на 5 см надо выслушать истерику, что теперь она на мальчика будет похожа
Я не знаю что за херня.... Надеюсь возраст. И ведь не скажу что балую ее, ругаю, объясняю постоянно. И не знаю что ждать дальше если в 10 лет уже лицо постоянно недовольное.
Asteroidea• 05 июля в 08:19
Ответ дляПишущаяся
Та стараюсь, але все одно
Спитайте її, що на її погляд виглядає жіночним. Може змінити зачіску, придбати якусь косметику та аксесуари, щось з одягу
Asteroidea• 05 июля в 08:20
Ответ дляПишущаяся
В нас бальні. Все вийшло навпаки.
Може тоді перейти на інші танці?
Язикувата Хвеська• 05 июля в 08:24
Ответ дляЭскиз бесконечности
По перше
Віддайте її на риторику
По другу у спортзал
Віддайте її на риторику
По другу у спортзал
Мені в підлітковому віці теж впевненості не додало. Ходила.
УжеВотДа• 05 июля в 08:26
Ответ дляЭскиз бесконечности
То в вас був поганий викладач
порадьте хорошого
Язикувата Хвеська• 05 июля в 08:29
Ответ дляПишущаяся
Сподіваюсь, бо мені шкода її. Стараюсь як можу підтримувати.
Автор, що допомагає моїй донці.
Часто говорю, що вона красива. Не спеціально, а наче в розмові. Типу ’доброго ранку, красунечко’. Тато теж.
А інколи питає чому я на неї дивлюсь- відповідаю що милуюсь, яка гарнесенька донечка виросла.
Ще у нас дівчина сусідка дуже гарна. Але з комплексами. Наводжу донці приклад, питаю як на її думку чи гарна сусідка, і після відповіді так - говорю, що в себе вона вважає уродкою. І чи об´єктивно це.
Негарно обговорювати інших, але це діє.
Ще прийшла на днях питає які в неї губи - пухлі чи тонкі. Пояснила, що середні. Не просто сказала, в зайшли в Гугл, порівняли з фото. Заспокоїлась.
Негарно обговорювати інших, але це діє.
Аристократка-тунеядка• 05 июля в 08:30
Ответ дляЗ царем в голові
Ещё мама меня называла красавицей каждый день, любовалась, одевала как куколку.
Моя тоже, но в 14-16 я видела в себе кучу недостатков. И ноги кривые, и зубы не такие, .с фото на тех лет меня смотрит куколка. Но у подростков свой угол зрения. Уверенность пришла с первым парнем.
Язикувата Хвеська• 05 июля в 08:32
Ответ дляЭскиз бесконечности
Мені пофіг , що ви думаєте
Але коли, проблема буде у вас, то подивимося на вас з часом
Ця проблема вирішується інакше. Без залізання в дитинство автора
Дело было давно• 05 июля в 09:08
Ответ дляГоспожа Белладонна
Пока перерастет, много глупостей наделает. Моя уже руки побрила
І мій син в 13 років побрив)
Як пережити цей пубертат…
ФруктЕщеТот• 05 июля в 09:18
Они все такие, моя уже старше намного и всё туда же, ноги толстые, а она спортивная, никак ей дистрофиком не быть. Себе не нравится(
Пацелуйнитуда• 05 июля в 09:36
Автор, чи є в доньки якісь кумири - з кіно чи музики? Дуже часто в них є інтерв´ю що вважались гидким каченями чи самі не вважали себе гарними, може переглянете разом.
Також може додасть впевненості зробити фотосесію доньці та сходити разом на курс макіяжу. Фотографа та візажиста попередити про комплекси, щоб вони під час зустрічі закцентували на красі, гарних рисах і т.д
Підлітки майже всі мають такий період, тож просто підтримуйте
Где тут 0?• 05 июля в 09:57
Ответ дляФруктЕщеТот
Якби не подобалася, то не носила б такий одяг. То вона лукавить, ціну собі набиває.
Пишущаяся
• 05 июля в 09:58
Ответ дляВот Она Я
Дякую що поділилися, сподіваюсь, переростуть...
Пишущаяся
• 05 июля в 09:59
Ответ дляAsteroidea
Все робимо, вона рисами обличчя невдоволена
Пишущаяся
• 05 июля в 10:01
Ответ дляПацелуйнитуда
Дякую! Кумирів немає, фарбується вона краще мене) На фотосесію можливо....
Asteroidea• 05 июля в 10:02
Ответ дляПишущаяся
Тоді їй треба освоювати макіяж. У вас є можливість подарувати їй сертифікат на курси макіяжу чи щось таке? Можливо онлайн через Інстаграм урок з якимось бʼюті блогером
Пишущаяся
• 05 июля в 10:02
Ответ дляВимагаю спілкування
Между Джоли и Зендаей...как это развидеть
А як ще описати риси обличчя
Пишущаяся
• 05 июля в 10:03
Ответ дляAsteroidea
Вона сама дивиться відео, вчиться, все що треба з косметики купую.
Пишущаяся
• 05 июля в 10:04
Ответ дляВсе знаю від і до
Дочь тоже высокая стройная, грудь единичка, попу в зале накачала, парень обожает))
Следите за осанкой, пусть делает женскую йогу, очень хорошо для женственности, уход за собой, кожа, волосы
В возрасте вашей дочки моя дочь ещё ходила в модельную школу
Дякую, йогу робить!
Пишущаяся
• 05 июля в 10:05
Ответ дляГоспожа Белладонна
Робила теж таке)
Пишущаяся
• 05 июля в 10:06
Ответ дляГоспожа Белладонна
Моя 1:1. А, не, моя 175
Моя соромиться росту! Каже, що найвища в класі, але це ж середній ріст
Asteroidea• 05 июля в 10:07
Ответ дляПишущаяся
Навіть не знаю що ще порадити 🤷♀️ а її не задовільняє щось конкретне? Може ніс занадто великий або підборіддя не тієї форми? Якщо це дійсно дуже впливає на її стан, то розгляньте варіант консультації у пластичного хірурга. Я розумію що це крайня міра, але буває що це єдиний вихід
Пишущаяся
• 05 июля в 10:09
Ответ дляAsteroidea
Справа в тому, що вона гарна, не красуня прямо, але яскрава. Фото не хочу виставляти звичайно. Говорить, що всі комусь подобаються, а вона ні. Невдоволена як каже андрогінною зовнішністю, схожа на чоловіка каже(
Пишущаяся
• 05 июля в 10:10
У неї весь телефон у її фото....фотографує і дивиться як вийшла
Asteroidea• 05 июля в 10:17
Ответ дляПишущаяся
З батьком нормальні відносини? Нехай не дуже її критикує, навпаки нехай якісь компліменти робить. Саме для дівчаток це важливо. Звісно краще б він це почав робити з народження, але краще пізно ніж ніколи.
Чоловік вам квіти дарує? Якщо так, то нехай найближчим часом подарує вам букет, просто так без приводу і донці окремий. В ідеалі з якимось компліментом. Це підіймає самооцінку дівчинці і опосередковано впливає на сприйняття своєї зовнішності у тому числі
БершкомангоЗар• 05 июля в 10:18
Ответ дляКидстаффовка
Ну це він дарма. Я нашому сказала, щоб рота з критикою взагалі не відкривав. От щоб не було, просто нехай змовчить, якщо не похвалить. Дуже боляче в такому віці переноситься критика, особливо батька, якщо це дівчинка. З хлопцями там інша історія.
Это точно, я на фото как то себе не понравилась мне было лет 14/15 так папа сказал мне Какая есть такая и вышла.Как же я тогда запомнила и обиделась. А мне сейчас щас 40 и я это помню.
Карамелька• 05 июля в 10:19
Ответ дляФруктЕщеТот
Красивые, длинные ноги! Во дает
ФруктЕщеТот• 05 июля в 10:21
Ответ дляКарамелька
Красивые, длинные ноги! Во дает
Носит обувь на каблуках, даже некомфортную, чтобы ноги не казались толстыми, короткие вещи, чтобы не казались короткими.
Такая замечательная девочка и такая труха в голове на счёт внешности(
ФруктЕщеТот• 05 июля в 10:21
Ответ дляПишущаяся
Ей в модели