Гуляю босоніж• 05 июля 2025

Чи є тут дерматолог, люди? Підкажіть будьласка по іото

Не знаю як зняти,підвищена тривожність терапевт казав нічого страшного,хірургу прказала правда дитячому,каже не страшно,це не мій профіль зверніться до дерматолога видалить лазероєем ,але що це не казав. Типу не страшно. А в мене на лікті і нозі таке. А раніше на лікті та нозі видалення атером було. Теж тоді одночасно вискочили. І тут так але розміри маленькі дуже. Воно тверде та блискуче. Щось нерви не впорядку. Накрутила себе...
Наша взяла• 05 июля 2025
На подкожный прыщ вроде похоже
Все возможно• 05 июля 2025
Удалите у дерматолога, делов то
Галя-краля• 05 июля 2025
У меня такое тоже есть. Мне кажется, от укуса осталось
Забобонний фрукт• 05 июля 2025
Если выскакивает периодически, то просто сходите на уфок он эффективнее чем делать уколы сыворотки крови в попу