Незважаючи на шалений наступ росіян по всім фронтам - це по суті їх останній ривок за цю війну - ми наносимо дуже болючі удари по тилам які не дають кацапам нормально наступати.
Після того як путін обісреться в кінці цеї наступальної кампанії, у нього буде декілька варіантів: продовжувати терор і напасти на країну нато щоб оголосити заг мобілізацію - вставай страна агромная, затянєм паяса.
Спостерігаємо останні роки існування росії до того як її розірве Китай і Європа.
Маска-0b9f• 05 июля 2025
Ответ дляlilul990
Як би це вплинуло на те шо путін хоче об´єднати всі бивші республіки в російську імперію?
Тоді логічно після України напасти на Білорусь
demicandum• 05 июля 2025
Ответ дляsur_sur
А чим саме дражнили? Може Тузлою?
Чи ізраїльським літаком, яку збила рф, а Україна стала без вини винуватою?
Чи може спільними рос.-укр. навчаннями у Чорному морі?
Вступлением в нато как минимум
SometimesDiena• 05 июля 2025
Ответ дляlilul990
Ви аналітик від бога. Якого оружия? І в якій кількості перейшло росіянам?
При наступі противник втрачає набагато більше людей і зброї
Кто вам такую чушь сказал? Почитайте военных аналитиков. При наступление тратится больше артиллерийских снарядов, а оружие, боеприпасы и патроны в землянках вместе с техникой переходят к наступающим. Боже, это даже ребёнок знает!
Маска-0b9f• 05 июля 2025
Ответ дляlilul990
А мені здається російські боти з промитими мозгами
А мені здається,що нудно з вами.Вибачте.
Ответ дляSometimesDiena
Це при хаотичному некерованому відступі який був у росіян коли вони під час харківської операції все побросали і тікали хто куди на конях і повозках
Де у нас такі відступи останнім часом були, о великий експерт
demicandum• 05 июля 2025
Ответ дляlilul990
А чого тоді на Фінляндію не напали? Якшо нато так путіна нервує
Не в´яжеться
Чтобы диктовать свои условия нужно быть сильной страной
Нельзя быть жертвой, ничего не делать толком и при этом пытаться диктовать свои условия. Это так не работает
SometimesDiena• 05 июля 2025
Умный в реку не войдёт! Умный реку обойдёт! В марте 22-го был реальный шанс закончить вот это всё и российская сторона давала для этого все шансы. Но некий Борис с птичьим гнездом на голове, сказал что воевать нужно до последнего украинца и так и случилось. Сомневаюсь, что в 21-м веке найдутся в мире страны, которые будут по указу представителя из другой страны воевать своими гражданами до их полного истребления. Украина удивляет!
Ответ дляSometimesDiena
Це ви путіну скажіть
demicandum• 05 июля 2025
Ответ дляlilul990
Про промытые мозги говорит человек, который утверждает что рф в безвыходном положении
Ответ дляdemicandum
З жертою воно ніяк ´не работает´, бо жертва завжди винна. Той, хто захищається, не є жертвою.
Ответ дляSometimesDiena
Про методички писати не хочу, але чи не пора вам ще раз переєструватися? Бо вже така оскома від цих затяганих фраз.
InSSolence• 05 июля 2025
Ответ дляlilul990
Ссср до останнього дня планував п´ятирічки і вірив у світле майбутнє поки і не розвалився позорно
совок -это не рашка
InSSolence• 05 июля 2025
Ответ дляRosaura
Вас Маня вкусила?
а это разве не ее 1000 акк? риторика одна и та же
Ответ дляlilul990
Путін на такому самому роздоріжжі як і в 22 році. Тоді він так само рішав - нападати на Україну і київза три дні чи напасти на Естонію
Нема смислу тратити резерви на черговий наступ на Київ. Хіба у путіна в голові чорна діра і він в принципі не вчиться на своїх помилках
Рішав реально? Я не знала
InSSolence• 05 июля 2025
Ответ дляlilul990
ну давайте грезящая о развале, прочитайте что такое системный подход. А потом посмотрите на карту рашки и подумайте что и как будет от нее отсоединяться, что бы оказаться в экономической и инфраструктурной изоляции
в составе совка были страны,а тут области. вон посмотрите на приднестровье, оно отсоединилось, теперь это бомжатник изолированный
сложно говорить с теми, кто не понимает базовых явлений
Ответ длязавитушка
Вони не відчепляться, хіба ви не розумієте, їм не треба 5 областей.
Не заради 5 областей це все затівалось. Їм треба все, або як мінімум шоб частина включаючи Київ.
Не заради 5 областей вони кладуть мільйони своїх солдатів і вкидають такі шалені бабки у цю війну.
Їм типу шо в житті, руїн Бахмуту не вистачало, захопили і кінець?
Там плани ого го, а ви тут про 5 областей.
Дочитайте до кінця, тоді і пишіть
Ответ длязавитушка
Я пишу що через якийсь час прийдуть за рештою України - Ви мені пишете «ви що, не розумієте що треба не лише ці 5.»
Що мені Вам слід писати зараз?