Любительница• 05 июля 2025

Режим економії, які у Вас лайфхаки?

Стараюсь не ходити в магазини, ігнорувати знижки. Більше готувати вдома щоб не тратити на напівфабрикати. Які у Вас лайфхаки?
Не кую, не мелю• 05 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
за яку користь ви розказуєте? Зараз всі продукти гмо -шні, штучні, ніякущі, напічкані різною хернею. На здоровому харчуванні вона . А дихаєте чим?
Я ее спросила,что такое правильное и полезн она кушает,она не смогла ответить,написала ,,це загально відомий, факт,, це така відповідь
Шумелка Мышь• 05 июля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Без кондиционера можно жить сто лет,зачем химическая вонючка.
Я не покупаю кондиционеры,дезики ,отдушки в туалет,меньше химии в дом тяните
В нас така вода, що краще з кондиціонером полоскати. І вони є не вонючі.
На привозе• 05 июля 2025
Лайфак - не экономлю на качестве и покупаю то что хочется.
Слобожаночка• 05 июля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
ага, загально відомий
Бавовна• 05 июля 2025
Ответ дляМоська-слон
Оно позволит. Но только до поры-до времени
Автор только начинает экономить, может, есть в нее запасы. У меня уже нет
Пасти Ла• 06 июля 2025
Как-то так.
Кнопус• 06 июля 2025
Ответ дляТа не реву я
Мама работала в общепите, несла что могла.
А моя в школі, носити, окрім вошей, було нічого. А от у колеги бабуся працювала на ковбасниій фабриці, а дідусь на Антонова, то у них не було ні дефіцитів, ні проблем з гарним садочком та літнім табором з найкращими умовами, такі вони різні ті 90-ті, та й не тільки, в усі часи так.
Снегурочко• 06 июля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
І що з нею не так, з водою?
Распутница• 06 июля 2025
Ответ дляБавовна
В Києві вишні по 140
Так то за банку літрову ціна 40 грн, у вас напевне за 1кг
Бавовна• 06 июля 2025
Ответ дляРаспутница
За кг
Бавовна• 06 июля 2025
Ответ дляКнопус
Я також спілкувалася з жінкою старшого віку, вона не пам´ятає, що часи були важкі. Працювала в продуктовому магазині, мала доступ до продуктів.
Шумелка Мышь• 06 июля 2025
Ответ дляСнегурочко
І що з нею не так, з водою?
Не знаю, що з водою, але речі, особливо рушники, постіль, дуже шорсткі стають. У мами на дачі скважина, перу там тим же порошком - речі нормальні, м´які. А в нас стають якісь... дряпучі чи що, не знаю навіть, яке слово підібрати.