Губки-уточкой• 05 июля в 21:32

Кому 40 лет +- ,на сколько лет вы себя ощущаете?

Ухахайкина• 05 июля в 21:55
Стареет только тело, а в башке всегда 16
Бабка-ежика• 05 июля в 21:55
45 виглядаю добре, выдчуваю так собі, турбує підшлункова, кинула зал схудла після цього на 10кг така собі старість
Galina_vinsport• 05 июля в 21:57
Мне всегда 16, но вот здоровье лет на 80😭
ЛолитаНеРазлита• 05 июля в 21:58
На 30. Но у меня детей нет. Это сильно взрослит
Аноним Советчик• 05 июля в 22:01
Пи Пи Пилюля• 05 июля в 22:06
Не могу сказать. Ощущение себя особо не изменилось, только отмечаю физические изменения. Я даже не могу сказать, что чувствую себя взрослой))
Мій не такий• 05 июля в 22:07
Молодою себе відчуваю. Але у мене й дитина мала, то хочеш не хочеш, а треба двіжувати ну і мати купу планів на майбутнє. Найбільше виснажують безкінечні болячки які вона з садка додому приносить
Гитта Ягг• 05 июля в 22:08
45 с хвостом. Я не чувствую себя на какой-то возраст, я чувствую себя также как последние 10 или больше лет. В общем никаких изменений.
Ну на счет внешнего вида, после родов он так себе пока что. Я потеряла 12 кг, так что сейчас в части мест похожа на белку-летягу. :))) ну оно того стоило, и за полгода-год приведу в норму.
Тишком нишком• 05 июля в 22:13
Мне 46, в душе мне 25-30
Скоро_вчера• 05 июля в 22:18
Щаслива Я• 05 июля в 22:18
Сложно сказать. Я ощущаю себя комфортно. Нахожусь в гармонии с собой. Это чувство не изменяется в цифрах
Кавуся• 05 июля в 22:21
Хз. На 30 наверное. Энергии много, спортом занимаюсь, отдых активный, работа творческая, одеваюсь соответственно работе . 48 скоро.
МатьЧасть• 05 июля в 22:28
На 40 и ощущаю🤷🏻‍♀️
Закуйовджена життям• 05 июля в 22:37
41,відчуваю на 42,всім кажу що мені 42
Марс атакует• 05 июля в 22:38
Тіло здало, ніде правди діти. Якість тургору шкіри не та. Та й працездатність після безсонної ночі відрізняється від 30 річної.
Вже не проводять чоловіки погядом вже як то було в 30-32. Але душа 30-34 річної.
Пані з калабані• 05 июля в 22:42
У 45 відчуваю себе на 32-34 роки. Хоча рік тому на 28. Дорослішаю
Омлетик• 05 июля в 22:52
Я вічна дитина, хоча мені за 40, от сьогодні приїхала з роботи і на самокаті ганяла з дитиною, сусідки так не роблять )
Зам. зав. Анонима• 05 июля в 22:59
Мені 43. Відчуваю, що я прожила довжелезне життя і мені років під 70
Коржик• 05 июля в 23:01
Мені 41, внутрішній стан років на 25-28, не більше. Тому дуже засмучує бачити у дзеркалі реальність
Воздух в банке• 05 июля в 23:44
Мне 46: максимум на 30:(
барабанщица• 06 июля в 00:14
шахеды дополняют мою красоту, в этом году появился корректор
48, амплитуда от 40 до 60
Невгамовна сила• 06 июля в 00:55
На 26-28
Форс мажор• 06 июля в 00:56
48 років, почуваюся однозначно молодшою і в психологічному, і в фізичному плані.
Намагаюся собі інколи уявити що колись в цьому віці жінки вже були старухами - ні, зараз взагалі інша якість життя слава Богу
Анонимарик• 06 июля в 03:09
Не знаю як прийнято почуватись в 42, я активна, дисциплінована, декілька разів на тиждень спорт, кожного дня стрибаю на скакалці, харчуюсь правильно( без цукру, мучного, напівфабрикатів…), читаю, саморозвиваюсь, вивчаю весь час щось нове. Ношу і підбори, і шльопки, балую себе, купую бренди, користуюсь косметикою доглядовою для обличчя, декольте і тіла, так і декоративною, роблю за подій собі складний мейк (база, хайлайтер, бронзатор, декілька відтінків тіней, олівець для губ, різноманітні помади тощо). Наприклад, в минулу суботу була на дискотеці, вчора з подругою в ресторані по пліткували, випила 1 апероль і через годину як штик за кермо додому. Не знаю, норм себе почуваю, сподіваюсь так і надалі буде, не заморочуюсь
Мэри Попкинс• 03 августа в 11:05
Я себя всю жизнь ощущаю на 15 лет
Но я и в 15 была серьёзная и собранная
Старшая сестра я

Но вот это ощущение, что я все могу и что вся жизнь впереди
Оно со мной всю жизнь
И до сих пор
Мне 45
Астоновитесь!• 13 августа в 23:57
На 18+
Ядвига Юсьлегко• 31 августа в 22:37
Ответ дляКому там слова не давали
Мені 39. Зовнішньо виглядаю молодше. Стан здоров´я і слабкість наче мені 60. Я нічого не можу робити, ледь ходжу на роботу
Я также, поэтому нашла онлайн и часто лежу на работе🤣
Аліса-90ae• 08 сентября в 15:04
Завжди накиую собі вік. Якщо знаходжусь з молодшими помічаю різницю зі ставленням моїм до ситуації і як сприймають події набагато молодші поряд
Ms. Искренность• 22 сентября в 09:34
Ответ дляКарусель-весель
Не можу сказати. Я це просто я я не маю віку.
Аналогічно