Губки-уточкой• 05 июля 2025
Кому 40 лет +- ,на сколько лет вы себя ощущаете?
Бабка-ежика• 05 июля 2025
45 виглядаю добре, выдчуваю так собі, турбує підшлункова, кинула зал схудла після цього на 10кг така собі старість
Пи Пи Пилюля• 05 июля 2025
Не могу сказать. Ощущение себя особо не изменилось, только отмечаю физические изменения. Я даже не могу сказать, что чувствую себя взрослой))
Мій не такий• 05 июля 2025
Молодою себе відчуваю. Але у мене й дитина мала, то хочеш не хочеш, а треба двіжувати
ну і мати купу планів на майбутнє. Найбільше виснажують безкінечні болячки які вона з садка додому приносить
45 с хвостом. Я не чувствую себя на какой-то возраст, я чувствую себя также как последние 10 или больше лет. В общем никаких изменений.
Ну на счет внешнего вида, после родов он так себе пока что. Я потеряла 12 кг, так что сейчас в части мест похожа на белку-летягу. :))) ну оно того стоило, и за полгода-год приведу в норму.
Щаслива Я• 05 июля 2025
Сложно сказать. Я ощущаю себя комфортно. Нахожусь в гармонии с собой. Это чувство не изменяется в цифрах
Кавуся• 05 июля 2025
Хз. На 30 наверное. Энергии много, спортом занимаюсь, отдых активный, работа творческая, одеваюсь соответственно работе
. 48 скоро.
Марс атакует• 05 июля 2025
Тіло здало, ніде правди діти. Якість тургору шкіри не та. Та й працездатність після безсонної ночі відрізняється від 30 річної.
Вже не проводять чоловіки погядом вже як то було в 30-32. Але душа 30-34 річної.
Омлетик• 05 июля 2025
Я вічна дитина, хоча мені за 40, от сьогодні приїхала з роботи і на самокаті ганяла з дитиною, сусідки так не роблять )
Зам. зав. Анонима• 05 июля 2025
Мені 43. Відчуваю, що я прожила довжелезне життя і мені років під 70
Коржик• 05 июля 2025
Мені 41, внутрішній стан років на 25-28, не більше. Тому дуже засмучує бачити у дзеркалі реальність
барабанщица• 06 июля 2025
шахеды дополняют мою красоту, в этом году появился корректор
48, амплитуда от 40 до 60
Форс мажор• 06 июля 2025
48 років, почуваюся однозначно молодшою і в психологічному, і в фізичному плані.
Намагаюся собі інколи уявити що колись в цьому віці жінки вже були старухами - ні, зараз взагалі інша якість життя слава Богу
Анонимарик• 06 июля 2025
Не знаю як прийнято почуватись в 42, я активна, дисциплінована, декілька разів на тиждень спорт, кожного дня стрибаю на скакалці, харчуюсь правильно( без цукру, мучного, напівфабрикатів…), читаю, саморозвиваюсь, вивчаю весь час щось нове. Ношу і підбори, і шльопки, балую себе, купую бренди, користуюсь косметикою доглядовою для обличчя, декольте і тіла, так і декоративною, роблю за подій собі складний мейк (база, хайлайтер, бронзатор, декілька відтінків тіней, олівець для губ, різноманітні помади тощо). Наприклад, в минулу суботу була на дискотеці, вчора з подругою в ресторані по пліткували, випила 1 апероль і через годину як штик за кермо додому. Не знаю, норм себе почуваю, сподіваюсь так і надалі буде, не заморочуюсь
Мэри Попкинс• 03 августа 2025
Я себя всю жизнь ощущаю на 15 лет
Но я и в 15 была серьёзная и собранная
Старшая сестра я
Но вот это ощущение, что я все могу и что вся жизнь впереди
Оно со мной всю жизнь
И до сих пор
Мне 45
Но я и в 15 была серьёзная и собранная
Старшая сестра я
Оно со мной всю жизнь
И до сих пор
Мне 45
Ядвига Юсьлегко• 31 августа 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Мені 39. Зовнішньо виглядаю молодше. Стан здоров´я і слабкість наче мені 60. Я нічого не можу робити, ледь ходжу на роботу
Я также, поэтому нашла онлайн и часто лежу на работе🤣
Аліса-90ae• 08 сентября 2025
Завжди накиую собі вік. Якщо знаходжусь з молодшими помічаю різницю зі ставленням моїм до ситуації і як сприймають події набагато молодші поряд
Ms. Искренность• 22 сентября 2025
Ответ дляКарусель-весель
Не можу сказати. Я це просто я
я не маю віку.
Аналогічно