ДлинноНожка• 05 июля в 23:23
Що думаєте з цього приводу?
За даними Reuters, Німеччина готується запровадити програму добровільної шестимісячної служби для охорони та простих завдань.
Якщо добровольців буде мало, розглянуть призов.
Програма має подвоїти кількість резервістів і залучити частину з них до регулярної армії. Учасникам запропонують додаткове навчання та водійські права.
Перші новобранці почнуть навчання в травні 2026 року, а закон планують ухвалити до кінця наступного місяця.
ДлинноНожка
• 05 июля в 23:26
Ответ дляЦветочница
Це не ви в Данії були цього тижня
Ні, в Парижі була два тижні назад. В Данії ніколи але планую)
Цветочница• 05 июля в 23:26
Ответ дляДлинноНожка
Тим часом Данія https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3735402-2#a...
ДлинноНожка
• 05 июля в 23:27
Прочитала новину і якось мені моторошно від усіх ціх новин. Наче ми знову на порозі великого шухеру, як колись казав Азаров
Меня много• 05 июля в 23:28
Ответ дляДлинноНожка
Вы в Германии ?
Полонянка SexShop-а!• 05 июля в 23:28
Плани, обговорення, тра-ля-ля. Якщо і введуть, то нормально. Служити поруч з домом, там і ще плюшки скоріше за всього будуть.
Європа скорочували армії. Зараз відновлюють. Паніки не розділяю.
ДлинноНожка
• 05 июля в 23:30
Ответ дляМеня много
Вы в Германии ?
Так і в мене сину 10 років
Меня много• 05 июля в 23:31
Ответ дляДлинноНожка
Так і в мене сину 10 років
Ну ясно, но он же не гражданин ?
Мой сын тоже в Германии, но ему больше лет
Хотя да беженцы из Украины приравняны к гражданам Германии
Полонянка SexShop-а!• 05 июля в 23:34
Ответ дляМеня много
Ну ясно, но он же не гражданин ?
Ті хто на тимчасовому захисті прирівняні до громадян. Ну і жарти
Меня много• 05 июля в 23:36
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я не шутила, так и есть почитайте, погуглите сирийцы у них по другому параграфу, хотя тоже беженцы.
Ранковий базар• 05 июля в 23:47
Ответ дляМеня много
Параграф - не равно гражданин. Уверена что служба будет только для граждан. Хотя может они предусмотрят ускоренное получение гражданство для резервистов, но это потом, сначала посмотрят будут ли желающие так.