До кінця року уряд підготує програму підготовки резервістів, що включатиме вишкіл усього чоловічого населення країни.«Сьогодні ми вже говоримо про потребу півмільйонної армії в Польщі, звичайно, разом із резервістами», - підкреслив Туск.
Він додав, що ці цифри беруться з ситуації на реальному полі бою, де Україна має 800-тисячну армію, а Росія навіть до 1,3 млн зі значним резервом.щоб кожний дорослий чоловік у Польщі був готовий надіти військову форму.Також уряд категорично заборонив фото,відео усіх аеропортів,мостів,критичних об´єктів та ін.Ще є тривожна новина,хто був у Жешуві,бачив,інфа не для загального доступу повинна мати півмільйонну армію: Туск анонсував підготовку усіх дорослих чоловіків
Пишуть ,що в Данії навіть жінок мобілізують,до війни готуються не тільки поляки.
Just a crow• 27 мая в 10:57
Через неделю будут уже другие разговоры, а о том что сейчас, все забудут.
Поляки 500 тис війська не назбирають.Пишуть,що наразі 40 тис є чи ось ось буде в них,сльози просто..Це мало,навіть 200 мало.А за 500 це поки вони думають так,що люди підуть добровільно чи примусово на захист батьківщини
Viktoria_St• 27 мая в 10:57
Ответ дляmarimagdali
Маня, ты там писала что из села торбы передают. Так закусывай лучше
Екатерина27• 27 мая в 10:58
Ответ дляmarimagdali
Ванга?
Ви готові дитину відправити у армію Європи?
Вы прям методичка опережаете. У вас зарплату наперёд платят? За перевыполнение плана?
Ответ дляViktoria_St
Не, это старая с новым акком
Удалено администрацией...
Ответ дляKorsika999
Сидит автор в Сибири, и про Европу рассказывает🤣
Удалено администрацией...
Viktoria_St• 27 мая в 10:59
Ответ дляmarimagdali
Удалено администрацией...
Та лучше чем зелебобик как ты
Ответ дляViktoria_St
Варя,на чем вы там сидите в челябинском бараке?
Ответ дляЕкатерина27
Именно!
Ответ дляViktoria_St
Та лучше чем зелебобик как ты
Аптека за углом
Nathalie27• 27 мая в 11:01
Ответ дляmarimagdali
Ванга?
В яку із європейських армій мобілізують іноземців?
Viktoria_St• 27 мая в 11:01
Ответ дляmarimagdali
Аптека за углом
Не хватает на боярышник? Сорян, из Украины в челябинск перекинуть помочь не могу. Звыняйте
Viktoria_St• 27 мая в 11:03
Ответ дляroksinata
Читайте уважніше. Підготовка добровільна і оплачувана. Ніхто насильно там не пожене на неї.
Та ну, так не интересно. А как же интрига? Попугать бусификацией беженцев в Европе?
Ответ дляNathalie27
На виїзд із країни,якщо не підеш воювати.Все просто.Звмчайно,іноземців краще до війська ніж мцсцевих.Чого це іноземець має жити в їх країні,коли європеєць її захищає
Ответ дляmarimagdali
Від кого захищати? Хто на них напав?
Ответ дляroksinata
Читали вже уважно сто разів.Вишкіл всього чоловічого населення країни і не фотографуйте нічого у Польщі-посадять і штраф.Вийшли закони
Ответ дляmymoly
Від кого захищати? Хто на них напав?
Читайте міжнародні новини,на нас теж не нападали і учєнія були як зараз на польскому кордоні Запад 2025 кацапи корейці і білоруси
Ответ дляTrye
В Польше как и во многих Европейских странах осенью пройдут совместные масштабные учения, вроде в районе Гамбурга. Поэтому это не мобилизация . Выпейте уже свои таблетки и отдайте телефон санитару.
Читайте уважно,ВСЬОГО ЧОЛОВІЧОГО НАСЕЛЕННЯ