Кумедний ґудзик• Изменено 06 июля 2025
Опоясывающий лишаю, герпес зостера!! Лікар не вірно призначив дозу ацикловіра
Вчора були у лікаря. Вона призгачила по 200 мг 4 рази на добу. І точково мазати фукарцином (тей шо червоний при вітрянці) щоб підсушувало
А я читаю скрізь що треба 800 мг за раз випивати
Про це їй сказала
Вона каже ні, 800 мг на добу а не за раз. Мол вона бабулі призначає на добу 1600 мг ацикловіру при цьому лишаю, а тут дитина
Бо це дуже багато
Хто хворів, підскажіть як тлумачити інструкцію (останнє фото)
11 років 38 кг
Дякую
Про це їй сказала
Бо це дуже багато
11 років 38 кг
Дякую
Света С Приветом• 06 июля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Ось є інструкція до ацикловіру
Як ви бачите? 800 мг за раз чи за день?
В інструкції 800 на добу.
Потішаюся• 06 июля 2025
Лечение инфекций, вызываемых вирусом Herpes zoster (опоясывающий лишай)
Взрослые
Назначают по 800 мг 4 раза/сут каждые 6 ч в течение 5 дней. Детям в возрасте старше 3 лет препарат назначают в той же дозе, что и взрослым.
Взрослые
к.Буланова• 06 июля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
В мене вже істерика з цим гепесом
Якби була чітка картина
Яка доза того ацикловіру
В інструкції не розумію
Лікар не може розтлумачити
800 мг за раз чи треба цю дозу ділити на 4
Якби була чітка картина
Яка доза того ацикловіру
В інструкції не розумію
Лікар не може розтлумачити
У меня был 2009 дерматолог лечил что назначил основное не помню, но курс витамин ещё был и на кварц ходила, но он уже на всю жизнь я чуть падает иммунитет сразу чувствую его в лопатке пятно там было. Если дует кондиционер сразу ощущаю его этим местом. Ходила со спиной к ортапеду он подтвердил , что на всю жизнь этот герпес засел в нервных окончаниях . А ещё следите после лечения этого лешая очень часто после можно заболеть воспалением лёгких. Меня пронесло , а вот мама после лешая заболела воспалением лёгкий, коллега и её муж после лешая также заболели.
Цукрові вишні• 06 июля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Та ні, лікар з добробуту за 1400 грн
Дерматолог
Я теж читала про нього
Запитала її про вальтрекс/ вона каже так він сильніший, для дорослих. Він не безпечний тому дітям не призначаютт
Дерматолог
Я теж читала про нього
У вас даже на скринах написано 800 мг разделить на 4 приема, а по поводу выбора препарата врач не прав, наши украинские очень низкого качества, однозначно нужно выбирать европейские
Цукрові вишні• 06 июля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Ось є інструкція до ацикловіру
Як ви бачите? 800 мг за раз чи за день?
Третий абзац
Фляшунька• 06 июля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ацикловір до сраки. Він мало що взагалі допомагає. Є вже давно набагато дієвіший Вальтрекс. Він герпес зупиняє на губах за пару годин. І взагалі він дієвий проти оперіщуючого. Ваш лікар геть некомпетентний. Це сімейна?
Вальтрекс 500 п´ється 2 р на добу тобто 1000 а то і 1500.
Мне 3 раза в сутки по 2 таблетки назначали по инструкции, т.е. 3000
Фляшунька• 06 июля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Та ні, лікар з добробуту за 1400 грн
Дерматолог
Я теж читала про нього
Дерматолог
Я теж читала про нього
Так вы в Добробут можете позвонить и уточнить.
Фляшунька• 06 июля 2025
Мне еще назначали витамины группы В. Плюс были еще боли (нерв был уже поражен) - препарат от болей.
Оле Лукойе• 06 июля 2025
Цікава ви жінка
Лікарю не довіряю, а на форумі віддали дитину на досліди)
А якщо я напишу про кізяк з під корови то ви будете мазати????
Ну то призначте самі ту дозу, яка вас влаштує!
Помеха справа• 06 июля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
У ребенка был в 12-13 лет. Точно помню, что нужно было гропринозин курсом пропить. Прошло 13-14 лет, больше не было.
Це другий степ. Після курсу протигерпетичного через декілька тижнів
Помеха справа• 06 июля 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Є ациклрвір стада німецький.
Цукрові вишні• 06 июля 2025
Ответ дляПомеха справа
Є ациклрвір стада німецький.
Автор инструкцию укрпрепарата привела