ГейСюда• 06 июля в 10:51
Очки для плавания
Какие взять
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 10:54
Окуляри для плавання треба міряти. Комусь зручно в одних, а комусь в інших.
сладкий_ноябрь• 06 июля в 10:54
Окуляри потрібно міряти це раз, по друге, окуляри купують в залежності від того де дитина буде плавати, в приміщенні, чи на вулиці.
ГейСюда
• 06 июля в 10:54
Ответ длясладкий_ноябрь
В бассейн
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 10:55
Ответ длясладкий_ноябрь
В басейні теж плавають в темних)
сладкий_ноябрь• 06 июля в 10:55
Ответ дляГейСюда
В бассейн
Тоді лише прозорі. Але все рівно міряти потрібно
сладкий_ноябрь• 06 июля в 10:55
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
В басейні теж плавають в темних)
Тому що тупі, сорі.
Сіточка• 06 июля в 10:56
Роздратована шкіра• 06 июля в 10:58
Ответ дляСіточка
А мій як спробував подібні, інші вже не хоче.
+ за примірку, то все суто індивідуально
А мой в таких не смог. И я смотрю кто проф плаванием занимается, в таких не видела. Автор, я за арену, сын сказал вторые фигня
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 10:59
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому що тупі, сорі.
Тому що в басейні світло є, а вдень взагалі дуже світить сонце
темні окуляри ніяк не заважають плавати, якщо басейн нормальний. Хоча в Одесі дитина плавала в Академії спорту, то там так, це була проблема, бо в басейні мутна вода
але ж хто знав, що так буває...
сладкий_ноябрь• 06 июля в 11:03
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
але ж хто знав, що так буває...
В басейнах не буде прямого сонця. Влень звісно буде лише світло. А темні окуляри зазвичай поляризовані і призначені лише для плавання під відкритим сонцем.
Те, що люди купують бездумно і потім плавають в них, це не значить, що так повинно бути.
Сосиска_Втесте• 06 июля в 11:27
Арена.
Муж брал за 70 грн детские, плавал в море. Для не профи - говорит норм.
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 13:53
Ответ длясладкий_ноябрь
В нашому дуже світло, коли сонце шпарить, то сліпить. І сонце відбивається від води, тож сліпить ще більше. Великі вікна на всю стіну
сладкий_ноябрь• 06 июля в 14:19
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Прямого подання не має, звідки і куди воно сліпить?
Чи у вас в стелі скло?
Ну ок влітку, а в інші пори року? Ви самі спробуйте поплавати в нормальних окулярах і в затемнених, бо якщо ви не плаваєте, то так, різниці ви не відчуєте.
Чи у вас в стелі скло?
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 14:21
Ответ длясладкий_ноябрь
Чи у вас в стелі скло?
Вікна як два поверха на всю стіну
світить у воду басейну і сліпить. Невже не зрозуміло?
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 14:21
Ответ длясладкий_ноябрь
Чи у вас в стелі скло?
Дитина плавала і в звичайних, і в темних. Ніякого дискомфорту в темних немає. Хіба що, як я писала, в проблемних басейнах, де мутна вода.
сладкий_ноябрь• 06 июля в 14:22
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вікна як два поверха на всю стіну
Ні, не зрозуміло.
Тому що сонце, воно не стоїть на місці, прямі сонячні можуть бути лише кілька годин на день. Все.
сладкий_ноябрь• 06 июля в 14:22
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну якщо в дитині одні темні, то в неї вибору не має звісно.
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 14:31
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні у дитини є звичайні) Кобра Арена) але більше подобаються темні Тір. Дитина плаває професійно.
Копуша• 06 июля в 18:51
плаваю в тонированных в бассейне. никаких проблем нет. но они не черные, а тонированные