ГейСюда• 06 июля в 10:51

Очки для плавания

Какие взять
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 июля в 10:52
у детей неколько лет, как слева, довольны
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 10:54
Окуляри для плавання треба міряти. Комусь зручно в одних, а комусь в інших.
сладкий_ноябрь• 06 июля в 10:54
Окуляри потрібно міряти це раз, по друге, окуляри купують в залежності від того де дитина буде плавати, в приміщенні, чи на вулиці.
автор ГейСюда • 06 июля в 10:54
Ответ длясладкий_ноябрь
В бассейн
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 10:55
Ответ длясладкий_ноябрь
В басейні теж плавають в темних)
сладкий_ноябрь• 06 июля в 10:55
Ответ дляГейСюда
В бассейн
Тоді лише прозорі. Але все рівно міряти потрібно
сладкий_ноябрь• 06 июля в 10:55
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
В басейні теж плавають в темних)
Тому що тупі, сорі.
Сіточка• 06 июля в 10:56
А мій як спробував подібні, інші вже не хоче.
+ за примірку, то все суто індивідуально
Роздратована шкіра• 06 июля в 10:58
Ответ дляСіточка
А мой в таких не смог. И я смотрю кто проф плаванием занимается, в таких не видела. Автор, я за арену, сын сказал вторые фигня
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 10:59
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому що тупі, сорі.
Тому що в басейні світло є, а вдень взагалі дуже світить сонце темні окуляри ніяк не заважають плавати, якщо басейн нормальний. Хоча в Одесі дитина плавала в Академії спорту, то там так, це була проблема, бо в басейні мутна вода але ж хто знав, що так буває...
автор ГейСюда • 06 июля в 11:00
Спасибо всем , взяла арену,
сладкий_ноябрь• 06 июля в 11:03
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
В басейнах не буде прямого сонця. Влень звісно буде лише світло. А темні окуляри зазвичай поляризовані і призначені лише для плавання під відкритим сонцем.
Те, що люди купують бездумно і потім плавають в них, це не значить, що так повинно бути.
Сосиска_Втесте• 06 июля в 11:27
Арена.

Муж брал за 70 грн детские, плавал в море. Для не профи - говорит норм.
Крим мій• 06 июля в 12:15
Только после примерки.
Больше нравятся speedo.
Криниця щастя• 06 июля в 12:53
Скільки років дитині?
автор ГейСюда • 06 июля в 13:29
Ответ дляКриниця щастя
Скільки років дитині?
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 13:53
Ответ длясладкий_ноябрь
В нашому дуже світло, коли сонце шпарить, то сліпить. І сонце відбивається від води, тож сліпить ще більше. Великі вікна на всю стіну
Криниця щастя• 06 июля в 14:10
Ответ дляГейСюда
Перші, арена джуніор беріть
сладкий_ноябрь• 06 июля в 14:19
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Прямого подання не має, звідки і куди воно сліпить?
Чи у вас в стелі скло?
Ну ок влітку, а в інші пори року? Ви самі спробуйте поплавати в нормальних окулярах і в затемнених, бо якщо ви не плаваєте, то так, різниці ви не відчуєте.
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 14:21
Ответ длясладкий_ноябрь
Чи у вас в стелі скло?
Вікна як два поверха на всю стіну світить у воду басейну і сліпить. Невже не зрозуміло?
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 14:21
Ответ длясладкий_ноябрь
Чи у вас в стелі скло?
Дитина плавала і в звичайних, і в темних. Ніякого дискомфорту в темних немає. Хіба що, як я писала, в проблемних басейнах, де мутна вода.
сладкий_ноябрь• 06 июля в 14:22
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ні, не зрозуміло.
Тому що сонце, воно не стоїть на місці, прямі сонячні можуть бути лише кілька годин на день. Все.
сладкий_ноябрь• 06 июля в 14:22
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну якщо в дитині одні темні, то в неї вибору не має звісно.
ЖенаАйтишнеГа• 06 июля в 14:31
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні у дитини є звичайні) Кобра Арена) але більше подобаються темні Тір. Дитина плаває професійно.
Копуша• 06 июля в 18:51
плаваю в тонированных в бассейне. никаких проблем нет. но они не черные, а тонированные