А вот недавно• 06 июля 2025
Чому препарати заліза шкідливі?
Поясніть будь ласка, начиталась страхів...
Виходить що приймати залізо потрібно бо низький феритин
То тепер в процесі ще і контроль печінки, нирок потрібно робити?
Напишіть ваші відгуки будь ласка, скільки приймали залізо?
В мене феритин 4, гемоглобін 130
Поки що на 2 місяці призначили сорбіфер
В мене феритин 4, гемоглобін 130
Поки що на 2 місяці призначили сорбіфер
А вот недавно
• 06 июля 2025
Прочитала тут теми про анемію, то часто пишуть про токсичність заліза
Жирафовое варьенье• 06 июля 2025
Токсичний якщо жозу перевищуєте. Вам лікарь призначив то приймайте
Якось так і живу• 06 июля 2025
Желудком плохо усваивается, вызывает запоры, мне врач сказал принимать строго через день из-за этого.
А вот недавно
• 06 июля 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую! Не перевищувала дозу
А вот недавно
• 06 июля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Я приймаю наніч
Я инженер, меряю от 1• 06 июля 2025
От сорбіфер якраз погана форма, сульфат заліза
Краще хелатна форма
все по ГОСТу!• 06 июля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Капець, а я срала, як дурна. Тож поки ендокринолог відмінила мені препарати заліза.
В курсі діла• 06 июля 2025
Меніі приписала Сорбіфер, почались проблеми зі шлунком, замінити нна Ммалльтофер, дорощий знначно, але опганізм норм сприйняв.
Миссис Буркул• 06 июля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Від Сорбіферу?
У мене теж був такий ефект.
Лікар замінив призначення на гіно-тардиферон, він нормально заходив мені.
У мене теж був такий ефект.
А вот недавно
• 06 июля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
И как желудок?
Нормально, в мене від нього окрім темного калу ніяких побічок
Для кращого засвоєння лікар призначив саме наніч
А вот недавно
• 06 июля 2025
Ответ дляВ курсі діла
Не бачу різниці в ціні з сорбіфер дурулес, дякую
300грн і той і інший препарат, чи може вони різні є?
Бешене сарі• 06 июля 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Краще хелатна форма
Какой препарат с хелатной формой можно купить у нас в аптеке?
все по ГОСТу!• 06 июля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Від Сорбіферу?
У мене теж був такий ефект.
Сорбіфер, мальтофер, тардіферон і ще щось на к. Всі мені не підійшли. Я себе краще почувала на звичайному халатномуу залізі з айхерб
Миссис Буркул• 06 июля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Отакі ми різні.
Мені з айхербу було важко пити такі великі капсули з залізом, по три штуки, і що найнеприємніше - з однієї банки феритин піднявся лише на 4 пункти, майже нічого :(
Додекаэдр• 06 июля 2025
Приймаю курс заліза через кожні 2 місяці. Лікар тільки казав бути обережною зі шлунком і приймати через день якщо що.
все по ГОСТу!• 06 июля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Отакі ми різні.
Так отож. Мені теж зовсім трохи підняло. Лікар дала мені літо, потім контроль аналізів і Тотема на підході(((( п я таке випити не зможу😭 а феритин 6. Короче, не знаю, буде, як буде.
А вот недавно
• 06 июля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Отакі ми різні.
Там мале дозування мабуть
В сорбіфері 320мл
А мальтофер я щойно глянула лише 100мл
В сорбіфері 320мл
А мальтофер я щойно глянула лише 100мл
Жирафовое варьенье• 06 июля 2025
Ответ дляА вот недавно
Значить вам підійшла ця форма заліза. Часто нудота та рідкий стул від препаратів заліза
ПультОт_БМВ• 06 июля 2025
на сорбифере когда-то сорвала желудок. гемоглобин даже не поднялся. я беременная была. гемоглобин был 86. больше с ним не связываюсь. сейчас надо пропить дочке и мне. взяла вот такие пьем 3й день. ни каких проблем с кишечником.
А вот недавно
• 06 июля 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Тут дуже мале дозування, це як профілактика
В курсі діла• 06 июля 2025
Ответ дляА вот недавно
Сорбіфер за 300 грн доза 300, а другий доза 100. Тобто другого по дозі у тричі менше, потрібно не одну а три таблетки пити.
А вот недавно
• 06 июля 2025
Ответ дляВ курсі діла
Це капець, три в день
Личко Невеличке• 07 июля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
просто міняйте препарат на інший