Мэри Попкинс• Изменено 06 июля 2025

Кто работает в Германии, как складывается общение?

Девушки, кто работает в немецких коллективах..
Как складывается общение с коллегами? Если, конечно, складывается.
Какие особенности, что вас расстроило или порадовало?
Я работаю, трудно вывожу, если честно.
Локшина на вухах• 06 июля 2025
Большинство не работают 😀нашли где и у кого спросить.
Тефаль и Лидл - наше все💪🏻
Броніки для Моніки• 06 июля 2025
Что вы трудно выносите? Ксенофобию?
Сиджу тихенько• 06 июля 2025
Автор, сама как-то спрашивала. Здесь, на Советчице, где-то процентов 10 девочек работает. Мало очень инфы. Все в основном на пособиях.
Ворожу на каві• 06 июля 2025
Мой муж работает на заводе, там разные национальности: немцы, сирийцы, турки, румыны, болгары, украинцы. На перерыве перекидывается парой слов.
Скорая помощь• 06 июля 2025
Я працюю у Швейцарії. Спілкування на рівні привіт, як справи, пока. В мене проблема в тому, що в колективі спілкуються не на хох дойч, а на місцевому діалекті. Якби я його знала, проблем би не було. А в цілому колектив і ставлення не погане
автор Мэри Попкинс • 06 июля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Ну, есть такие. Я вот, например😁
Надеюсь, напишут.
автор Мэри Попкинс • 06 июля 2025
Ответ дляСкорая помощь
А як тоді з мовою розумієтеся? Не комплексуєте?
автор Мэри Попкинс • 06 июля 2025
Ответ дляВорожу на каві
На производстве да, общение не так уж и важно. Я работаю в бюро при заводе, это так.
А вот у меня есть коллеги в бюро, приходится общаться, держать лицо.
Хотя работа намного ниже моей квалификации.
Такое..
Скорая помощь• 06 июля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Вже рік працюю, основні фрази навчилася розуміти, більше здогадуюсь, чим розумію, що від мене клієнти хочуть. Керівництво переходить на хохдойч, коли щось важливе хоче обговорити. А на паузах зазвичай місцевий суржик, ніхто задля мене не були напружуватись на хох дойч переходити. Раніше працювала в колективі де майже всі іноземці, то було легше з приводу мови.
автор Мэри Попкинс • 06 июля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Як почуваєтесь загалом?
Скорая помощь• 06 июля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Такое..
Я взагалі в гастрономію пішла маючи 2 вищі освіти і власний бізнес в Україні. Життя вносить свої корегування
Скорая помощь• 06 июля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Як почуваєтесь загалом?
Спочатку вмовляла себе, що знайду кращу роботу і цю забуду як страшний сон. Але краща не знаходиться. А зараз кажу собі, що наша некваліфікована робота з чоловіком, дає нам можливість оплатити оренду, медстрахування і всі основні потреби. Злізли з виплат, ракети на голову не летять і слава богу
автор Мэри Попкинс • 06 июля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Та да
Я задоволена взагалі, але ж хоч і працюю з 22 року, час від часу просто хочеться ридати від тої різниці між нами. Я відкрита людина, посміхаюсь..
Вони частіше похмурі. А ях в цех піду, так бачу як жінки просто мене ненавідять..вони німкені корбки пакують, а я тут приїхала і у бюро працюю. Хоч і заробляю набагато менше за них.Ну то таке
автор Мэри Попкинс • 06 июля 2025
Ответ дляСкорая помощь
То з колегами як я розумію у Вас спілкування немає?
Садоводница• 06 июля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Давайте я отвечу) Работаю, нормально уже общаемся на работе. Предприятие мне еще оплачивает репетитора раз в неделю в рабочее время. Да, это точно моя самая большая проблема в работе - язык. Но я ооочень благодарна своим коллегам за их терпение. Обожаю каждого просто
AnnaOst• 06 июля 2025
Я працювала, все було добре. І зараз той самий роботодавець запропонував знову у них роботу. І от та робота мені не треба, бо у мене курси німецької В2, мала дитина, робота некваліфікована і нічого не дасть для майбутнього. Але піду хоч на Мініджоб два рази на тиждень по пів дня. Бо ж тією роботою я мала філь шпас . Ну і замість спорту
автор Мэри Попкинс • 06 июля 2025
Ответ дляСадоводница
Отлично! Германия?
AnnaOst• 06 июля 2025
Автор тут є два варіанти: колектив гівно або ви занадто напружена/тривожна/просто не вписалися
Садоводница• 06 июля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Отлично! Германия?
Genau :)
Садоводница• 06 июля 2025
Ответ дляAnnaOst
+100. Колектив це просто найважливіше в нашій ситуаціі
автор Мэри Попкинс • 06 июля 2025
Ответ дляСадоводница
Genau :)
А какую работу выполняете?
Садоводница• 06 июля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
А какую работу выполняете?
Бухгалтер
Само_достаточная• 06 июля 2025
Особенность в том, что никогда не думайте, что коллеги ваши друзья, не делитесь личным и не обсуждайте начальство. Ещё нужно все фиксировать, все их ошибки, что вам говорили делать, что не говорили. Потому что они все фиксируют и вытащат в нужный момент, а в лицо милейший люди, лучшие друзья.
автор Мэри Попкинс • 06 июля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Ого..реально?
Сексотят моментально, это я заметила сразу.
AnnaOst• 06 июля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Та да
Як людина яка працювала на складі, скажу що робітники складу до робітників бюро ставилися прохолодно безвідносно до національності) хоча загалом атмосфера була в компанії дружня і сімейна. Але між собою на складі всі були привітніші ніж до чужих з бюро
Ворожу на каві• 06 июля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Такое..
У моего мужа тоже была выше квалификация. Корона не упала.))
автор Мэри Попкинс • 06 июля 2025
Ответ дляВорожу на каві
При чем здесь корона.
Вы сами работаете то?
Капуста Маша• 06 июля 2025
З власного досвіду, якщо роьота де люди без освіти, тобто низькокваліфікована робота, то важко. Особливо якщо дома ви були в іншому колі лбдей.
Якщо роьота серед лбдей з освітою і гарним достатком, то відчуваю себе тупою, бо вони розповідають про відпустки на Мальдівах, Америка і подібне. Сиджу і не відсвічую. Загалом, багато не говорю, бо комплексую поки, бо серед мігрантів я огого, а серед носіїв мови ще не звикла. Привіт/гарно виглядаєш/як вихідні/відпустка/щось ще. Все.
Я знаю, що мене обговорюють за спиною, але не осуджують а просто я для них новинка В усіх сенсах.
Ворожу на каві• 06 июля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
При чем здесь корона.
Вы сами работаете то?
Я нет, у меня есть кому работать.)
автор Мэри Попкинс • 06 июля 2025
Ответ дляВорожу на каві
Я нет, у меня есть кому работать.)
Понятно, идите мимо.не ваша тема