Мэри Попкинс• Изменено 06 июля в 19:52

Кто работает в Германии, как складывается общение?

Девушки, кто работает в немецких коллективах..
Как складывается общение с коллегами? Если, конечно, складывается.
Какие особенности, что вас расстроило или порадовало?
Я работаю, трудно вывожу, если честно.
Локшина на вухах• 06 июля в 19:52
Большинство не работают 😀нашли где и у кого спросить.
Тефаль и Лидл - наше все💪🏻
Броніки для Моніки• 06 июля в 19:53
Что вы трудно выносите? Ксенофобию?
Сиджу тихенько• 06 июля в 19:54
Автор, сама как-то спрашивала. Здесь, на Советчице, где-то процентов 10 девочек работает. Мало очень инфы. Все в основном на пособиях.
Ворожу на каві• 06 июля в 19:55
Мой муж работает на заводе, там разные национальности: немцы, сирийцы, турки, румыны, болгары, украинцы. На перерыве перекидывается парой слов.
Скорая помощь• 06 июля в 19:56
Я працюю у Швейцарії. Спілкування на рівні привіт, як справи, пока. В мене проблема в тому, що в колективі спілкуються не на хох дойч, а на місцевому діалекті. Якби я його знала, проблем би не було. А в цілому колектив і ставлення не погане
автор Мэри Попкинс • 06 июля в 19:56
Ответ дляСиджу тихенько
Ну, есть такие. Я вот, например😁
Надеюсь, напишут.
автор Мэри Попкинс • 06 июля в 19:57
Ответ дляСкорая помощь
А як тоді з мовою розумієтеся? Не комплексуєте?
автор Мэри Попкинс • 06 июля в 19:59
Ответ дляВорожу на каві
На производстве да, общение не так уж и важно. Я работаю в бюро при заводе, это так.
А вот у меня есть коллеги в бюро, приходится общаться, держать лицо.
Хотя работа намного ниже моей квалификации.
Такое..
Скорая помощь• 06 июля в 20:00
Ответ дляМэри Попкинс
Вже рік працюю, основні фрази навчилася розуміти, більше здогадуюсь, чим розумію, що від мене клієнти хочуть. Керівництво переходить на хохдойч, коли щось важливе хоче обговорити. А на паузах зазвичай місцевий суржик, ніхто задля мене не були напружуватись на хох дойч переходити. Раніше працювала в колективі де майже всі іноземці, то було легше з приводу мови.
автор Мэри Попкинс • 06 июля в 20:01
Ответ дляСкорая помощь
Як почуваєтесь загалом?
Скорая помощь• 06 июля в 20:02
Ответ дляМэри Попкинс
Такое..
Я взагалі в гастрономію пішла маючи 2 вищі освіти і власний бізнес в Україні. Життя вносить свої корегування
Скорая помощь• 06 июля в 20:04
Ответ дляМэри Попкинс
Як почуваєтесь загалом?
Спочатку вмовляла себе, що знайду кращу роботу і цю забуду як страшний сон. Але краща не знаходиться. А зараз кажу собі, що наша некваліфікована робота з чоловіком, дає нам можливість оплатити оренду, медстрахування і всі основні потреби. Злізли з виплат, ракети на голову не летять і слава богу
автор Мэри Попкинс • 06 июля в 20:05
Ответ дляСкорая помощь
Та да
Я задоволена взагалі, але ж хоч і працюю з 22 року, час від часу просто хочеться ридати від тої різниці між нами. Я відкрита людина, посміхаюсь..
Вони частіше похмурі. А ях в цех піду, так бачу як жінки просто мене ненавідять..вони німкені корбки пакують, а я тут приїхала і у бюро працюю. Хоч і заробляю набагато менше за них.Ну то таке
автор Мэри Попкинс • 06 июля в 20:06
Ответ дляСкорая помощь
То з колегами як я розумію у Вас спілкування немає?
Садоводница• 06 июля в 20:12
Ответ дляСиджу тихенько
Давайте я отвечу) Работаю, нормально уже общаемся на работе. Предприятие мне еще оплачивает репетитора раз в неделю в рабочее время. Да, это точно моя самая большая проблема в работе - язык. Но я ооочень благодарна своим коллегам за их терпение. Обожаю каждого просто
AnnaOst• 06 июля в 20:13
Я працювала, все було добре. І зараз той самий роботодавець запропонував знову у них роботу. І от та робота мені не треба, бо у мене курси німецької В2, мала дитина, робота некваліфікована і нічого не дасть для майбутнього. Але піду хоч на Мініджоб два рази на тиждень по пів дня. Бо ж тією роботою я мала філь шпас . Ну і замість спорту
автор Мэри Попкинс • 06 июля в 20:14
Ответ дляСадоводница
Отлично! Германия?
AnnaOst• 06 июля в 20:14
Автор тут є два варіанти: колектив гівно або ви занадто напружена/тривожна/просто не вписалися
Садоводница• 06 июля в 20:15
Ответ дляМэри Попкинс
Отлично! Германия?
Genau :)
Садоводница• 06 июля в 20:16
Ответ дляAnnaOst
+100. Колектив це просто найважливіше в нашій ситуаціі
автор Мэри Попкинс • 06 июля в 20:16
Ответ дляСадоводница
Genau :)
А какую работу выполняете?
Садоводница• 06 июля в 20:16
Ответ дляМэри Попкинс
А какую работу выполняете?
Бухгалтер
Само_достаточная• 06 июля в 20:18
Особенность в том, что никогда не думайте, что коллеги ваши друзья, не делитесь личным и не обсуждайте начальство. Ещё нужно все фиксировать, все их ошибки, что вам говорили делать, что не говорили. Потому что они все фиксируют и вытащат в нужный момент, а в лицо милейший люди, лучшие друзья.
автор Мэри Попкинс • 06 июля в 20:19
Ответ дляСамо_достаточная
Ого..реально?
Сексотят моментально, это я заметила сразу.
AnnaOst• 06 июля в 20:20
Ответ дляМэри Попкинс
Та да
Як людина яка працювала на складі, скажу що робітники складу до робітників бюро ставилися прохолодно безвідносно до національності) хоча загалом атмосфера була в компанії дружня і сімейна. Але між собою на складі всі були привітніші ніж до чужих з бюро
Ворожу на каві• 06 июля в 20:22
Ответ дляМэри Попкинс
Такое..
У моего мужа тоже была выше квалификация. Корона не упала.))
автор Мэри Попкинс • 06 июля в 20:22
Ответ дляВорожу на каві
При чем здесь корона.
Вы сами работаете то?
Капуста Маша• 06 июля в 20:23
З власного досвіду, якщо роьота де люди без освіти, тобто низькокваліфікована робота, то важко. Особливо якщо дома ви були в іншому колі лбдей.
Якщо роьота серед лбдей з освітою і гарним достатком, то відчуваю себе тупою, бо вони розповідають про відпустки на Мальдівах, Америка і подібне. Сиджу і не відсвічую. Загалом, багато не говорю, бо комплексую поки, бо серед мігрантів я огого, а серед носіїв мови ще не звикла. Привіт/гарно виглядаєш/як вихідні/відпустка/щось ще. Все.
Я знаю, що мене обговорюють за спиною, але не осуджують а просто я для них новинка В усіх сенсах.
Ворожу на каві• 06 июля в 20:23
Ответ дляМэри Попкинс
При чем здесь корона.
Вы сами работаете то?
Я нет, у меня есть кому работать.)
автор Мэри Попкинс • 06 июля в 20:24
Ответ дляВорожу на каві
Я нет, у меня есть кому работать.)
Понятно, идите мимо.не ваша тема