УжеВотДа• 06 июля в 22:16

У вас какое окр?

как именно проявляется?
Радостина• 06 июля в 22:57
Ответ длямаска Ілона
Не можу займатись приємними справами і відпочивати, постійно думаю що там і там можна щось помить, підмить, поскладать, перебрать.
Прямо думаю про це і не отримую кайф від книги і фільму.
Не можу довго бути не вдома (типу в мами більше 3 днів), бо щнаю що там у мене вме пилом обростає і я тоді буду день все його мити.
Загалом, щодня щось мию, прибираю, натираю. Завжди є що прибрать. Бо иені здається воно недостатньо чистим і можна краще.
Ніколи не задоволена чистотою в домі на всі 100.
Не йду на роботу, бо думаю що не зможу справляться з порядком в домі і потім з´їду з глузду жити в срачі.
Буває переламую себе і обіцяю нічого хоч день не прибирати, але в мене настрою немає, як бачу десь пил.
Дурдом якийсь
Вы как будто про меня написали точь в точь.
маска Ілона• 06 июля в 23:01
Ответ дляАнтиТроль
А коли це почалось? Вас в дитинстві сварили?
Як заміж вийшла і почалось.
Це все з дитинства. В мене мама дуже любить чистоту.
І мене привчала змалку.
Клянусь, поки заміж мене не взяли я щосуботи 5 год прибирала в хаті і завжди боялась щоб мама була задоволена. В селі ще купа роботи було, тому тільки в суботу прибирали в хаті. Але все мало бути прибрано одним махом. Вимита плитка, батареї, букети свіжі стояти.
І мама все рівно чимсь була недовольна.
В літній кухні щодня вимивала всю кухню, підлогу на колінах іщодня вимітала двір, щоб можна було босому ходить. Навіть дерева як білила, то мамі треба було рівно як під нитку зріз і щоб ніде не ляпнуло. Що там казать, я забор і ворота вимивала.
Навіть зараз у своєму домі я не так тружусь.
Але ця звичка чистоплотності на все життя
Не гавкаю- но охраняю• 06 июля в 23:02
Ответ длямаска Ілона
Як заміж вийшла і почалось.
І мене привчала змалку.
І мама все рівно чимсь була недовольна.
нада з цим шось робить
маска Ілона• 06 июля в 23:04
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
нада з цим шось робить
А що тут зробиш? Не уявляю як це змінить
Не гавкаю- но охраняю• 06 июля в 23:04
Ответ длямаска Ілона
може якісь заспокійливі медитації
по суті це ж не ваш окр, а мамин, тобто набутий
АнтиТроль• 06 июля в 23:05
Ответ длямаска Ілона
Як заміж вийшла і почалось.
І мене привчала змалку.
І мама все рівно чимсь була недовольна.
Бажаю вам навчитись жити і кайфувати без цієї звички.
Хлопаю ресницами• 06 июля в 23:10
Чайник не на базі, плита виключена, холодильник закритий, кран не капає, праска вимкнута і переставлена в інше місце з відео підтвердженням, вхідні двері замкнені з відео підтвердженням
Не гавкаю- но охраняю• 06 июля в 23:12
Ответ дляХлопаю ресницами
Слава Богу, хоч без двох свідків)
автор УжеВотДа • 06 июля в 23:14
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Слава Богу, хоч без двох свідків)
🤣🤣🤣🤣
Хлопаю ресницами• 06 июля в 23:14
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Слава Богу, хоч без двох свідків)
Ну, а нашо по вашому мені телефон😄
автор УжеВотДа • 06 июля в 23:15
Ответ длямаска Ілона
Як заміж вийшла і почалось.
І мене привчала змалку.
І мама все рівно чимсь була недовольна.
Ужас, это ужас.
Марфа Українівна• 06 июля в 23:16
Ответ дляМамина корзиночка
Я избавилась от этого чертового утюга на совсем. Это ж пытка каждый раз: выключила- не выключила
В мене вже років 10 праска, яка виключається сама, якщо 8 хв її ніхто не чіпає
Марфа Українівна• 06 июля в 23:18
Ответ дляНебоброїдка
Туалетна бумага повинна висіти кінцем від стінки 🤷‍♀️ Це рахується?
В мене таке теж є і коли десь бачу, що висить не так, то хочу перевісити, заставляю себе не робити того, бо то чуже
Небоброїдка• 06 июля в 23:20
Ответ дляМарфа Українівна
Ппц, мене аж бісить коли вона до стінки висить 😂😂😂
Черговий по кухні• 06 июля в 23:21
Ответ дляБаррикадница
Ситрку развешиваю по группам одежды, т.е не смешиваю на сушке носки, трусы, футболки. Все погруппировано. Но при этом в шкафах не могу логически разложить. Вещи сложные, но как-то не так. Никаких очистков или остатков еды в раковину. Да много чего. При этом нет идеального порядка. Ненавижу когда много вещей, предметов в квартире.
у меня тоже самое с сушкой) но при этом в шкафах все сложено четко...Не выйду в мятом, могу поправлять ковер/покрывало/подушки, если лежат криво... и нет, не перфекционист, но вот какае-то херня такая есть...
Черговий по кухні• 06 июля в 23:24
Ненавижу ощущение пыли на ногах, песка, сухости от песка после пляжа. Смываю водой, протираю насухо и ноги, и тапки, и только потом иду домой. Дома, в гостях хожу в тапочках, ненавижу ощущение крошек/пылинок/ворсинок на ногах. Глажу почти все, кроме синтетики и белья с носками.
Не гавкаю- но охраняю• 06 июля в 23:27
Ответ дляМарфа Українівна
а якшо в ній шось перемкне, закоротить і вона не виключиться?
тим більше шо їй вже 10 років!
Хлопаю ресницами• 06 июля в 23:31
Ответ дляЧерговий по кухні
Аспергер?
Черговий по кухні• 06 июля в 23:32
Ответ дляХлопаю ресницами
Аспергер?
что это??
No problems• 06 июля в 23:37
Ответ дляЧерговий по кухні
Фигасе... у меня точно так же.
Ширли-Мырли• 06 июля в 23:51
моя бабушка дожила до 86 лет. Жила сама в квартире. Ни одной грязной кухонной тряпочки, полотенца всегда чистые. Пыли на поверхностях не наблюдала, полы чистые. Любила чистоту. Так было у нее всю жизнь. Тоже ОКР? не помню, чтобы ей это мешало жить)
Гопница-Советчица• 07 июля в 00:12
Праску купила з автовідключенням, двері не перевіряю, бо підключила квартиру до пульту охорони.

Багато перу, майже ніколи не одягаю футболку двічі, в мене пральна машина і сушка працюють постійно, коли я вдома (((
Перевипрала всю постіль, що лежала довго, бо мені вона здається брудною
Гопница-Советчица• 07 июля в 00:15
Ответ дляНебоброїдка
Тааак і в мене
Мотористка• 07 июля в 01:27
по сто разів на день мию руки, дратує сторонній запах чи відчуття чогось на руках 🙈
Мочалкин блюз• 07 июля в 01:34
Не знаю оно или нет, но у меня должны быть чистые руки, если я в магазине, в транспорте, у меня осознание грязных рук, я не прикасаюсь к лицу например, пока не приду домой и не помою, переступив порог, сразу иду мыть руки.
Пожмаковна• 28 июля в 15:07
Ответ дляМотористка
Ви не пробували це лікувати, чи звернутись до психотерапевта?
Мотористка• 28 июля в 17:34
Ответ дляПожмаковна
мені це не заважає. не бачу проблеми в тому шо руки чисті.