Сон і дрімота• 28 мая в 21:16
Что скажете об этом мущине?
Муркамурковна• 28 мая в 21:18
мене цікавить більше оте колечко з камнем, скільки вже носите? не розірвало? де купували? бо я знову хочу, але в мене камні лопають коли я нервуюсь
Сердючка• 28 мая в 21:19
Скажу ´Біжи хлопче, біжи´ подалі від панянки/пана, що робить дві помилки у слові ´мущине´
Сон і дрімота
• 28 мая в 21:20
Ответ дляСердючка
Мусчине?
ТебеОноНадось• 28 мая в 21:20
Ответ дляСердючка
Може це обидві руки цієї панянки - одна волохата, інша - ні)
Впораюсь зі всим• 28 мая в 21:20
Ой матінко, тільки розгледіла що обидві руки його, думала нижня то жінки в пабрікушках. Тоді точно мущина а не мужчина/чоловік
Муркамурковна• 28 мая в 21:21
ну а так, хлопчик младше девочки, гарно чпокається, любить куні
чи підходить він девочці.. девочка його на нулік помноже..в скором времені
Сон і дрімота
• 28 мая в 21:22
Ответ дляВпораюсь зі всим
Тільки музчіна
Джага Джага• 28 мая в 21:23
Ответ дляМуркамурковна
Я тут собі купую прикраси але не знаю чи є тут жіночі,я не автор оголошення
Сижу_и_плачу• 28 мая в 21:23
Интересно, я одна сперва подумала, что их там 2е и у них там тет а тет))?
Я_канеша_извиняюсь• 28 мая в 21:23
Блин, только поняла, что мужик на фото один. А уже думала о каком из геев спрашивают?!
Я_канеша_извиняюсь• 28 мая в 21:23
Ответ дляСижу_и_плачу
Да)))) Но самая-самая первая мысль была ’какая волосатая женская рука’)
Джага Джага• 28 мая в 21:23
Ответ дляМуркамурковна
Як вам?
Сижу_и_плачу• 28 мая в 21:24
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Муркамурковна• 28 мая в 21:24
Ответ дляДжага Джага
кароче всьо.. ви мій герой.. пішла дивитись там саме моя тема)
Джага Джага• 28 мая в 21:26
Ответ дляМуркамурковна
Хочу собі взяти такий перстень Соломона - Все проходит и это пройдет на иврите.
Весела пiсенька• 28 мая в 21:28
Ответ дляТебеОноНадось
чогось згадався мультяшний котопес)))
Весела пiсенька• 28 мая в 21:29
Ответ дляВпораюсь зі всим