Чумачечая_• 06 июля 2025
Чи зїли б ви манку зараз, якщо б вам її приготували?
Карма хамелеона• 06 июля 2025
Очень люблю манную кашу, с сахаром и сливочным маслом. И в садике ее любила, у нас вкусно готовили.
Скіфська пектораль• 07 июля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Ещё пенку на молоке обожаю до сих пор.
Сестра
Скіфська пектораль• 07 июля 2025
Ответ дляПотужна махіна
Моя бабуся готувала її не тільки молочну. А суху крупу піджарити на пательні без масла до золотаво-коричневого кольору, а потім зварити. Може хтось теж так робить, цікаво. Мені це дуже смачно.
Я один раз таку їла манку, смачна, як карамельна наче.
А ще згадалася підлива зі смаженого борошна на м´ясному бульйоні. Мочуха, якщо я правильно запам´ятала, смак ні на що не схожий.
Потужна махіна• 07 июля 2025
Ответ дляПетриківна
А потім?
Сіль,цукор?
Сіль, варити на воді. Але, напевно, можно спробувати і солодку.
Джинци на Флісі• 07 июля 2025
Ответ дляПотужна махіна
Дякую, я приготую, солодке не люблю, тому молочну манку ніколи не їла.
Потужна махіна• 07 июля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Ви коли піджарите, то у воду насипайте обережно, тоненькою струйкою, постійно помішуючи. Воно гаряче і буде шипіти.
Секретница• 07 июля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Рисома манка це як? Рис з манкою змішати?
Рис ,змелений до розмірів манки,мені дуже смакує з варенням та горішками
Ошеламиссимо• 08 июля 2025
Фу. Терпеть ее не могу . До рвоты.. сыну старшему пробовала давать - ложка и рвота , младший ел , но после 5 - нет ... до рыгачки .. Фу.. муж говорит любит ,,, но когда прелагаю - говорит не хочу