Чумачечая_• 06 июля в 22:32
Чи зїли б ви манку зараз, якщо б вам її приготували?
Карма хамелеона• 06 июля в 23:55
Очень люблю манную кашу, с сахаром и сливочным маслом. И в садике ее любила, у нас вкусно готовили.
Скіфська пектораль• 07 июля в 00:31
Ответ дляСнідаю авокадо
Ещё пенку на молоке обожаю до сих пор.
Сестра
Скіфська пектораль• 07 июля в 00:34
Ответ дляПотужна махіна
Моя бабуся готувала її не тільки молочну. А суху крупу піджарити на пательні без масла до золотаво-коричневого кольору, а потім зварити. Може хтось теж так робить, цікаво. Мені це дуже смачно.
Я один раз таку їла манку, смачна, як карамельна наче.
А ще згадалася підлива зі смаженого борошна на м´ясному бульйоні. Мочуха, якщо я правильно запам´ятала, смак ні на що не схожий.
Потужна махіна• 07 июля в 04:59
Ответ дляПетриківна
А потім?
Сіль,цукор?
Сіль, варити на воді. Але, напевно, можно спробувати і солодку.
Джинци на Флісі• 07 июля в 12:35
Ответ дляПотужна махіна
Дякую, я приготую, солодке не люблю, тому молочну манку ніколи не їла.
Потужна махіна• 07 июля в 12:59
Ответ дляДжинци на Флісі
Ви коли піджарите, то у воду насипайте обережно, тоненькою струйкою, постійно помішуючи. Воно гаряче і буде шипіти.
Секретница• 07 июля в 19:55
Ответ дляЯ Вас не боюся
Рисома манка це як? Рис з манкою змішати?
Рис ,змелений до розмірів манки,мені дуже смакує з варенням та горішками
Ошеламиссимо• 08 июля в 20:36
Фу. Терпеть ее не могу . До рвоты.. сыну старшему пробовала давать - ложка и рвота , младший ел , но после 5 - нет ... до рыгачки .. Фу.. муж говорит любит ,,, но когда прелагаю - говорит не хочу