Сусановна• 07 июля в 09:26

Згасла зірка Вакарчука?

Натрапила в соц мережі на відео його кривлянь у Львові, то звичайно виглядає лякаючим
Але коменти вразили ще більше
Любви вам!• 07 июля в 09:45
Ответ дляУходя дверю не хлопать
я була на його концерті в Києві. Це було вау! Він 5 днів підряд качав зал по декілька десятків тисяч людей. Вже не кажучи, що він їх збирав. І 30 років поспіль збирає.

Або боти, або хворі люди. Навіщо ви цей бруд ще сюди принесли?
Збирав ресурс для ТЦКшників?
Уходя дверю не хлопать• 07 июля в 09:45
Ответ дляСусановна
То і ви згідні, що він лайно ? 😆
ви ж не пісні слухаєте, чи відео дивитесь, а читаєте огидні коменти.
Дієте командою)
Бася-Мася• 07 июля в 09:47
Ответ дляШирли-Мырли
Атака ботов. А вот что у вас в голове, что за годы войны этого не понимать - вопросики.
Вакарчук безусловно легенда.
Легендарно разводит лохов.
После его прихода в политика он для меня ч...о. Создал партию, попродавал места в списках от 2 лямов зелеными. Кто покупает места в раду? Герои Украины? Честные патриоты? Нет, крадии и воровская шваль, которая разбрелась по комитетам и распределяет бюджетни кошты. Сам же сразу шур - и сдал (продал) мандат. То же он сделал и до своей партии, еще в блоке ющенка - сдал мандат после выборов. Суммы за место писала выше.
Братан его - отдельное слово. Добровольцем пошел в ЗСУ. Воюет замначальника ТЦК.
ЧукИГеки• 07 июля в 09:49
Ответ дляСусановна
Та можна
Там взагалі відео 🤢
https://www.facebook.com/share/v/16fcUfxuFj/?mibex...
ой бля!
Да будет так• 07 июля в 09:50
Ответ дляСусановна
Та можна
Там взагалі відео 🤢
Це шось не типове йому
😳
Крінж як то кажуть.
Він ніколи не подобався мені )
автор Сусановна • 07 июля в 09:50
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дієте командою)
Я слухаю тільки старі альбоми
Так, читаю коменти
Що в тому не так ?
автор Сусановна • 07 июля в 09:51
Ответ дляДа будет так
Це шось не типове йому
😳
Крінж як то кажуть.
Він ніколи не подобався мені )
Так отож
Щось зовсім не те, як раніше
Copy-Paste• 07 июля в 09:51
Комменты явно заказные, на какой уровень сознания это рассчитано, непонятно. на самое дно донское.
Украиночка• 07 июля в 09:52
Ответ дляКонФФетОшка
Дивні якісь коменти. Це ж рок-концерт, не буде ж він стояти як пеньок, в стилі кобзона. Та й ніхто не зобов´язаний його любити. Не може бути 100% коментів з обожнюванням.
Відео гляньте, неприємно виглядає
Дайте подуться• 07 июля в 09:52
Ответ дляУходя дверю не хлопать

Ви так написали цікаво 🤣. Качав, потім збирав . Наче про заборонену в Америці Студію 54 , де зі стелі героїн сипався.
Ядвига Юсьлегко• 07 июля в 09:53
Картавый дятел
Привел за бабки олигархов голос в раду и те пилят лаве
Кusalochka• 07 июля в 09:53
Ответ дляСусановна
Та можна
Там взагалі відео 🤢
И? Океан классный и музыка мне очень нравится. Да, Вокарчук личность творческая... и что не так?
Любви вам!• 07 июля в 09:54
Ответ дляCopy-Paste
Не вірите, що Вакарчук справді заслужив саме таку народну любов?
Уходя дверю не хлопать• 07 июля в 09:55
Ответ дляДайте подуться
спочатку збирав - 5 днів поспіл повний зал по 10 тис людей, це вже свідчить про те, наскільки затребувана його творчість серед українців. За кордном до речі аткож збирав.
А качав - що люди залишались до останнього, і кайфували від його пісень, він на біс виходив раза 3.

Проте в коментах ви цього не прочитаєте. Сходіть хоч раз на концерт, щоб зрозуміти, що це таке) Не на концерт Вакарчука, а хоч кгоось.
Кusalochka• 07 июля в 09:56
Ответ дляЛюбви вам!
Нет. Чем заслужил? Я не верю, что украинцы могут так засырать свое.
Кукарикуууууу• 07 июля в 09:57
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Він не червонець, щоб подобатись всім.
Та посмотрите в тиктоках видео, он реально странно себя вел
Copy-Paste• 07 июля в 09:59
Ответ дляСусановна
Та можна
Там взагалі відео 🤢
Как еще должен вести себя рок исполнитель? Он прекрасен, и никакой хейт не поможет его уничтожить😁 Я прямо горжусь, что у нас есть свой такой певец.
Любви вам!• 07 июля в 09:59
Ответ дляКusalochka
Своєю політичною діяльністю. Що корисного він зробив будучи нардепом? Навіщо він взагалі пхався в політику?
автор Сусановна • 07 июля в 09:59
Ответ дляУходя дверю не хлопать

За кордоном підуть на любий концерт. Бо то двіж українців. Для цього багато таланту не треба
Більше того, навіть на Мєладзе ходять в більшості українці, а всякі маловідомі гурти теж збирають повні зали
Дайте подуться• 07 июля в 10:00
Ответ дляУходя дверю не хлопать

Я і всі тут зрозуміли, що ви написали в тому пості. Просто підмітила , як ви виклали свою думку - виникла асоціація, про яку написала. Але з гумором у вас погано. А нижня примітка, типу я і на жодному концерті в житті не була, зовсім не робить вам честі.
Copy-Paste• 07 июля в 10:01
Ответ дляКонФФетОшка
То же самое хотела написать 👍
Кusalochka• 07 июля в 10:03
Ответ дляЛюбви вам!
Ну многие пхались. Ничего ужасного он тоже не сделал. А вот музыка у них классная
Уходя дверю не хлопать• 07 июля в 10:03
Ответ дляДайте подуться
ок! далі знецінюйте гурт, який люблять мільйони українців, це звісно робить вам честь))
Акуна_Матата• 07 июля в 10:03
Ответ дляСусановна
Що значить бруд? Він публічна людина
А що нести в рубрику Знаменитості ?
Рецепт торту ?
но ведь на скринах и правда грязь, убогие люди соревнуются, кто больше говна напишет
Акуна_Матата• 07 июля в 10:04
Ответ дляСусановна
Ні, я читала коменти відео, наприклад групи Imagine Dragons, наші українці коментували - жодного хейту
Тільки вау !
это потому, что они не наши)
Copy-Paste• 07 июля в 10:04
Ответ дляЛюбви вам!
Где вы вообще там, в комментах, народ увидели?
Не вмію заміряти• 07 июля в 10:06
Ответ дляКusalochka
Ще й як можуть .
А Вакарчук 👍
Помеха справа• 07 июля в 10:06
Я була на концерті у Львові, це неймовірна енергетика.
Copy-Paste• 07 июля в 10:06
Ответ дляЛюбви вам!
Хотел попробовать, мог и попробовал. Не понравилось бросил, свободный белый человек.
ЗавЛабСнаб• 07 июля в 10:06
Ответ дляАкуна_Матата
по фото непонятно, что так людей возмущает, комментарии похожи на заказные
я честно сама удивилась его поведению на сцене, выглядит немного пугающе. Я понимаю - колбасит человека, но он все же певец и артист, надо ж как то думать какой пример подаешь фанатам