Сусановна• 07 июля 2025
Згасла зірка Вакарчука?
Натрапила в соц мережі на відео його кривлянь у Львові, то звичайно виглядає лякаючим
Але коменти вразили ще більше
спальное место• 07 июля 2025
Ответ дляАноним_1857
А у мене одної в цій ситуації враження що чоловіка таки ’робить жінка’? Все ж таки та Ляля його по ходу нормально в руках тримала....
Кстати, в точку. Часто видела вживую Фагота из ТНМК, вот сразу видно, что человек с Ольгой Навроцкой вместе. Офигенно выглядит и одевается
Copy-Paste• 07 июля 2025
Ответ дляспальное место
Тощая корова - еще не газель;) но Вы балдейте, конечно
И пословицу то какую вытащили, значит я в точку попала, со своей версией
Мстящий за Зайца• 07 июля 2025
Була недавно на його концерті в Черкасах -приємні враження, хоча я не є його фанатом, особливо після його політичного зашквару. Неможна псувати політикою свою репутацію. бо кеому-кому, а співаку цього не забудуть.
Угги в горошек• 07 июля 2025
Ответ дляCopy-Paste
А вы пробовали, что так пишете))? Кокаин может быть, но героином там и не пахнет. Это рок певец, а не оперный.
он раньше такой не был , я просто его раньше слушала смотрела видео , а сейчас ужас сказился ,а зачем мне пробовать вы и пробуйте, тут видно все сразу по его поведению я медработник
Copy-Paste• 07 июля 2025
Ответ дляУгги в горошек
Ну мне он нравится мне сейчас больше, чем раньше. Эмоциональный живой и энергичный, прекрасно передаёт свою энергетику залу. Я была на его концерте давно, он и тогда был харизматичный. Но сейчас это нечто.
Маю натхнення• 07 июля 2025
нічого не згасло і ніколи не згасне, ОЕ назавжди вписали себе в історію української музики, Вакарчук завжди буде народним артистом
спальное место• 07 июля 2025
Ответ дляCopy-Paste
Ну кайфоните, тогда
КонФФетОшка• 07 июля 2025
Ответ дляУкраиночка
Відео гляньте, неприємно виглядає
Не хочу, він мені не цікавий, як митець. Тож його візує мене не цікавить тим більше.
Пустощі-веселощі• 07 июля 2025
Ответ дляtala-li
ЗЕ без штанів у рояля на сцені- то еталон глузду для зелених
До чого тут Зе, тема наче не про нього
Дайте подуться• 07 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
тема гидка, але ж ви в ній, і на боці тих, хто за ту купу)
То що вас дивує?
Я на своєму боці, завжди. Багато треба, щоб хтось став для мене авторитетом.
Нічиї пости з обох сторін не лайкаю. Кожен має право на свою думку, звісно, якщо не перейдена межа до абсурдності і неадекватності, і цілеспрямованої образи.
Щодо Вакарчука, його творчість давно полишила топи чартів і втрачає актуальність, тобто ’ вчорашній день’. Поціновувачів не засуджую, мені все одно , хто від чого тащиться. Аби тільки не від росіянської недокультури.
Не кую, не мелю• 07 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Атака ботов. А вот что у вас в голове, что за годы войны этого не понимать - вопросики.
Вакарчук безусловно легенда.
Плюсуюсь, была недавно на концерте в Нюрнберге, пел классно и шоу хорошее, супер энергетика
Не кую, не мелю• 07 июля 2025
Ответ дляСусановна
Та можна
Там взагалі відео 🤢
Что не так? В образе) Хорошо двигается, тем более для своих лет…
Copy-Paste• 07 июля 2025
Ответ дляспальное место
Ну кайфоните, тогда
Там кроме вашего видео, еще куча роликов.
Ну реально, просто сумасшедшая, мощная энергетика, великолепное тело.
Царівна Жабка• 07 июля 2025
Ответ дляАкуна_Матата
по фото непонятно, что так людей возмущает, комментарии похожи на заказные
вы видели его дерганья? ну так и не говорите тогда.
Любви вам!• 07 июля 2025
Ответ дляCopy-Paste
На данный момент автор обсуждает музыку, зачем приплетается политика, вообще непонятно. Воруют многие а прицепились к тому кто на виду.
Автор обговорює особистість, а не музику. Чи Ви готові закривати очі на дії особистості, бо пісні в нього класні?
Марічка• 07 июля 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Да, готовы
Ширли-Мырли• 07 июля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Это эффект современного расширенного плебисцита: любой, кто хоть на голову выше остальной толпы торчит, подвергается пристальному осуждению. Я тоже была на концерте ОЭ в прошлом году, не знаю, где они берут силы, но зал рыдал. Энергетика как и 25 лет назад накрывает. А я не на одном их концерте была еще в Украине.
Любви вам!• 07 июля 2025
Ответ дляCopy-Paste
Сколько вы в него вложили лично?
А я мала в нього щось вкладати?
Полуничка• 07 июля 2025
Це ж фейсбук, там усіх хейтять за все.
З того що мені запам´яталося - гнівні коментарі жінці, яка займалася йогою (як можна, ви що забули що війна??), матері з візочком, яка обурювалася, що ліфт (такий що замість пандуса) не працює (ну бо тобі і твоїй дитині ніхто нічого не винен, ще чого захотіла, на Нову пошту ходити, можна і без неї обійтися), ну і куди ж ’чого не в окопі’ для будь-якого чоловіка який робить будь-що.
Copy-Paste• 07 июля 2025
Ответ дляЛюбви вам!
А я мала в нього щось вкладати?
Так а чего вас бобмит тогда))?
спальное место• 07 июля 2025
Ответ дляПолуничка
Це ж фейсбук, там усіх хейтять за все.
В тик токе комментарии не отличаются
Чемна панночка• 07 июля 2025
Слушайте Иво Бобула, он стоит столбом.
А Вакарчук всегда много двигался на концертах. Как в принципе и все рокеры.
СКИБИДЫШь• 07 июля 2025
Я не погоджуюсь що боти. Теж бачила відео і теж якось бридко від нього було
ЖаннаНеАгузарова• 07 июля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Та посмотрите в тиктоках видео, он реально странно себя вел
Мене менш за все цікавить як він себе вів
ЖаннаНеАгузарова• 07 июля 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Своєю політичною діяльністю. Що корисного він зробив будучи нардепом? Навіщо він взагалі пхався в політику?
А скажіть що корисного зробив найвеличніший?
Може свою енергію спрямувати туди, а не копатися в Тік токах Вакарчука?