СкиниУскачи!• 07 июля 2025
Ви навіть не уявляєте які жорстокі підлітки і діти бувають
Я вже давно не викладаю у школі, але надивились на такі речі. Особливо проявлена конкуренція, заздрість і булінг серед дівчат, там такі інтириги крутяться
Можуть ображати навіть якщо у когось краще виходить щось, зафукають, обісруть
А потім ти знаєш хто як до кого відноситься і які речі каже, а вони в одній компанії, цьом цьом і ніж у спину при нагоді
І це дівчата 12-15 років. І я не класним керівником була, але спілкувалась з вчителями, є жахливі випадки. Це навіть уявити складно, скільки хворих, заздрісних, не щирих, які з гімном розтопчуть при нагоді і так і ростуть і нічого не міняється. Одна конкуренція
Чогось згадалось, дуже неприємні роки були
А я с Рио-де-Житомира!• 07 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Десь в ідеальному світі всі жінки підтримують одна одну
А одному з паралельних
ИзЮмрудная• 07 июля 2025
Ответ дляСметчица
а коли я писала тут на форумі, що не хочу віддавати через це дитину до школи, мені багато хто доводив, що має бути соціалізація.
Мы в 1 класс оформили в онлайн школу ,потому что путешествовали часто. 2 класс - потому что ковид, видела ,как дети учатся в вайбере 🤦🏼♀️ 3 класс - война... В прошлом году надумали отдать в обычную школу. Летом перезнакомилась со всем классом, пошла на танцы. (Мы на кружки раньше ездили в областной центр (там и было общение с детьми),а живём в маленьком городке.) Дочке 11 было. И начался такой треш... Сначала все начали хорошо общаться, потом начались сплетни,шушуканья за спиной. 2 ’лидерши’ компании начали всех подговаривать ,чтобы не общались с дочкой, если видели кого то с ней - наговаривали надуманную клевету, после этого общение резко прекращали все. Придумали обидную кличку,обзывали всем скопом в спину, либо полностью игнорили. Она не смотря ни на что продолжала ходить на танцы 2 года (я очень удивлялась такой выдержанности и смелости). Но в школу после такого я её конечно не отправила, и она сама не хотела уже. В этом году попробовали пойти в другую оффлайн школу - месяц отучилась пробно. Тоже девочки начали плести какие то интриги за спиной... В итоге решили продолжать онлайн ,на фиг такую социализацию. Я не хочу ,чтобы она варилась в этой хрени, и стала такой же. Гуляет иногда с парой девочек ,которым плевать на мнение других ,и ладно.
В рот не ложи• 07 июля 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Балуваний
Шо балуваний? Я на русском вроде писала
Лівий Локіть• 07 июля 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Ну вашу маму хоть понять можно. Моя с детства внушала мне мьісль ,что богатьіе( мальчики) - ’ все балованньіе, ну их’. Угадайте историю моего замужество)))))
А мені ця логіка теж не допомогла. Я навпаки підсвідомо стороною обходжу заможних.
ИзЮмрудная• 07 июля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Уявляємо. Для цього не обов´язково вчителем працювати навіть. Достатньо мати очі, вуха і бути спостережливим. Мені вчителів шкода взагалі, це і моя спеціальність, але вчителем працювала тільки рік після універу. Мені вистачило. Але зараз вам тут напишуть, що ’зараз діти кращі за нас’. Неправда. Одиниці нормальні.
То,что я наблюдаю и причина этого всего - не только в родителях ,но и в педагогах. Ведь большую часть времени же дети проводят в школе. Дети матерятся, буллят, обзываются - а учителя не реагируют ,игнорят это всё ,ничего не объясняют. Поэтому такая вседозволенность((
Сметчица• 07 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
У нас есть знакомая девочка 11 лет, мы с ней гуляем иногда во дворе и я наблюдаю ее в разных социальных ситуациях. Раньше она училась в образовательном центре, где я работала. Я видела, как у меня на глазах развернулась ситуация буллинга против нее, хотя она, на мой взгляд, талантлива и неординарна. Я видела, как дети, которые ей явно уступают - и на курсах, и во дворе, пытались ее травить. Она пожаловалась, я попробовала это пресечь (и во дворе тоже, она не просила, но все было у меня на глазах). Но эта девочка потом сказала, что один из детей продолжил это дело на улице, на что я повлиять уже не смогла(.
Я, правда, не понимаю, в чем смысл такой ’социализации’ - в обучении ребенка выживать при любых обстоятельствах? Вот мой ребенок ходит в театры и музеи, занимается в секции, много гуляет на улице, почти не сидит в планшете, просит меня записать еще на три (!) кружка с осени. Почему он будет менее социализирован, чем дети, которые никуда, кроме школы, не ходят?
Янгол в камуфляжі• 07 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Вчителі зараз просто залякані бидло-батьками, які одразу прибіжать до школи і пояснять, чи має право вчитель їхнім дітям робити зауваження. Отже, вчителі просто абстрагуються від цього.
Маю декілька думок• 07 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Я вам больше скажу, учителя еще и встают на сторону ’лидеров’, чтобы проще было управлять коллективом.
СкиниУскачи!
• 07 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
А що може зробити вчитель, якщо навіть батьки не можуть вплинути авторитетом своїм на дитину і в розпачі іноді не знають що робити взагалі
В рот не ложи• 07 июля 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Балуваний
Соррі за попередній мій пост, звикла,що тут всі всіх виправляють)))
В мене Джек пот - вийшла заміж за однокласника із найзлиденнішої родини, а він виявився ще й дуже балуваним))))
А я с Рио-де-Житомира!• 07 июля 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Шо балуваний? Я на русском вроде писала
А я на украинском, рассказывайте про мужа, у вас прям Джекпот, и бедный, и балуваний )
ИзЮмрудная• 07 июля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Не всі. Я навпаки таких як ви, хто ображали, вигрібали по повній.
Іноді по одинці відловлювали, як виявляється, вони сміливі тільки в стаї
100%
По одиночке все эти ’лидеры’ тише воды,ниже травы, язык в одно место,глазки в пол... А в стае ух какие смелые.
ИзЮмрудная• 07 июля 2025
Ответ дляСметчица
Почему взрослые могут иметь выбор общения ,а детям не дают этого выбора... Почему ребёнок должен вариться в дерьме,в котором ему ,мягко говоря, не комфортно.
ИзЮмрудная• 07 июля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Да,так и есть (
ИзЮмрудная• 07 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Так что делать ,какой выход ?
ГейТуда• 07 июля 2025
Ответ дляНічна ненажера
У вас какие-то другие подростки были? О ком тогда фильм ’чучело’ сняли? Всегда дети такие были
Так, мені 40 років. Однокласники хлопці часто підшучували стосовно мого росту. Я була маленька і худа.
Зоркая Зорро• 07 июля 2025
Ответ дляГейТуда
Це кращий варіант, анжі бути високою, повненькою, а взагалі підлітки знайдуть до чого причепитися, якщо захочеться.
ГейТуда• 07 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Погоджуюсь з вами. Просто тоді це було дуже образливо. Був випадок, що дівчата-подружки не хотіли брати мене на дискотеку. Потім з´ясувалося, що теж трохи соромились, бо я на їх фоні виглядала більш як дитина. Проплакала я тоді цілий вечір. В результаті все у мене склалось добре і хлопців було хоч відбавляй).
А я с Рио-де-Житомира!• 07 июля 2025
Такое разделение на классы (богатые и бедные) было в школах всегда, также всегда были нормальные одноклассницы , вне зависимости от дохода их родителей
Живчик-счастливчик• 07 июля 2025
Я гарно вчилась і з п´ятого класу всім бажаючим за гроші робила контрольні. Тому на щастя обійшлось без булінгу. Не без того, що дехто обзивав заучка, але пофіг.
Белая и пушистая• 07 июля 2025
Ответ дляСметчица
Да. Мой ребенок сейчас в группе риска касаемо булинга
Аутист?
Не їм після шостої• 07 июля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Типовий ’зміїний’ коментар:))
Типова дурна відповідь
Чебураха з перцем• 07 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
То ви їх не приваблювали як жінка. Якщо воно думає, що його відшили, то ото все перелічене запросто з´являється.
О, факт. Моя донька в 10 класі відшила альфу свого класу. Який булінг він їй влаштував! При тому що вона була єдиною дівчинко в класі фізмат-ліцею.
Не їм після шостої• 07 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
У моєї те ж саме. Фізмат клас. Майже самі хлопці, були хороші, поки не почали підкочувати і ревнувати. Вже чого лише не наплели поза очі, в очі правда бояться гидити. Але ще той гадюшник.
вкрации• 07 июля 2025
Ответ дляСметчица
Бо школа - на 25% знання, 75% соціалізація. Навик самостійно діяти, вчитись, жити в колективі людей, а не одноосібно. Ваша проситься на 10 гуртків, яку порожнечу цим заповнює? Бракує спілкування з однолітками?
Школа це прекрасно, але треба попрацювати аби знайти соціум з високими моральними устоями. Елементи булінгу будуть абсолютно в усіх школах, це етап формування особистостей. Але рівень жорстокості все таки всюди різний.
вкрации• 07 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Чому не вибору? Цей вибір роблять батьки. Міняють класи, школи, та навіть місто і країну проживання міняють. Люди всюди різні. На світі багато місць з добрими дорослими й дітьми, які не озлоблені життям, які виросли в умовах дисципліни і поваги, а не як ті вовчата чи пацюки в банці.
А ось і я• 07 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Неее... потому что у учителей отобрали все рычаги.
Отчислить нельзя. Вызвать полицию..., ну попробуйте вызвать полицию к сыну влиятельного папы)))
Все...
А ось і я• 07 июля 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Аутист?
Хотите про ребенка с аутизмом...
Я сейчас не про людей с аутизмом с агрессией...
Самые большие проблемы у таких детей не от талантливых спортсменов или умных учеников, а от обычных самых среднестатистических и внешне и мозгами детей. Хотя все думают, что булят богатые, красивые и спортивные. Они как раз сытые и добрые - они или игнорят или помогают.
А ось і я• 07 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Альфа в физмат лицее?))) Это простите как?))) Как человек закончивший физмат лицей у нас самый умный был самым безобидным. И именно он был гордостью лицея и победителем международных олимпиад.
Сметчица• 07 июля 2025
Ответ длявкрации
А як саме діти вчаться жити в колективі у школі, якщо перерви по 10 хв, а групових заходів (екскурсій, походів, проектної роботи) немає, діти просто сидять за партою? Я в цьому році пішла в пед на магістратуру - і в травні була на практиці в першому класі в школі, яку розглядала для своєї дитини. Чесно, я не зрозуміла, коли саме діти там встигають спілкуватись. І вони при мені не гуляли на великій перерві на вулиці, хоча там чудовий сад і великий майданчик прямо біля виходу зі школи.