Василина Семеніч• Изменено 07 июля в 12:34

Я загоняюсь або чоловік-пофігіст: що у нас не так?

Люди добрі, я вже втомилась дуже сильно від напрягів і розривання між чоловіком і дитиною. Писала тут і мені деякі коментатори написали, що це я сама затуркана і якщо чоловік щось робить, він робить щось не так. І я тим його цькую.
Але по факту: чоловік дитині приділяє увагу 10 хвилин в день. Решту часу - дитина тільки на мені. У нього нема уявлення про режим дитини, що він їсть, як він живе.
Приклади ситуацій.
1. Він: завтра ми їдемо в гості до мого приятеля, його треба уважити, з дитиною, бо в нього теж дитина. В 14:00
А малий в цей час стабільно спить, як годинничок.
Я кажу: давай, без питань, але давай домовимось трошки пізніше, бо малий спить. Ні туди ні сюди.
Він: у тебе завжди все не так, я вже домовився.
Образився

2. Виїхали до родичів. Я з 8 ранку з малим у дворі, тягав котів, рив землю руками. В 11 встав чоловік, взяв зі столу нарізаний огірок, сунув малому.
Я: сонце, він всю землю перегріб руками. Давай помиємо, потім поїсть.
Він: роби все сама, я все роблю не так.

3. Спека сильна, повів його фоткати і малий лишився сидіти на жарі катати машинку.
Прошу вдягнути панамку або забрати в тінь.
У відповідь психи.
Роби що хочеш.

Купа таких дрібниць, але я не можу промовчати, коли питання стосується здоровʼя дитини. Невже я задрочена занадто і треба просто мовчати, коли дитина руками в землі їсть, або коли солену червону рибу йому запихають?
Або чоловік умисно так робить, щоб мати нагоду сказати: роби все сама, бо я роблю не так?
Допоможіть розібратись, де все йде не так(((((
Карусель-весель• 07 июля в 12:52
Ответ дляПринцепесочка
Та йому вде нічого не допоможе, тільки гірше буде. Начне псіхувати
Хай психує разом з дитиною. А мамі треба відпочити і менше тривожитись
Липка-прилипка• 07 июля в 12:53
предложите мужу земли пожрать и на солнце часа 2 поспать
просреться, кожа слезет - глобально ничего страшного
не умрет
Алина-1240• 07 июля в 12:58
Забота о детях больше женская парафия.мужчина с постарше ребенком будет лучше контачить
Алина-1240• 07 июля в 13:00
Ответ дляЛипка-прилипка
не умрет
Он жрал в детстве, и автор жрала, и все мы жрали😁
Липка-прилипка• 07 июля в 13:00
Ответ дляАлина-1240
я не жрала
Алина-1240• 07 июля в 13:01
Ответ дляЛипка-прилипка
я не жрала
Не помните просто😁
Липка-прилипка• 07 июля в 13:01
Ответ дляАлина-1240
Не помните просто😁
я бы спокойная как удав, где посиди там и сидит
годы прошли, а ничего не изменилось
Алина-1240• 07 июля в 13:02
Ответ дляЛипка-прилипка
годы прошли, а ничего не изменилось
Тю, так можно и в спокойствии захрупать🤣😁
Липка-прилипка• 07 июля в 13:03
Ответ дляАлина-1240
та можно конечно
Білка в колесі• 07 июля в 13:19
Ответ дляЗвезда в шоке
А я скажу, що, як на мене,ви сильно задрочуєте чоловіка.
Якщо вам будуть робити по 5 зауважень, то теж бажання щось робити не буде.
Ви спеціально робите його батьківство каторгою, а не задоволенням.
Розумієте,що любов батька не рівно любов матері.
Щоб любити малого,батькові треба проводити з ним час і формувати стосунки.
Близькості між ними не буде, бо ви не даєте цього зробити.
Брудний огірок не така страшна трагедія.
Гірше якщо батько не буде любити цю дитину.
Ви підсвідомо все робите, щоб і шлюб ваш кінчився, і мужик не мав стосунків з сином.
Але попередні ваші теми не читала.
Може і чоловік у вас ще той кіндер-сюрприз
да, все не так и постоянные одергивания отобьют у него охоту вообще подходит к тому ребенку
Элька-Карамелька• 07 июля в 13:24
Ответ дляSo_so
Вы создали всю эту ситуацию и будете держаться за неё зубами.
Эти разговоры не имеют смысла.
то есть мужик пофигист и эгоист, а виновата автор?
So_so• 07 июля в 13:25
Ответ дляЭлька-Карамелька
Автор создаёт ситуацию в которой может реализоваться как жертва.
Попа как у Кардашьян• 07 июля в 13:27
Ответ дляВасилина Семеніч
Я не розумію, в чому її створила я?
вы обсуждаете вместе ребенка ? почему нет распределение нагрузки
Элька-Карамелька• 07 июля в 13:27
Ответ дляSo_so
есть мужчины, которым и создавать ничего не надо, они ведут себя как недозревшие упрямые подростки, которым везде кажется угроза для них и они оборонябтся как могут
они еще и оставить женщину с ребенком где то могут, если что то у него попросишь, а он решит что его жена выносит ему мозг
ребенок обосрется в поносе и ей же с ним возиться, такого мужа не заставишь отвечать за свои дурные упрямые поступки
Элька-Карамелька• 07 июля в 13:30
Ответ дляКарусель-весель
А в чому проблема вручити дитину татові, щоб він розгрібав? Срачка після брудного огірка і вередування через невиспаність можуть хоч трішки вплинути на батька. А так з цими зауваженнями чоловік просто усе робить дружині на зло без розуміння, що це його дитина і наслідки розгрібати йому ж.
так он вручит обосранного орущего сонного ребенка жене и скажет - это ваши женские дела, успокой его
булоТАЙминуло• 07 июля в 13:32
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну, это только ваш опыт.
Нет, не мой
У меня все полноценные
Кидстаффовка• 07 июля в 14:07
Ответ дляФенте Фря
Мужчины не понимают элементарных вещей. Они не думают о детях так, как думаем о них мы.
Мой муж более заботливый к детям, чем я.
Баррикадница• 07 июля в 14:31
Ответ дляАлина-1240
в багатьох країнах (європа, туреччина, китай) батько також бере активну участь у вирощуванні дитини, це тільки в совку про дитину повинна була піклуватися виключно мама. або тьотька з установи.
Алина-1240• 07 июля в 14:32
Ответ дляБаррикадница
Это не про совок или государство. Мужчины мало заботятся о младенцах и мелких детях, психология
СирОжино пирОжино• 07 июля в 15:27
Ответ дляПринцепесочка
С мужем все ясно, а что не так с папаей? Со скольки ее можно довать?
ну когда мы попали в больницу доктор сказал давать такие вещи после 3х лет