Як ухурделю• 07 июля 2025

Доки це буде продовжуватись? Хіба ми вже не люди?

ТЦК викрали , знущалися і катували обмежено придатного чоловіка. На чиїй совісті будуть знищені життя діями ТЦК. Хто за це відповість ? Хто дає їм вказівки ? Просто вже крик душі. Це ж в любий момент можуть так познущатися з наших рідних !
Горськ• 07 июля 2025
Автор,ау.А як же розголос?Десь ви пропали і духу не чутно
Vikki• 07 июля 2025
Ответ дляКиппи
Як швидко автор щезла як тільки зняли анонімів. Отже фейк.
Удалено администрацией...
Mary4444• 07 июля 2025
Ответ длячаревна
А когда будет демобилизация для тех кто три года на фронте?
Как то в тылу это никого не волнует.
Удалено администрацией...
чаревна• 07 июля 2025
Ответ дляMary4444
Удалено администрацией...
Argesha• 07 июля 2025
Ні.
Вже не люди.
meatlug• 07 июля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Цікаво, чи ще довго конституція буде на паузі, бо нею підтерлися і зіграли на роялі.
Пока все 13,5 миллионов избирателей не признают, что они лохи. И не пойдут добровольно исправлять свои ошибки - хоть на майдан, хоть на передовую.
А то сначала понавыбирают паприколу, а потом другим разруливать. Танунах.
Графиня Шезвездицкая• 07 июля 2025
Ответ дляalex-3f3c
Еще за долго до выборов, когда это хамовитое ЧМО с маслянистыми глазами от опиатов рассказывал что ..’Я вам ничего не должен..’ у меня уже тогда было отвращение к этому персонажу, я начиная с 2010 года следил за политикой на росии и пришел к выводу что Бубочка по психотипу мне очень напоминает Путина, а как путин относится к своему електорату всем известно...и то что московские сеточки работали на выборах в 19-м тоже не секрет, рыги побеждали на востоке , на юге и в Закарпатье, Бубочка побеждает - на востоке , на юге и в Закарпатье, совпадение.... не думаю
Не понятно,почему удалили мой комментарий Вам..
Не удивлюсь,если логотип данного сайта станет зелёного цвета)
Лично для меня его победа была очень удивительна...
Остаётся еще один шаг до полного дна:выбрать Ляшко...
Графиня Шезвездицкая• 07 июля 2025
Ответ дляmeatlug
Поэтому и лежит на подписании закон о запрете массовых сборов военных.
Правда,под эгидой сохранения их жизней...
Кхе кхе
stjerne• 07 июля 2025
Ответ дляГорськ
Борец за справедливость куда-то пропала)
Удивительно, правда?)))
alex-3f3c• 07 июля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Возможно тут ИИ удаляет коменты, я заметил у них есть стоп-слова, запрещенные, это Ермак и лаборатория Пальчевского
Стешк@• 07 июля 2025
Ответ дляLenusikkuz
Я знаю історію з перших вуст, як людина мала діагноз по психіатрії, але його спіймали і возили по різним влк, бо деякі лікарі відмовлялись підписувати йому придатність, поки не знайшли того хто підпише. Але в підсумку він втік в сзч і купив собі румунський паспорт з іншим прізвищем. Багато і інших історій знаю де порушувались права людини.
Диагноз ошибочный, он оказался весьма сообразительный и не дурак
Lenusikkuz• 07 июля 2025
Ответ дляСтешк@
Це вже інше питання
Киппи• 07 июля 2025
Ответ дляVikki
Удалено администрацией...
Так це Ви автор?
Шеллар• 07 июля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Та ні, дно буде коли виберуть ’чесного’ волонтера Притулу.
автор elenze66 • 07 июля 2025
Ответ дляstjerne
Удивительно, правда?)))
Я тут . Я нікуди не зникала. Просто не знаю що писати, від цього безпрєдєла в мене волосся дибки. Пишіть , що я троль, агент ФСБ, що там ще у ваших фантазіях. Це щось змінить в ситуації що склалася ? Знайомого мого сина три дні тримали в підвалі, поки він не підписав доки. Боріться за свою справедливість, щоб знищили всіх чоловіків.
автор elenze66 • 07 июля 2025
Ответ дляКиппи
Так це Ви автор?
Я автор. Розстріляй за правду.
filafina• 07 июля 2025
Ответ длянеДоЖиру
да вони уху їли в край. взагалі, якщо вдуматись, це повний сюр.
ніде ні в якій країні не було і не буде подібного.
коли в країні починається війна (а вона в нас доречі документально не зафіксована), професійні військові йдуть захищати країну + добровольці.
рекрутинг вступає в силу - йдуть люди за гроші воювати, які держава зобовʼязується виплатити, а не так як в нас зараз.
при цьому кордони не мають бути закритими, бажаючі мають право виїхати і врятуватись.

закінчились гроші/військові/добровольці - значить всьо, не судьба, і треба вирішувати питання не на полі бою, або капітулювати.
але найщиріші патріоти закордоном будуть кричати «ні капітуляції, до кордонів 91, до останнього українця».

шо це, як не цілеспрямоване знищення народу і чужими і нашими? ці мовні срачі, срачі кому більше прилітає а кому менше, чому не державною? чому не в окопі? свої ще швидше добʼють ніж чужі
в совкодрочии и без войны никого не выпускали, у нас с бронью отсрочками можно ездить в отпуск
Киппи• 07 июля 2025
Ответ дляelenze66
Я автор. Розстріляй за правду.
Будуть докази чи ця тема розрахована на очередних мань, щоб побурлити народ? За яку правду розстріляти , якщо немає доказів? В Тг реально дофіга ІПСО, особливо , коли ’описували’ моє місто і події пор які жоден містин не знав і не знає до сих пір, а Тг знає. Тому я не ведуся на непідтверджену інфу.
автор elenze66 • 07 июля 2025
Ответ дляКиппи
Які ще вам дати докази ? Дочка написала заяву в поліцію. Подивимось що буде. Але , я так думаю, нічого не буде. напився, проснувся в ТЦК з поламаними ребрами. Якій сценарій вам намалювати ?
Татьяна-В• 07 июля 2025
Адские твари!
Сколько уже можно издеваться над гражданскими мужчинами и их семьями??
Пусть нанимают наемников и военных пенсов и силовиков хватают, охреневшие!!!
Дикость невероятная. А толерантные европейцы радостно хлопают в ладошки и все это замалчивают.
автор elenze66 • 07 июля 2025
Ответ дляТатьяна-В
Адские твари!
Повністю підтримую ! Зловлять , б*ють поки не підпише документи, а потім привезуть героя ховати.
автор elenze66 • 07 июля 2025
Ответ дляГорськ
Я тут. в мене є до вас теж запитання. Чому не служать сини і чоловік Ірини Верещук, Наталії Мусейчук (голосу Марафону), сини депутаттів , і т.д ? Чому вони в Монако, а мій єдиний син має йти вмирати ? Чому ми донатимо останні копійки, а вони крадуть мільярди, і покарання ніякого немає ? Де мільйон дронів обісцяних президентом ?
Наташа_32• 07 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Никакого анархизма у нас нет. Тоталитаризм, диктатура, узаконенный бандитизм приближенных к власти структур.
А Ви, особисто, можите якось на це повпливати? Мабуть ні! Так, все вірно. Але вороття вже немає. Диктатура, на жаль, в період віни єдиний шлях не допустити масштабного наступу ворога. А ось боротьба з ухилянсьвом, так це справа не лише України, а кожного з нас. Інакше - переселення у Сибір, освоювати болота Тюмені.
Наташа_32• 07 июля 2025
Ответ дляcoch100
Удивительно, сколько тем про то что полиция на семейные разборки не приезжает вовсе.
А кому они вообще нужны?! Полиция занимается доставкой уклонистов.
Bransoletka• 07 июля 2025
❗️рф може повністю зупинити мобілізацію в Україні: ударами по будівлях ТЦК вони хочуть знищити дані військовозобовʼязаних, — Сухопутні війська.
Фрау Донна Роза• 07 июля 2025
поломанные ребра как лечат? на фото у мужчины нет в районе ребер никаких повязок. Ребра никак не фиксируют? они сами срастаются?
mar_mar• 07 июля 2025
Ответ дляArgesha
Ні.
Вже не люди.
Звідки ви це тягнете? Лиш мене на цьому форумі здивував текст цієї статті? Там прямо написано- від початку СВО, так пишуть лиш запоребриком, жодне українське видання так би не написало, ви особисто перевірили достовірність інформації?
Киппи• 07 июля 2025
Ответ дляelenze66
Ви як дитина мала. Все треба витягувати кліщами . Посилання де Ви це взяли буде? Ну, якщо Ви підіймаєте тему, то надавайте сразу всю інформацію, я не цідете її через сито.
автор elenze66 • 07 июля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
та це ж Мосфільм зняв. Ви можете поїхати подивитися на ребра, порадити лікарям як лікувати. Якщо серйозно, то на фото не написаний час, можливо ще не встигли зафіксувати ребра. Фото робила донька.
автор elenze66 • 07 июля 2025
Ответ дляКиппи
Якої інфи вам ще не вистачає ? Все зафіксовано поліцією і медиками.