Лорка-хлорка• Изменено сегодня в 08:58

Вы поддерживаете продажу сим карт по паспорту?

В этом вижу только плюсы для законопослушного гражданина Украины.
Зробіть вибір:
вже голосів: 82
Поддерживаю
Не поддерживаю
Prervana• сегодня в 09:01
Абсолютно да, с учетом тех возможностей, которые сейчас дают гаджеты м мобильный интернет
Incol• сегодня в 09:05
Давно пора, менше буде всяких шахраів, шпіонів і т.д.
Ніколи не збрешу• сегодня в 09:07
да.потому что враг пользуется ими и убивает украинцев
Ніколи не збрешу• сегодня в 09:07
поддерживаем
Котики-муркотики• сегодня в 09:09
Какие смешные, словно от вашей поддержки что-то зависит. Власть вертит, как хочет. И хлеб по карточкам введут, так советчицы и это оправдают.
Стрибну в гречку• сегодня в 09:09
может,телефонных мошенников из тюрем будет меньше.Хоть отследить можно будет,кто им поставляет
Вся така шо куди там• сегодня в 09:11
Ответ дляКотики-муркотики
До чого хліб по картках до сім карти?
Тим паче в війну
Ну шо не так?• сегодня в 09:13
В Польщі так. Підтримую, давно пора це зробити. Задрали у нас шахраї
А поговорить?• сегодня в 09:14
Ответ дляКотики-муркотики
Саме так. І це здійснюється не з метою захисту, а з метою контролю потенційних заворушень. І всі раді.
А поговорить?• сегодня в 09:14
Ответ дляНу шо не так?
Ой, та типу в Польщі немає шахраїв))
Чумацький Шлях• сегодня в 09:15
Ответ дляКотики-муркотики
А де бачите зв´язок посту з нашою підтримкою чи не підтримою, та хоч тут всі ляжуть і будуть проти, влада зробить так, як вважатиме за потрібне.
Ну шо не так?• сегодня в 09:15
Ответ дляА поговорить?
Ой, та типу в Польщі немає шахраїв))
Повно. Але у нас війна а це якось стримає. І яка потреба людині купувати картки постійно?
Та_все_ок_будет• сегодня в 09:16
Ответ дляIncol
Будуть ´орендувати´ паспорти у алкоголіків та просто не дуже розумних
Та_все_ок_будет• сегодня в 09:18
Ответ дляА поговорить?
У шахедах українські сімки. До чого тут взагалі заворушення?
Чумацький Шлях• сегодня в 09:19
Ответ дляТа_все_ок_будет
Бачите як ви одразу знайшли вихід, я якось навіть в тому руслі й не подумала. Я свій незмінний номер маю років з 20-ть і давно прив´язала до паспорту, після спроби шахраїв за допомогою номеру зняти кошти. Якось по місту були плакати ’не відддавай свою платіжну картку в оренду’, дуже дивувалася, що таке взагалі можливо. А воно виявляється раз і тут же ідеї, як протидіяти.
Та_все_ок_будет• сегодня в 09:22
Ответ дляЧумацький Шлях
Просто по аналогії як обналом займаються. Ніколи не бачили біля банкомата людину із пачкою пластикових карт, з яких по черзі знімають готівку?
Чумацький Шлях• сегодня в 09:25
Ответ дляТа_все_ок_будет
Суми зняття готівки у нас звісно сльози, але таки не бачила, бо готівка у мене тільки для базару, тобто я знімаю іі в досить обмежених кількостях в терміналі, який у відділенні банку, там завжди пусто, на радість.
Сколько_мне_лет?• сегодня в 09:26
А какие, извините, плюсы для законопослушных граждан? Те, кто захотят использовать сим-карты для теневых дел и так найдут на это способ, не большое дело. А на простых людях только туже поводок затянется
АлександраА• сегодня в 09:28
Особисто для себе і своєї родини - підтримую. Більше того: кілька років тому сама ходила до відділення оператора, аби прив´язати номер до паспорту. Бо це для мене питання безпеки, адже номер телефону є і фінансовим.
Сколько_мне_лет?• сегодня в 09:29
Ответ дляАлександраА
Ну вот видите, кто хочет - и так может это сделать хоть сейчас. Так смысл вводить обязаловку?
АлександраА• сегодня в 09:30
Ответ дляСколько_мне_лет?
Не ’поцуплять’ ваш номер телефону і не зможуть: знімати кошти з карток, телефонувати і слати повідомлення від вашого імені. Це перше, що в голову спало з плюсів.
АлександраА• сегодня в 09:32
Ответ дляСколько_мне_лет?
Бо дуже багато людей: не знають про можливі небезпеки, не знають як зробити таку прив´язку, лінь цим займатися...
Наприклад, підлітки чи літні люди можуть бути такими. Ну частина дорослих також.
Сколько_мне_лет?• сегодня в 09:32
Ответ дляАлександраА
Ага, конечно. Есть очень много схем мошенничества и без клонирования симки
АлександраА• сегодня в 09:33
Ответ дляСколько_мне_лет?
Звісно є. Але якщо є можливість зменшити пул можливостей, принаймні, на одну - вже добре.
Сколько_мне_лет?• сегодня в 09:34
Ответ дляАлександраА
Не знают и что? Еще раз, мошенники работают по разным схемам. Через клонированные симки это скорее редкость, чем правило
Сколько_мне_лет?• сегодня в 09:35
Ответ дляАлександраА
Ну так давайте теперь залезем в «безопасную» коробочку и отдадим государству все - пусть управляют нами как хотят, а мы будем послушно выполнять команды. Этого хотите?
АлександраА• сегодня в 09:36
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ще раз: мінус одна схема шахрайства - це добре. Звісно, скажімо, із соціальним інженірінгом складно щось зробити на технічному рівні. Але там, де технічно можна себе і близьких убезпечити, то варто це зробити, як на мене.
Сколько_мне_лет?• сегодня в 09:37
Ответ дляАлександраА
Можно провести социальную кампанию и рассказать людям, что у них есть возможность привязать номер к паспорту для безопасности. Почему бы это не сделать, если так волнует безопасность людей?
Молчунья• сегодня в 09:38
Она у меня уже на паспорте. Вернее 7 шт, все подвязаны к моему паспорту
АлександраА• сегодня в 09:39
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ви зараз займаєтеся банальною маніпуляцією, яка називається: ’Доведення до абсолюту’. Знаєте?
Тут будь яка аргументація просто немає сенсу.