Невгамовна сила• 07 июля в 14:16
Ллорет де Мар чи Тосса де Мар?
Хто бував, що краще вибрати для пляжного відпочинку із цих двох містечок? Хочу брати готелі на першій лінії, чи варто? Планується десь з 16 вересня поїздка.
АнтиТроль• 07 июля в 14:28
Була в Ллорет-де -Мар. Готель Акапулько. До пляжу хв 7 йти. Але я не люблю 1 лінію, мені занадто галасно там.
Невгамовна сила
• 07 июля в 14:30
Ответ дляАнтиТроль
Дякую за відгук і фото.
Карусель-весель• 07 июля в 14:57
Якщо Ллорет, то дивіться, щоб зручно було добиратися до пляжу. Ми жили в центрі, до пляжу кілька хвилин, шум мені не заважав. Я краще спатиму з берушами, ніж як коза скакатиму по східцях, щоб добратися до моря, а потім назад.
Дівка в намисті• 26 июля в 15:35
Ллорет на пляже Феналс и там же на корабле с прозрачным дном прокатиться в Тоссу