фрау Гітта• 07 июля 2025

Ким може працювати в ЗСУ жінка 50років?

Власне питання :ким може працювати в ЗСУ жінка 50років по-контракту?
Не бухгалтер,без економічної освіти
Не повар,готувати добре Не вміє
Не медсестра,медичних курсів Не має.
Фізичний стан,як у 50-річної жінки.
Можливо хтось має власний досвід чи досвід знайомих з цього питання
75В• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Поділиться власним досвідом служби в ЗСУ в 45-50 років.Або досвідом особистих знайомих
Мої особисті знайомі - чоловіки з досвідом служби ще з АТО і значно молодшого віку. Чим вам це допоможе?
Свекруня• 08 июля 2025
Ответ дляМайданщица
Это Вы щас нащих защитников кацапами обозвали? Ну ну...
Там було про болота. Яким чином болотні у вас нашими українськими захисниками стали - то питання. Хіба що ви самі там
75В• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
За даними Міністерства оборони України, кількість жінок у Збройних Силах України зросла на 40% порівняно з 2021 роком.
За останні два роки кількість жінок у війську збільшилася на 12 тисяч, і зараз у ЗСУ служить майже 43 тисячі військовослужбовиць.
Подайте запит, скільки з них 50 +-.
Потім скаргу на ейджизм і гендерну нерівність.
І чомусь ви не хочете в окоп задля рівності і користі. І в госпіталь не хочете. А в теплий офіс перекладати папірці
Майданщица• 08 июля 2025
Ответ дляСвекруня
Удалено администрацией...
Маруська Му• 08 июля 2025
Ответ для75В
Подайте запит, скільки з них 50 +-.
Ще додайте,що автор хоче в ЗСУ не зараз,а через декілька років,коли їй виповниться п´ятдесят.
75В• 08 июля 2025
Ответ дляМаруська Му
Та тут все білими нитками шито.
Враховуючи освіту, стиль спілкування та нюанси правопису, автор - вчителька трудового навчання, етики (?), музики або щось таке. Предмет, з якого не заробиш репетиторством. Пенсія світить відносно невисока. От їй і хочеться себе ще чимось зайняти, бажано соціально престижним і більш оплачуваним.
В коледж на медика чи повара автор не поспішає.
Та_все_ок_будет• 08 июля 2025
ЗСУ это не помойка. По теме, работают моя подруга, за 50, но она физически сильная и активная, выглядит молодо. Бойові відьми, сбивают дроны, постоянные дежурства в полях.
Свезло так свезло• 08 июля 2025
Ответ дляТоматико
Ну ви вже перегнули 😂
Мои меня зовуть. Людей не вистачає. Це все можливо. Важко в піхоті. Медик, парамедик, сапер - будь ласка
Стильна штучка• 08 июля 2025
діловод, тех.працівник, мат.забезпечення, склад, видача.. - повно роботи
знаю дівчат/жінок, що якби і медики, але на кухні допомагають, бо нагодувати роту важко.
Млинець Мій• 08 июля 2025
Ответ дляТоматико
Можливо , врятувати від мобілізації когось із родини. Сина, наприклад
Це не звільняє від мобілізації, хіба що є недієздатний член сім´ї і син залишається єдиним опікуном
ЗдесяЯ• 08 июля 2025
Ответ дляТам-тарарам
Мужиків старше 45 не беруть. А тут жіночку 50 р.
Это где это не берут??? и 65летних гребут, и с отсрочками и с броня и и после ранений и инвалидов и без почки на диализе и с раком,полно историй среди знакомых и друзей!!!
Сплюшка• 08 июля 2025
А що в 50 років то вже неліквід?
Оператор дронів наприклад ?
Свекруня• 08 июля 2025
Ответ дляМайданщица
Удалено администрацией...
Оу, то кацапи у нас хароші, по-вашому. Оце-то новина. Вони нелюди і хорошого слова не заслуговують.
Майданщица• 08 июля 2025
Ответ дляСвекруня
Люди читают опой.
Опой читают люди (с)
Свекруня• 08 июля 2025
Ответ дляМайданщица
Люди читают опой.
Опой читают люди (с)
Болотну нелюдь назвали болотною. Ви раптом образилися.
Майданщица• 08 июля 2025
Ответ дляСвекруня
Удалено администрацией...
Свекруня• 08 июля 2025
Ответ дляМайданщица
Удалено администрацией...
БолеИменее• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Сина не звільняють від мобілізації, якщо будь-хто з батьків військовослужбовець.
Тільки чоловік/ дружина,ЯКЩО Є НЕПОВНОЛІТНІ ДІТИ
У мене є знайомий батько, що пішов замість свого сина воювати.
Файна цьоця• 08 июля 2025
Ответ дляНога на ногу
Ким завгодно від діловода до снайперки, зв´язківця чи артилеристки
Снайперка в 50?
Вам скільки років 16?
75В• 08 июля 2025
Ответ дляСплюшка
А що в 50 років то вже неліквід?
Оператор дронів наприклад ?
Ви пости автора перечитайте.
Вона сама визнає, що нічого складнішого Косинки не вміє, комп´ютерні ігри не грає.
Мій малий в 13 років швидше освоїть керування дроном.
Майданщица• 08 июля 2025
Ответ дляСвекруня
Удалено администрацией...
Сирожено_пирожено• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Діловод має мати економічну освіту мабуть?
Документообіг і архівна справа. Є така спеціалізація
Сирожено_пирожено• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Патріотизм від влади не залежить.ми не русня,де хуйло=батьківщина
Дещо залежить, бо мені тяжко бути патріотом країни де верхівка краде як не в себе, діти можновладців і депутатів не воюють, а по закордоном живуть своє краще життя і де справжніх патріотів зливають у першу чергу.
Млинці зі смайликом• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
При чем деловод к экономическому образованию? Вы вообще где-то работали раньше?
Нічний дожор• 08 июля 2025
Бухгалтер
МатьЧасть• 08 июля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А что там нужно уметь? В моей молодости у кого ума не было/плохо учился - шли или в ментовку или военку))) там не семи пядей во лбу, не знаю ни одного отличника/умника чтоб шли туда
А вы хоть одного умного отличника знаете? Школьное образование это вообще не про ум.
волосатое стекло• 08 июля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
Какой провокатор ? что она провоцирует?
волосатое стекло• 08 июля 2025
Ответ дляГл. Амурная
может климакс имеет в виду?
Климакс в армии это плюс
СкумбріяП8• 08 июля 2025
Люди, які ж ви гидотні створіння Якщо хтось з жінок пише, що чоловіки мають йти в ЗСУ, виєте: а чого сама не на фронті, жінок теж беруть, в будь-якому віці можна, для всіх робота знайдеться.
А якщо жінка питає, куди можна піти - знову виття, кому ви там треба, пнсії захотіла. Ви вже може визначтесь? І так не влаштовує, і по-іншому теж.
Чи то може трохи совість мучає, що самі нічого не робите, та ще й бубочок своїх позаховували. А тут бачте, є ще хтось, хто просто без здатностей і талантів добровольцем хоче піти. То краще того добровольця обісрати, ніж самім щось вдіяти
ДваДваВісім• 08 июля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Я б пішла в спецслужби)В мене віз багато і зовнішність/біографія непримітні.
Набирають десь в український мосад
а якими мовами без акценту спілкуєтесь... ось і відовідь...