100pudov• 08 июля 2025
Чи справедлива така черга?
Наприклад, ви стоїте в черзі під палючим сонцем, черга ледве-ледве рухається. І тут з’являється певна особа, повідомляє, що зайняла за вами місце, і потім повертається в холодок - в автівку, десь там на парковці поряд.
Чи справедливий це підхід?
Чи "жива черга" - це про те, що людина має бути фізично присутньою в черзі увесь час і терпіти разом з усіма? І якщо відійшов - то місце пропало? Бо далі до черги можуть приєднуватися ще люди, які чинитимуть так само: скажуть, що зайняли за вами місце, і підуть кудись там лимонад попивати на півгодини.
Ви ж собі такого дозволити не можете, бо під вас підв’язані усі дані про чергу, і всіх новоприбулих маєте оповіщувати про "фантомних" людей, що стоять за вами. Така собі моральна пастка. Щоб потім не дійшло до скандалів, де кожен доводитиме, хто перед ким зайняв місце і посилатимуться на вас, як на довірену особу.
То як вважаєте, чи справедливий такий підхід, коли хтось займає і тікає в комфорт, а всі інші терплять по справедливості? Чи ви все це будете просто ігнорувати від самого початку і то їхня справа? І якщо відійшов, то місце пропало.
Чи справедливий це підхід?
Результат:
вже голосів:
31 (59.62%)
Це справедливо
18 (34.62%)
Максимум на 5 хв може відійти
3 (5.77%)
Ні. Відійшов - місце пропало.
люблю_тортики• 08 июля 2025
Нормально. Сама так роблю.
Не розумію коли все через біль та страждання
В гости звали?• 08 июля 2025
Ответ длялюблю_тортики
Нормально. Сама так роблю.
А если перед вами все отойдут ?
люблю_тортики• 08 июля 2025
Є досвід з гуманітарною .
Привезли 1000 наборів.
Напоркуа всім битись в черзі?
В телеграмі електронна черга. Всі записались по номерам. І все. Якщо ти 756 в черзі, нащо іти на 8 ранку
Привезли 1000 наборів.
Напоркуа всім битись в черзі?
100pudov
• 08 июля 2025
Ответ длялюблю_тортики
Нормально. Сама так роблю.
А сьогодні була подібна ситуація, де за людиною так назаймали місць, та людина пішла, а інші між собою сварилися ’хто раніше прийшов’.
В гости звали?• 08 июля 2025
Ответ длялюблю_тортики
Є досвід з гуманітарною .
Привезли 1000 наборів.
Напоркуа всім битись в черзі?
Привезли 1000 наборів.
Напоркуа всім битись в черзі?
Так це не жива черга
люблю_тортики• 08 июля 2025
Ответ дляВ гости звали?
А если перед вами все отойдут ?
Як не будь розберусь.
Можу ще ротом спитати чи буде хтось відходити.
Можу ще спитати порядок черги на 3-4 особи вперед
люблю_тортики• 08 июля 2025
Ответ для100pudov
Це їхні проблеми
В гости звали?• 08 июля 2025
Ответ для100pudov
Так їм і треба.
люблю_тортики• 08 июля 2025
Ответ дляВ гости звали?
Так це не жива черга
Хто хотів, приходив вживу, але йому казали що ваш порядковий номер 837
Однозначно• 08 июля 2025
Якщо звалюєш з черги надовго, то це завжди ризик її пропустити, або хтось зробить вигляд, що вперше тебе бачить і ти знову повертаєшся в кінець черги чекати далі в комфорті
100pudov
• 08 июля 2025
Ответ длялюблю_тортики
Є досвід з гуманітарною .
Привезли 1000 наборів.
Напоркуа всім битись в черзі?
Привезли 1000 наборів.
Напоркуа всім битись в черзі?
Ну це добре, коли є такий підхід, коли можна заздалегіть все організувати. А от буває таке, що черга утворилася неочікувано.
Незламна• 08 июля 2025
Вы можете совершенно спокойно отвечать, что за очередью не следите. Это не ваши проблемы. Не хватало мне еще посторонних людей запоминать. Максимум одного за мной и все.
Но обычно очередь организуется сама. Листочек бумаги, каждый записывается и идет хоть домой, хоть в тенек. Список под камушек, на столе охраны, другие вариации.
ЧупакабраЗеБест• 08 июля 2025
Ответ для100pudov
нет, автор, это невправедливо!
я этого назавалась! и уверенно отвечаю, вот за вами займут, тогда отходите, шибко умные. уйдете - тот кто придет - будет снова за мной.
Лукава_Кiшка• 08 июля 2025
В нас черга на пригородню маршрутку так, ніхто не стоїть, все нормально, памятають хто за ким, як приходить збираються в чергу
100pudov
• 08 июля 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
От іноді подібне збиває з пантелику, бачиш що мало людей на маршрутку, а підійшовши виявляється, що там цілий стрій)
ГейСюда• 08 июля 2025
заздрість штука погана. а у вас її повно. бо у вас нема можливості сидіти в холодку. я страждаю-то нехай інші теж. життя взагалі несправедливе)))
наприклад,заміж беруть розведених,з дітьми,одних і тих,вдруге,втретє.
А красуні бездітні сидять самі і нема з ким просто кави попити.То де справедливсть?))Адже вони в 80%красивіші,успішніші і без хвостів..Але ж) ці заміжні,з дітьми,часто без житла, ,а красуні з квартирами самотні)))
Я теж так роблю.чергу зайняла,записалась на листочку і пішла,бо в мене авто з кондьором. А в кого нема- то що я зроблю???
Мамин тріль• 08 июля 2025
Кажу всім, що хтось за мною займав, але я не в курсі хто. Слідкую виключно за своєю чергою. Ті хто за мною, хай самі розбираються.
Мона_Лиса• 08 июля 2025
Ответ дляГейСюда
Якби автор могла записатись на листочку, вона б не стояла, теж так зробила як і ви. Нема листочка, нема комп´ютера і охоронця який слідкує хто за ким стоїть. Черга жива і потрібно пам´ятати хто за ким стоїть.
100pudov
• 08 июля 2025
Ответ дляГейСюда
Тут не про заздрість, а про справедливість, сам факт, що хтось має жертвувати власним комфортом заради інших, оповіщувати там когось стояти
ГейСюда• 08 июля 2025
Ответ для100pudov
Бо ви вибрали цю роль. Я ніколи не буваю в цій ролі.
ГейСюда• 08 июля 2025
Ответ дляМона_Лиса
Навіть коли нема листка- я дістаю листок і прошу записатися.)
Мона_Лиса• 08 июля 2025
Я ,,тримаю,, місце максимум 10-15 хв. Не тому що вважаю що всі повинні страждати, а тому що не маю бажання запам´ятовувати хто за ким займав за мною чергу. Я не зобов´язана слідкувати за комфортом інших. Пішов, нема довго, отже не стоїть, хай займає чергу на ново як прийде через годину.
БолеИменее• 08 июля 2025
Ответ дляГейСюда
Добре, що сказали. Тепер буду знати, що відповідати таким, як ви
Не виправдовуюсь• 08 июля 2025
Автор, а куди ще може бути ’жива черга’? Я без стьобу, великих черг вже років з ....5 або й більше не бачила
Міряю від одиниці• 08 июля 2025
я стараюсь избегать таких очередей в принципе. единственный раз пришлось стоять в приемную комиссию в вузе, меня там здорово помяли, документы в руках тоже помяли и частично порвали. а потом оказалось, что можно было еще 4 недели спокойно ходить, и вот нафиг эти муки были? а люди с сел приезжали с ночевкой под вуз...
Мона_Лиса• 08 июля 2025
Ответ дляГейСюда
І чим це допоможе в даній ситуації. Ви підходите, стоїть автор, за нею ,,стоять,, ще десять осіб, перед нею ,,стоять,, ще десять. Як автор має записати вам на листочку тих 20 людей які ніби є в черзі, бо ж займали, а фізично відсутні?
100pudov
• 08 июля 2025
Ответ дляМона_Лиса
Ну от, а тут деякі вважають, що можна зайняти місце і зникнути кудись по своїм справам, а інши будуть ’вписуватись’ за вас і ваше місце.
Міряю від одиниці• 08 июля 2025
Ответ дляМона_Лиса
по идее автор может просто отказаться их записывать
Міряю від одиниці• 08 июля 2025
Ответ для100pudov
если они ушли настолько, что Ваше место уже подошло, то Вы никому ничего не должны) а они могут пойти во всем известном направлении
Мона_Лиса• 08 июля 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Тобто по суті створити нову чергу? Уявляю той махач який почнеться як всі зберуться. Може просто краще було б відразу попередити що тримає місце не більше 5 хвилин і не буде проблем з запам´ятовуванням, людьми які бумажки носять в кишені і вказуванням хто за ким займав.