66сезон666серия• 08 июля в 14:14
Ну как вам в таком гриле?
Капец, ох и жара. Вы выходите из дома в таку спеку?
Гостра на язик• 08 июля в 14:17
Я родом з пекла, мені не жарко. Тільки вночі некомфортно. Чоловік мій після Африки взагалі каже, що у нас це так, розігрів. У них +45 норма
Єдина Країна• 08 июля в 14:20
Мені спекотно. Я щойно варила кисіль( не знаю чим я думала),але поки я його зварила( хоча він там вариться дуже швидко),то з мене « сім потів зійшло». Мені важко в такій температурі
Гостра на язик• 08 июля в 14:35
Ответ дляPrervana
О, а вы откуда? Я из Запорожья😆 Мне в Киеве холодно
Я з Кременчука, Полтавщина. У вас зараз яка температура за вікном?
Херсон це Україна• 08 июля в 14:48
Ответ дляPrervana
Шо не так с погодой? Я стригу туи. Вот прям сейчас
Всего лишь-то 37 градусов
сЛАдКОежКА• 08 июля в 15:22
Ответ дляНамазюкана нішою
Ну наверное все довольны, кроме меня
Ви не одинокі,я з вами