Чаклунка-ведунка• 09 июля в 02:11

Киев,вы сейчас в метро или думаете пронесет?

Пез Году Неделя• 09 июля в 10:43
Ответ дляЗвожу з розуму
І що, це безпечно кудись їхати і стояти на трасі? За містом не чутно звуків і не падають уламки? Не перший раз ви це пишете, це зовсім не ´лайфхак´
Кожен обирає комфортний для себе спосіб пережити атаки. Звуків не чутно, дивимося основний напрямок атаки в пабліках і їдемо на менш ’завантажену’ трасу. Шанс померти на рандомній локації на трасі оцінюю як нижчий, ніж в підвалі під школою або вдома на верхньому поверсі будинку. Бонусом до перебування на трасі чисте повітря і власний салон авто (сховища зараз переповнені, принаймні в нашому мікрорайоні).
Язвочка• 09 июля в 11:23
Ответ дляIQ 80
В Києві тиша??? Усю ніч то вибух,то типу кулемета щось
Я сплю,бо в 5.20 підйом.Києв досить великий,щоб чути що відбувається на іншому кінці.В нас була в цей раз тиша.
IQ 80• 09 июля в 11:25
Ответ дляЯзвочка
А я о 5 тільки пішла спати,а то сиділа в коридорі
Amalia_Ke• 09 июля в 11:42
Ответ дляhelga2014
Ага, тоже интересно, где тихо в Киеве.
Тихо было с четверга только 1 ночь.
Уже год Киев каждую ночь атакуют шахеды, количество только разное, то сотни, то несколько штук.
Тоже не спала. Сбивали у нас всю ночь, жужжали, кинжалы было слышно
Мечта просто выспаться
а ви на лівому? Я на Відрадному, нічого не чула
Amalia_Ke• 09 июля в 11:43
Ответ дляДА да да
Ой, после того, как 4-го числа в 100 метрах от моего дома в течении 3-х часов прилетело всё, что можно: 40+ шахедов, баллистика и крылатые, для меня сегодня было тихо, только сбивали вдалеке - я спала как убитая
Те саме. Після 4-го і 17-го - відчуття, що нічого не було
Ро30BbIu_CJIoHuK• 09 июля в 16:01
Ответ дляКвартираЧья
Знаєте в чому біда?
Купили в нашому комплексі дві родини квартири з Харкова. І ми разом вночі з ними сиділи у підвалі. Одна родина лише декілька місяців тому і якраз масові атаки на Луцьк. А минулого разу обстріл… подивіться як діти з Харкова опинилися під обстрілом у Луцьку.
Заможні Харків´яни раз змогли купити квартири в комплексі в Луцьку! Які у вас ціни на недвіжку в комплексі?