Dumky• 09 июля 2025

Сьогодні Луцьк був «обраний»

Кацапи вирішили показати щось. Що їхні лапи можуть дістати найвіддаленішу частину України.
Поляки в повну бойову приводили свої ППО.
Дякую ЗСУ - це було дуже потужно. Всі живі.
life-2v• 09 июля 2025
Ответ дляYuliya82
Удалено администрацией...

Feel good• 09 июля 2025
Майже місяць тому так летіло на Рівненську обл.
Марина-10• 09 июля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
меня больше удивляет как это говнище летит пол Украины и мы ничего не делаем, а только наблюдаем и обеспокоиваемся
В Киеве сбивали еще как..всю ночь не спала..
АРИЯ• 09 июля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
збивають, починаючи наприклад з ЗО. але ж їх яка кількість. дякуємо хлопцям ПВО,
Апель-синка• 09 июля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
ну да, трампон поставки перекрыл, сбивайте как хотите, можете консервными банками
Valentina shop2020• 09 июля 2025
Ответ дляlife-2v
Цікаво, як ви пропонуєте закінчити війну?
Дипломатией,идти на уступки,а что делать,добивать города и людей
meatlug• 09 июля 2025
Ответ дляlife-2v
Як ? Як закінчити війну? Ваші пропозиції?
Они согласны на капитуляцию и уже тренируются аквафрешем махать, какие еще предложения….

Valentina shop2020• 09 июля 2025
Ответ дляannu-b519
А вы предлагаете продолжать? Вы сама где?
Наверное в германии,тогда бы глупых вопросов не задавала
Апель-синка• 09 июля 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Вот же ж, потужно сбиваем!

Українські дрони-перехоплювачі вже масово збивають ворожі цілі.

▪️«Велика кількість цілей збивалася нашими дронами-перехоплювачами. Згодом цей показник ще більше зросте. І взагалі, вся ось ця кількість російських “шахедів” та обманок стане неефективною», — заявив голова ОП Андрій Єрмак.
Україна активно нарощує спроможності для автономного повітряного захисту.
WomAnn• 09 июля 2025
Ответ дляУсатая фея
Ми так кожу ніч живемо.
Ви що, вирішили помірятись? Ми живемо містами чи країною? До чого тут те, як ви живете? Війна в Україні, а не у вас.
WomAnn• 09 июля 2025
Ответ дляSantaMonika
Нікополь теж мале місто. І що ?
Бачили, що там ?
То тепер іншим сприймати як належне чи як?
WomAnn• 09 июля 2025
Ответ дляannu-b519
Ну в Киеве от одного микрорайона уже почти ничего не осталось, так что, бывает.
Напишите, пожалуйста, что вы предлагаете и как конкретно/действия/события видите окончание войны? Для Запорожья, Херсона?
WomAnn• 09 июля 2025
Цікава тема. Замість того, щоб підтримувати один одного, українці міряються до кого гірше і більше летіло. От і маємо те, що маємо
автор Dumky • 09 июля 2025
Ответ дляЛюблю море
А Київ великий, то його можна да?
Абсолютно ніяке не можна. Кацапи вирішили знищити Україну.
WomAnn• 09 июля 2025
Ответ дляЛюблю море
І що?
І то, що це вкотре показує, що кацапи намагаються знищити та зруйнувати всю Україну, їм не просто потрібні деякі російськомовні міста, з чого вони ніби починали свою пропаганду, а потрібно просто знищити нашу країну, зупинити її розвиток, спустошити та спонукати людей до виїду
Фрау Донна Роза• 09 июля 2025
Ответ дляАпель-синка
Вот же ж, потужно сбиваем!

ну все, можно спать спокойно, раз дерьмак сказал. у них в отчетах все гладко и прекрасно и победа уже вот вот
diamond_shop• 09 июля 2025
Ответ дляYuliya82
Удалено администрацией...
diamond_shop• 09 июля 2025
Ответ дляМарина-10
я заснула бо не змогла вже, спала та чула вибухи
diamond_shop• 09 июля 2025
Ответ дляValentina shop2020
на які поступки пропонуєте йти? конкретно, щоб це задовольнило кацапів, ви їх вимоги бачили?

diamond_shop• 09 июля 2025
Ответ дляValentina shop2020
я в Києві, чекаю на відповідь
diamond_shop• 09 июля 2025
Ответ дляWomAnn
то не українці міряються, а боти русняві, ви не бачите хто є хто? українці співчувають один одному, а боти міряються та пропонують здатися кацапам, наче не бачили, що лишилося від захоплених міст
wind-d470• 09 июля 2025
Ответ дляWomAnn
Так придется. Рано или поздно.
wind-d470• 09 июля 2025
Ответ дляdiamond_shop
А від незахоплених ,як Суми, Херсон, Нікополь, що залишиться за рік? Якщо вже Луцьк розвалюють? Зелені боти такі ж мерзенні, як і русня.
Bransoletka• 09 июля 2025
То мова все-таки не має значення? І україномовні міста атакують?
Noella_• 09 июля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
О, відмазки як у Кошового
Noella_• 09 июля 2025
Ответ дляУсатая фея
Я вас прошу,потрібно проще відноситися до цього, бо це війна. А відностно стерти місто , то вже перебільшення.
Якось Нікополь с Кривим в обнимку с Запором та Харковом живуть.
тільки моральні потвори можуть до війни -і до того що вона несе - вбивства і розруху, ставитися проще. Абсолютно ніколи психічно-здорова людина не буде то сприймати як норму, або щось до неї подібне.
Манула• 09 июля 2025
Ответ дляАпель-синка
Вот же ж, потужно сбиваем!

Кажіть, люблю слухати ...
Апель-синка• 09 июля 2025
Ответ дляМанула
Кажіть, люблю слухати ...
То до слуг с их мараХВоном.
У меня телека нет, я не в курсе всех потужных досягнень.
Жменятко• 09 июля 2025
Ответ дляDumky
Ну, для невеликого відносно міста стільки ракет та кинджалів та шахедів не є мало. Нам ще декілька таких атак то не знаю, що може лишитись з міста.
Не рассказывайте, всё нормально
Вас не 1000 скинули на голову
Манула• 09 июля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Спитаю непопулярне. Якщо не іти ні на які поступки, як думаєте, що залишиться від України через кілька місяців, рік, два?
Яка у нашої влади стратегія у війні на виснаження, коли ресурси ворога в декілька раз перевищують наші і партнери допомагають не зволікаючи на відміну від самі знаєте кого?