Кацапи вирішили показати щось. Що їхні лапи можуть дістати найвіддаленішу частину України.
Поляки в повну бойову приводили свої ППО.
Дякую ЗСУ - це було дуже потужно. Всі живі.
Ответ дляМанула
Спитаю непопулярне. Якщо не іти ні на які поступки, як думаєте, що залишиться від України через кілька місяців, рік, два?
Яка у нашої влади стратегія у війні на виснаження, коли ресурси ворога в декілька раз перевищують наші і партнери допомагають не зволікаючи на відміну від самі знаєте кого?
Ви маєте на увазі Зе , як президент, прийме і підпише той маніфест з Стамбулу? Про роззброєння, віддати натівську зброю, і повний вихід з Запоріжжя, Херсону? Це реальний сценарій? Це закінчить війну?
Valentina shop2020• 09 июля 2025
Ответ дляАпель-синка
Дипломатичні шляхи завершення війни в Україні наразі вичерпані, — лідер німецької опозиції Фрідріх Мерц, цитує Reuters.
▪️За його словами, Кремль не демонструє жодної готовності до переговорів, а тому єдиною відповіддю мають бути рішучі дії Заходу та підтримка України.
Ні яких дій не буде ,будуть потужні слова и зустрічі з боневтіком, все на кинули давно,нас. змили в унітаз
Апель-синка• 09 июля 2025
Ответ дляValentina shop2020
ну по чуть-чуть шото давать будут, Европе ж надо украинцами прикрываться, а то на них попрут.
Ответ дляStrelka_007
Нас зсередини вже окупували Єрмаки-Татарови. Те, що раша не змогла зробити ’за три дні’ потужні менеджери зробили за три роки. Ми фізично не піднімемося за діючої влади, бо вони під себе підім´яли буквально ВСЕ. Останні форпости як то незалежний голова БЕБ - і подивіться на цирк з його призначенням. Останній клин вбивають між нами і європейськими партнерами.
поймите же уже, что все в одной связке порохи- ермаки - аваковы-юльки- турчиновы-кучмы.
Ответ дляLudaSHS
Треба, щоби працювали дипломати і вижимали неможливе в цій ситуації. Можливо іти на ганебний мир для виживання держави та нації в короткій перспективі. Яка альтернатива? Спалена пустеля? Втрата державності? Так краще? Яким чином ми можемо перемогти?
Strelka_007• 09 июля 2025
Ответ дляSvetl.ana
Я все розумію окрім наших людей. Бо два Майдани було за свободу і демократію, а зараз всім типу ’нормально’ що зеленню готується білоруський сценарій для України? (ПС: до чого тут Порох?))
Ответ дляStrelka_007
так основной массе даже лучше стало жить. госслужбе (судьям ментам сбу налоговой пфу и тд всем ) зарплаты подняли как никогда, у них БРОНЬ. отгребают селяне, которых почти нет на форуме. разрыв сильный между всеми.
порох как и все разваливал страну и укреплял коррупцию.
Ответ дляDumky
Ну, для невеликого відносно міста стільки ракет та кинджалів та шахедів не є мало. Нам ще декілька таких атак то не знаю, що може лишитись з міста.
Не нойте. Скільки разів за всю війну вас обстрілювали? Миколаєву, Нікополю, Марганцю набагато важче. До речі Марганець такий само як Луцьк
Magnifique_• 09 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Яке роззброєння? Ви хоч сама читали ті документи? Там про обмежену кількість армії і воєнної техніки, і щоб сюди не лізли помічники зі своїми металобрухтом.
Тільки кому від цього погано, якщо українці самі не хотять мобілізуватися, їх виловлюють?
Без Криму, Луганська і Донецька ми вже живемо давно.
Ну повернули Херсон, і що, там можна жити? Він скоро перетвориться на повністю непридатий до життя.
Magnifique_• 09 июля 2025
Ответ дляМанула
Повністю з вами згодна, але чому мир ганебний? То мир на рештках здорового глузду.
Ответ дляMagnifique_
Я вам відповіла в темі Таблет
Додати нічого
Формат спілкування з вами нецікавий,
Я по колу не буду одне і теж ганяти, ці умови ні ОП, ні правонаступник - спікер Вр , чи хтось ще -не підпише
Саме через територіальне. В цих реаліях. Кількість Зсу, пункти про Нато, і т д т п не мають вирішального значення.
Додати нічого
Формат спілкування з вами нецікавий,
Magnifique_• 09 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Я вам відповіла в темі Таблет
Додати нічого
Формат спілкування з вами нецікавий,
Додати нічого
Формат спілкування з вами нецікавий,
О, вже прочитали, що про роззброєння ви написали неправду. Тепер зміщуєте акценти?
В темі Таблет я запитувала вас зовсім інше.
А вам як завжди на всі незручні запитання відповісти нічого. Ви по колу ганяєте тільки набір слів, які не мають логічної прив´язки до незручних для вас запитань.
Звісно ж не підпише наша влада нічого, бо їм закінчення цього всього не потрібно.
Valentina shop2020• 09 июля 2025
Ответ дляdiamond_shop
я в Києві, чекаю на відповідь
Я тоже киев
Ответ дляМанула
Я не вірю в наших дипломатів зараз.
Є профі? Які? Ви вирите в дипломатію від Оп і наших послів? В них є важелі впливу на рашу?
Те що дипломатія світова, світові правила гри, міжнародне право повинно працювати і не допускати такі війни- так.
Повинно, війни мало не бути взагалі, і всіх війн в розвинутому 21 ст.
Що маємо? Купку дідів, що не здатні привести до розвитку і миру, яким треба двіжуха.
Чи була правильна дипломатія в 2014/15 від Порошенко? Так, дали нам час. І що ми зробили?
Хотіли миру з рф, дивилися в очі, розміновували, згортали ракетні програми, відкидали данні Цру Сша, це теж дипломатія на замирення. І що далі?
Зараз теж саме, важелів у нас не має, те се по мінімуму, гігемони світу грають свої ігри. І так,зараз заморозка нам більше потрібна, ніж пуйлу, і саме тому, саме в цю літньою- осінню кампанію її не буде, ось така думка.
Magnifique_• 09 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Я не вірю в наших дипломатів зараз.
Якщо дипломати не справляються зі своїми обов´язками, то хай складають повноваження.
А в що ви вірите? В свої замовні копіпасти , які завжди мимо? У перемогу України військовим шляхом? Ну так долучайтесь безпосередньо до військового шляху.
А то місцевий аналітик в дипломатію не вірить, то треба далі продовжувати вбиватися.
Укол Разума• 09 июля 2025
Ответ дляdiamond_shop
на які поступки пропонуєте йти? конкретно, щоб це задовольнило кацапів, ви їх вимоги бачили?
Удалено администрацией...
Укол Разума• 09 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Цієї ночі і на Миргород і Старкон шахеди летіли саме по аеродромам.
Старкон на днях теж масовану переживав і було застосовано також Кінжали.
Удалено администрацией...
Magnifique_• 09 июля 2025
Ответ дляКиппи
Дипломатія 2014 року аукнулася 2022 роком. У мене все.
2022 це провал дипломатії, і до 2014 відношення немає.
Magnifique_• 09 июля 2025
Ответ дляКиппи
2022 рік це наслідки 2014 року.
У вас альтернативне розуміння того, що він відбувається.