Христя в тiстi• Изменено 09 июля в 10:20

Ци це лікується якось?

Хто має схожу проблему? Я беземоційна, я не проявляю ні емоції радості, ні суму. Коли геть погано можу розплакатись, а так взагалі нуль емоцій. Важко спілкуватись з більшістю людей, важко знаходити спільну мову, через це страждаю на роботі, страждала в школі, в університеті(
Просто каралева• 09 июля в 10:54
Ответ дляХристя в тiстi
Підозрюю що це пішло зі школи, від першої вчительки, яке не любила мене за те що я домашня, тиха, вона постійно принижувала мене перед класом, перекривляла, кричала, могла вдарити зошитом, ну вона багато з ким так поводила себе, а вдома я не могла пожалітись нікому, бо мала була, один раз пожалілась що мене на фізкультурі ображають, ніхто не хоче брати в команду, то мені ще більше комплексів додали
А в универе как было?

У меня тоже было трудное детство, меня в школе не любили. Зато когда я закончила школу, оказалось, что вне школы я людям нравлюсь. Это помогло отточить навыки общения. С регулированием эмоций я до сих пор работаю
автор Христя в тiстi • 09 июля в 11:09
Ответ дляПросто каралева
А в универе как было?

В універі було краще)))