Чу Ча• 09 июля 2025
Картхолдер додаток на телефон
Доброго дня, підкажить будь ласка зручний додаток на телефон, для електроних карток магазинів, аптек і т.п.
лаМпочка• 09 июля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
гугл кошелек
Туди не можна «складати» картки від магазинів та аптек. А Автор питала саме про це.
лаМпочка• 09 июля 2025
Телячі ніжноСті• 09 июля 2025
Ответ длялаМпочка
Можно. Картка постийного покупця и там хоть ева, хоть анц и тд
Стрекозей• 09 июля 2025
Ответ длялаМпочка
Як це не можна,а це що?
З самого початку можна було.
Стрекозей• 09 июля 2025
Ответ дляЧу Ча
Стокард і у мене бувя.... Дякую
Звичайний Google гаманець,найкраща річ.Маленький додаток,в якому все разом,і платіжні картки,і електронні від магазинів,і фізичні дисконтні.
Красота неземная• 09 июля 2025
Ответ длялаМпочка
В смысле не можна? Как раз туда, в Гугл кошелек. можно и платежные карты, и скидочные от магазинов и аптек, я на него после Стокард перешла.