Ашолюдискажуть• 09 июля 2025
Какая привычка помогла вам поддерживать чистоту на кухне без усилий?
Кава з адреналіном• 09 июля 2025
Та никакая, вроде и поддерживаю но срач он есть всегда. Например чистота, я начинаю готовить первое, второе, куча посуды, приготовила уже сил нет, сели поели, пошли отдыхать и вот уже срач. На сл.день убираю и так бесконечно.
Леді Душка• 09 июля 2025
Вигнати з кухні чоловіка і дітей і не дозволяти туди заходити без мого нагляду
Аль де Барановна• 09 июля 2025
Ответ дляЗолота орда
Не заводити чоловіка і дітей.
Та даже без них, если сразу не моешь и не протираешь, через неделю капец на кухне))
ротцвеники• 09 июля 2025
1. Робити підготовчі роботи одразу на всі страви на тиждень (варити бульйони, чистити і різати рибу, крутити фарш, терти і нарізати цибулю з морквою і всі інші ’брудні’ роботи).
2. Плиту і столешню протирати одразу після приготування (там виходить небагато, бо питання лише в поодиноких краплях чи крихтах).
3. ПММ
4. Розподіл обов´язків в родині (чоловік збирає і виносить сміття, миє підлогу; донька відповідає за завантаження і розвантаження ПММ; син розносить по місцях ті речі, які опинилися не на своєму місці).
3. ПММ
Не зацілована• 09 июля 2025
Нічого не допомогло, лише прийняття і прощення. Прийняття вічного срачу і прощення себе як хазяйки. Нє ну як гості якісь, то все відмиваю. Бо вони можливо не пропрацювали ще у себе такі самі якості)
Гола з конопель• 09 июля 2025
Ответ дляSo_so
1. Выбросить всё лишнее и оставить минимум всего (обычно с этим проблемы, сразу начинается я не могу, а вдруг гости, а в этой кастрюле на 6л я раз в году кукурузу варю итд)
2. Пмм
3. Организация пространства
2. Пмм
3. Организация пространства
а в чому тоді варити кукурудзу?
Снідаю авокадо• 09 июля 2025
на ранок посуд брудний ніколи не залишається, пилосос щовечора, плиту протирати після кожного приготування, організація простору, принцип необхідного і достатнього
Залізна тьотя• 09 июля 2025
Ответ дляSo_so
2. Пмм
3. Организация пространства
2. Пмм
3. Организация пространства
Выбросить, это жалко. А вот убрать в кладовку, все что используется реже раза в месяц, включая мелочевку - это да. Остальное в шкафы. Наружу только то, что используется ежедневно.