Най хоч раз• 09 июля 2025
Який комплекс вітамінів групи B вам реально допоміг?
при тривожності чи дратівливості?
Дверной_Проем• 09 июля 2025
А що вітаміни В допомагають при тривожності?
Лікар мені мільгамму виписувала, але в мене були проблеми по неврології
AdrianaLima5987• 09 июля 2025
Кто сказал что надо Б? Я пила комплекс какойто где всего по 300% и чесатся стала. От раздражительности Нообут валериана сиропы новопасит и еще чтото но не витаминки!
Miss Lisi4ka• 09 июля 2025
Они все плюс-минус одинаковые. От тревожности и раздражительности вам больше магний важен, витамины группы В наоборот часто бодрят.
Треба ось так• 09 июля 2025
Thorne Advanced bone support.
Там висока доза В6, В12 і фолату.
Коли приймала одну на добу, в мене зняло всі проями пмс. Я навіть здивувалась, що так буває.
Там висока доза В6, В12 і фолату.
Бавовнятко• 09 июля 2025
Колола Кокарніт, дуже допоміг при безсонні. В мене тривожний розлад. Колола 15 днів, вже після другого уколу о 22 годині очі заплющувались. Вперше за 5 років спала без снодійних.