Кавуся• 09 июля 2025
Дівчата, як ви відноситеся до такого
Коли після обстрілу в людей зруйноване житло, вони відкривають збір на допомогу фінансову.
Ви на жаль не маєте вільних грошей, і питаєте, як можна ще допомогти.
Може в мене ж хороше взуття для дитини чи візочок
Вам кажуть ні, нічого іншого не треба, тільки гроші
Зоя Жорівна• 09 июля 2025
Ответ дляКавуся
Там же девушка пишет, что может у них есть где жить и все есть
Я отвечаю, зачем тогда деньги?
Восстановить то, что испорчено, поправить здоровье после этой ситуации, арендовать жилье, уехать отсюда
Лялька в колисці• 09 июля 2025
Ответ дляКавуся
Ну так если есть где жить зачем деньги тогда?
Временное жилье: аренда, родственники….
Допоможіть знайти• 09 июля 2025
Припустімо, жінці потрібно купити нижню білизну, пару футболок і легенькі брюки на літо. Вона отримає гроші і піде в секонд купить те, що їй потрібно. Мінімум речей, які будуть носитися. А якщо скаже, що потрібен одяг розміру с. То понаприносять купу всього-від блузок до піджаків, а по факту воно носитися не буде, зате ж зірочку собі поставлять, що вони допомогли.
Та банально, можливо є гроші на перший місяць оренди, а далі?
Потішаюся• 09 июля 2025
Ответ дляКавуся
Так вот было сказано что ни посуда, ни коляска ни вещи не нужны.
Только деньги
В то же время пишут в Фейсбуке что остались без ничего
Только деньги
Это аферисты. Однозначно!!!