Дюймовочка• 09 июля 2025
Корали виявилися підробкою
Дівчата, де ви купляєте справжні корали? Сьогодні одягла прикраси з червоними коралами, які купляла в мережі Самоцвіти. Прийшла додому, а корали залишили червону фарбу на руках та шиї...від жари мабуть...Підкажіть, як розпізнати натуральні червоні корали та де справжні купити?
Ноунэйм• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
была акция у них 50%, за 750 грн, но кораллы оказались крашеные, скорее всего они белые натуральные, но заявлялось, что натуральные красные...
Ржу нимагу ...самые маленькие скромные бусы стоят от 5тыс грн и выше, выше
Дюймовочка
• 09 июля 2025
Ответ дляНевидимка
шукайте корал-костричку, він відносно недорогий, і по ньому чітко видно, що він органічного походження, тобто справжній, тільки він не буде такого відчайдушно червоного кольору, як Ваш
Дякую, а що це за костричка?
Мишка-шалунишка• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Эх, а для оберега нужен настоящий красный коралл
Вот автор мои от бабушки. Из них и будет оберег, посмотрите через 50-60 лет, как они выглядят. Нет ядреного красного цвета, пористые. Мне их еще надо восстановить.
Обереги делать надо самим
Невидимка• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Дякую, а що це за костричка?
довго пояснювати, просто погугліть
Не зацілована• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Автор, натуральний корал дуже яскравим і не буде.
Не має бути.
Від біло-рожевого до червоного, але не такий, як на вашому фото.
Це як і бірюза - яскрава, коли мокра, потім бліда.
Не має бути.
Файна_зупка• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Не видела вживую
Я поняла уже. Хоть на картинках посмотрите как выглядят необработанные.
Дюймовочка
• 09 июля 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Обереги делать надо самим
ООО, які класні, вінтажні!!!!!
Ноунэйм• 09 июля 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Обереги делать надо самим
Повезло вам с наследством
Советничаю тут• 09 июля 2025
Автор, загуглите, как выглядят настоящие кораллы и сколько они могут стоить.
на фото - не кораллы.
Ноунэйм• 09 июля 2025
Ответ дляФайна_зупка
Вы когда-нибудь были на красном море? Живые кораллы видели?
Кораллы в бусах не с красного моря
Мишка-шалунишка• 09 июля 2025
Автор, как купите, не пожалейте и проверьте 1 бусину.
Один з найпростіших способів, але водночас згубний для коралу – відрізнити справжній корал від підробки – капнути на нього кислотою. Натуральний камінь є карбонатом і при контакті з нею буде шипіти.
тяжкаялюдина• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Ні, я купляла а мережі Самоцвіти у Києві, фото як приклад виробу з коралів
Вы чего??? Там не может быть настоящих качественных кораллов, они тысячи долл стоят. Ищите в антиквариатных магазинах, но это редкость
Советничаю тут• 09 июля 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Обереги делать надо самим
Краса.
З якого регіону України ваша бабуся?
Дюймовочка
• 09 июля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Таких цін немає на коралі, старі дрібні від 2000.
Ну ось наприклад, без акції 1500 грн, пишуть натуральні, це ж мережа Самоцвіти, я думала, що вони мають репутацію......але ні..
размахер• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Я за 4000 грн купувала
Шотуткоїться?• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Вони не схожі навіть, Ви просто нагугліть фото коралів і подивіться багато.
размахер• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Де саме, вони якісні?
В інстаграмі в майстрині. Якісні
Як_наготую...• 09 июля 2025
У моей мамы есть коралы, они совсем не такие яркие. Может они разные бывают, не знаю
Дюймовочка
• 09 июля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
А ось навіть 1100 грн... типу натуральні
..
тяжкаялюдина• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
..
Вот намтоящие кораллы
Не зацілована• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Корали - НЕ глянцеві, Не яскраві, НЕ ідеальної форми.
На фото - вигляд пластику.
Ну і ціна - сміх.
Погугліть в інтернеті чи ІГ раритетні прикраси з коралів, тоді побачите різницю.
На фото - вигляд пластику.
Ну і ціна - сміх.
тяжкаялюдина• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
..
Это ерунда, безделушки, бижутерия
Дюймовочка
• 09 июля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Это ерунда, безделушки, бижутерия
ну ось як не соромно виробнику писати, що то натуральні....а я повірила
Ноунэйм• 09 июля 2025
Ответ дляФайна_зупка
А откуда?
Из Италии, точно моря не помню , но из Италии точно
Гарнюнька• 09 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
а покажите, пож-та, что пишут на бирке
Мишка-шалунишка• 09 июля 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Краса.
З якого регіону України ваша бабуся?
Київщина. Були на нитці ,якій саме не памятаю, я в дитинстві порвала їх, дід взяв льоску і баба нанизала і мені відразу і подарувала.