Дівчатка, таке питання. Хто має родичів в Монреалі?
Сестричці 40 р 12 липня, хочу замовити доставку квітів на ранок. Можливо вони мали б змогу мені допомогти з організацією доставки квітів? Дякую
Ответ дляCrisprCas
Вам не потрібен хтось. Просто забийте в пошук Flower delivery Montreal.
Проплатити зможете з української картки.
Наприклад цей сайт
дякую
піду попробую
Ответ дляCrisprCas
Наприклад цей сайт
А что, с укр карт уже можно оплачивать на зарубежные? Было ж заблокировано с началом войны. Поменялось что-то?
Спрашиваю, потому что может что-то пропустила?
Ответ дляParalelno
Знаю, що 2 роки тому точно можна було. Були обмеження на розмір транзакції. Що зараз - не знаю, якщо чесно.
Дякую всім. І дуже часто не розумію, хто /та головне - чому? ставить оті смайли.