Борщичок• 10 июля в 14:10
Живот в менопаузе - как боретесь?
У кого менопауза, тот знает - появляется такой себе "нижний" живот, даже если нет особо лишнего веса. Так природа компенсирует угасание функции яичников (ведь жировая ткань внизу живота вырабатывает эстроген). Избавиться от него очень сложно. Как боретесь?
бибизяна• 10 июля в 14:17
З 42 та пауза, зараз 47, за 5 років не з´явився ніякий ’нижній’ живіт, верхній також
. Може тому що йде боротьба на упередження 😁 (на тренування ходжу) незнаю. Але у залі, з тих ’дорослих’ дівчат, що, бачу, давно й регулярно ходять - немає животів, виглядають чудово. Хоча є 50+
Пластилин_Колец• 10 июля в 14:21
Теж цікаво, послухаю. 45 років, все життя худа. Зараз з´явився невеликий животик. Хоча режим, та харчування не змінювала.
НЛОша• 10 июля в 14:22
Ответ дляНеновая почта
Зачем бороться с эстрогеном?))
Можно разбавить прогестнроном
НЛОша• 10 июля в 14:23
Ответ дляНеновая почта
Зачем бороться с эстрогеном?))
И переизбыток эстрогена ведет к раку
Неновая почта• 10 июля в 14:24
Ответ дляНЛОша
И переизбыток эстрогена ведет к раку
Какой избыток в менопаузе?))
НЛОша• 10 июля в 14:25
А еще класное упражнение лодка.
Утром и вечером ложитесь на живот в кровать. Руки вдоль тела. Приподнимаетесь и поворачиваете голову влево вправо. Ложитесь потом снова. 20 раз. Через две недели будут первые результаты.
Старайтесь приподниматб и верх тела и ноги. Потому и лодкой называют
всемВсёИмного• 10 июля в 14:26
В 45 уже не обязательно с собой бороться. Если нет особо лишнего веса, то и живот там только в ваших глазах ’огромный и ужасный’.
Бринзолетта• 10 июля в 14:29
Тітка в цій фазі.
Їй 52.
Насправді, дуже мало їсть.
Зарядка щодня.
Бігає ще зранку.
Вийшла ще раз заміж за чоловіка молодше)
Тому дуже старається бути цукерочкою.
Все виходить
Їй 52.
Насправді, дуже мало їсть.
Зарядка щодня.
Бігає ще зранку.
Тому дуже старається бути цукерочкою.
Все виходить
Покорительная• 10 июля в 14:32
Ответ длябибизяна
хожу в зал давно , і мала ’нижній’ живот завжди, в мене ще явно виражений лордоз до купи, інша справа що в лосінах його не видно, добре видно прес
таке прибирається дефіцитом калорій, мені він не заважає, реально плаский живіт на пляжі у одиниць, або у астеніків або тих хто явно заморочується на корі, або у молоді, і так це природно, тому що жир продукує естроген, це трохи підтримає жіночий організм в менопаузі
Борщичок
• 10 июля в 14:46
Ответ дляДівка в намисті
’особо’ - це скільки?
Це до 5 зайвих кг.
Я перестала боротись. Боротьба із жиром це додатковий стрес. А мені його і так по життю вистачає. Я прийняла рішення не зациклюватися на схудненні. Моя ціль це баланс і гармонія у житті, а не постійні обмеження. Бо разом із схудненням зникають останні краплі радості в цьому жахливому просторі де ти одночасно намагаєшся заспокоїтись, але не низькому старті, бо летять ракети. То до цього додаються нав´язливі думки про схуднення. Це жах. Я так не хочу.
Невгамовна сила• 10 июля в 15:28
У мене вже постменопауза. Був маленький животик. Вага була 62 кг при зрості 164 см. Не збиралася худати, але похудала за 4 місяці... Живіт став плоским. Нервувала сильно і це вплинуло на апетит... Тепер у мене 50 кг при зрості 164 см. За два місяці навіть 1 кг не вдалося набрати, так хочу трішки поправитися - до 55 кг. Зарядку роблю легку, так як маю проблеми з хребтом і остеопороз, щоб хоч трохи скутість пройшла.
Сиреневенькая• 10 июля в 16:45
Принимаю ЗГТ, плюс спорт и диета. Нового тут еще ничего не придумали